Şimdi Ara

İPTAL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışlar iptal, boş vaktim olmadığından uğraşamayacağım.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Konu kilitlenebilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 20 Kasım 2010; 23:11:26 >

• Fiyatı belli olmayan şeyi nasıl almayı düşünebilir insanlar? En azından deki şu fiyat aralığında olacak...
  • gümrük canını fena yakar haberin olsun kardeşim,sonra birde zan altında kalırsın en iyisi kendine ayarla bir adet bak dalgana iyi forumlar
  • $537.60 : Zotac GeForce GTX 580 1536 MB 384-bit (772MHz/4008MHz) amazon.com'da satışı başlamış tahminen

$537.60*1,18*1,43=910 TL civarına geliyor..

http://www.amazon.com/Zotac-GeForce-384-bit-Graphics-ZT-50101-10P/dp/B004BLIP2Y/ref=sr_1_8?s=pc&ie=UTF8&qid=1289657218&sr=1-8

çok iyi bir kart gtx480i geride bırakacak gibi
  • EVGA haricini alınan kartlar garantsiz olucaktır kimsede garantisiz karta 1100 lira vermez
  • Merhaba,

EVGA kartlarin da alindiktan sonra 30 gun icerisinde register edilmesi gerekiyor 10 yillik garantinin baslamasi icin aklinizda olsun. Fiyat belirlenince goruselim, uygun fiyat olursa ben 1 tane daha EVGA GTX 580 dusunebilirim.

Tesekkurler,

Hicks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 13 Kasım 2010; 17:45:08 >
  • ABD FİYATI

FİYAT 522$ + 25$ KARGO olsa = 550$ = 781 TL .. KUR(1,42)

Satışa çoktan sunuldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 13 Kasım 2010; 17:50:38 >
  • bu hesapta kar yok tabii...
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerpense

quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

bu hesapta kar yok tabii...

Ek olarak gümrük masrafları ve vergide yok.
    uçakla girip valizinde getirirsen vergiyi tax free olarak zaten geri alıyorsun hava alanında gümrüktede bangajdaki üründen hava alanlarında ücret gibi bişi yok diye biliyorum sonuçta ticari olarak getirmiyor ve yanında getiriyorsun olarak gözüküyor başka şekillerde getiriyorsan bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: rommelgs

uçakla girip valizinde getirirsen vergiyi tax free olarak zaten geri alıyorsun hava alanında gümrüktede bangajdaki üründen hava alanlarında ücret gibi bişi yok diye biliyorum sonuçta ticari olarak getirmiyor ve yanında getiriyorsun olarak gözüküyor başka şekillerde getiriyorsan bilemem

O şekilde şahsi getirilen ürünlerin yılda 2 tane gibi bir sınırı var bildiğim kadarı ile. Diğer türlüsüde kaçakçılığa giriyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 13 Kasım 2010; 20:22:59 >
  • arkadaşlar burada arkadaş bir çaba içersinde yardımcı bilgiler verebiliyorsanız ne ala,gereksiz yorumlar yapmayalım sonuç olarak mutlaka azda olsa kazanması gerekiyor ve buda gayet dogal,bende olsam bunu düşünürüm kendisine kolay gelsin dileklerimi sunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIRAZLI

arkadaşlar burada arkadaş bir çaba içersinde yardımcı bilgiler verebiliyorsanız ne ala,gereksiz yorumlar yapmayalım sonuç olarak mutlaka azda olsa kazanması gerekiyor ve buda gayet dogal,bende olsam bunu düşünürüm kendisine kolay gelsin dileklerimi sunuyorum

• Fiyat bellli olduktan sonra kesinleşmek kaydıyla, beni de ekleyin.

Bir de teslim ne zamana olur?
  • Hocam 2 adet GTX 480 EVGA Backplate 19.99 dolar incecik bir plaka bir soruştur bakalım varmı bana sadece 40 dolara hayrına getirebilirmisin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Hocam 2 adet GTX 480 EVGA Backplate 19.99 dolar incecik bir plaka bir soruştur bakalım varmı bana sadece 40 dolara hayrına getirebilirmisin

Hocam merhaba, tabiki. 40$ olacağı için vergi alınmaması lazım diye biliyorum, EVGA sitesi üzerinden linkini verirsen paketin içine kattırım tabiki.

ehe bundanhttp://www.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=M020-00-000163&family=Accessories%20-%20Hardware&sw=4

• quote:

Orijinalden alıntı: War Ensemble

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Hocam 2 adet GTX 480 EVGA Backplate 19.99 dolar incecik bir plaka bir soruştur bakalım varmı bana sadece 40 dolara hayrına getirebilirmisin

Hocam merhaba, tabiki. 40$ olacağı için vergi alınmaması lazım diye biliyorum, EVGA sitesi üzerinden linkini verirsen paketin içine kattırım tabiki.

ehe bundanhttp://www.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=M020-00-000163&family=Accessories%20-%20Hardware&sw=4

@StreamRolleR

Bu linkteki ürün mü?

• Merhabalar ...
    Amerika'dan ürünleri siz mi getiriyorsunuz yoksa orada okuyan arkadaşlarınız vasıtası ile mi getirtiyorsunuz?
    ''Eğer Amerika'dan başka ürün almayı düşünenler varsa benimle iletişime geçebilirler.'' demişsiniz.
    Mesela ''kulaklık'' getirtmek istesek mümkün müdür acaba?
    Eğer mümkün ise orjinali ile sahtesini nasıl ayırt edeceğiz?
    Piyasada sahte kulaklıklar var. Sizinki orjinal ise ispatı nasıl olacak? Mağaza faturası ile mi?
    Alışveriş nasıl gerçekleşiyor? Ücret nasıl belirleniyor? Teslimat nasıl yapılıyor?
    Teşekkürler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: electronica

Merhabalar ...
    Amerika'dan ürünleri siz mi getiriyorsunuz yoksa orada okuyan arkadaşlarınız vasıtası ile mi getirtiyorsunuz?
    ''Eğer Amerika'dan başka ürün almayı düşünenler varsa benimle iletişime geçebilirler.'' demişsiniz.
    Piyasada sahte kulaklıklar var. Sizinki orjinal ise ispatı nasıl olacak? Mağaza faturası ile mi?
    Alışveriş nasıl gerçekleşiyor? Ücret nasıl belirleniyor? Teslimat nasıl yapılıyor?
    Teşekkürler ...

PM atıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: electronica

Merhabalar ...
    Teşekkürler ...

bir pm de ben istiyorum

• Hocam istediğimiz ürünün boyutları ve kg olarka max ağırlı nedir acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.