Şimdi Ara

Battle: Los Angeles (2011)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
8.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

World Invasion: Battle LA (2011)

Yönetmen : Jonathan Liebesman

Tür : Aksiyon , Bilim-Kurgu
    Yapım / Süre : 2011, ABD
    Senaryo: Christopher Bertolini
    Görüntü Yönetmenliği: Lukas Ettlin
    Yapımcı : Jeffrey Chernov , Samuel Dickerman , David Greenblatt , Ori Marmur , Neal H. Moritz
    Müzik : Brian Tyler
    Prodüksiyon ve Dağıtım : Columbia Pictures , Original Film
    Yapım Bütçesi : $100,000,000

Gösterim Tarihi : 18 Mart 2011 (Türkiye)

Oyuncular

• Aaron Eckhart

•  Battle: Los Angeles (2011)
  • Michelle Rodriguez
  • Bridget Moynahan

Konusu:

Los Angeles'ta Denizci Piyade birliğinin Uzaylı istilasına karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. (USA Forces yeni silahlarını tanıtacak heralde)

Yıllar boyunca Yeryüzünün her yerinde UFO gözlemleri belgelendi.
    Buenos Aires, Seoul, Fransa, Almanya, Çin.
    Fakat 2011'de Dünya'ya bilinmeyen güç tarafından saldırıldığında, bu ne olduğu bilinmeyen gözlemler dehşet verici bir gerçekliğe dönüşecek.
    Bütün insanlık büyük şehirlerin çöküşünü izleyecek.
    Los Angeles insanlığın son direnişini yaptığı savaşa ev sahipliği yapacak. (Niye Los Angeles Battle:Istanbul istiyoruz)
    Denizci Piyade çavuşu (Aaron Eckhart) ve onun birliği daha önce hiç karşılaşmadığı bir düşmanla mücadele edecek.

A Marine platoon faces off against an alien invasion in Los Angeles.

For years, there have been documented cases of UFO sightings around the world - Buenos Aires, Seoul, France, Germany, China.
    But in 2011, what were once just sightings will become a terrifying reality when Earth is attacked by unknown forces.
    As people everywhere watch the world's great cities fall, Los Angeles becomes the last stand for mankind in a battle no one expected.
    It's up to a Marine staff sergeant (Aaron Eckhart) and his new platoon to draw a line in the sand as they take on an enemy unlike any they've ever encountered before.

Fragman

Trailer 1

International Trailer

Resimler

Battle: Los Angeles (2011) Battle: Los Angeles (2011)

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• fragmanı çok beğendim 1 yıl beklemek zor olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: güllaççı

fragmanı çok beğendim 1 yıl beklemek zor olacak

+

03 ile 11 i yer değiştirseler fena olmaz
  • 11 MART 2011 zaten vizyon tarihi 5 ay var ama ABD gösterim tarihi o, Türkiye'de ne zaman geleceği belli değil daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 12 Kasım 2010; 13:21:14 >
  • Fragmanı biraz önce izledim dedim bakayım konusu var mı açılmış :D fragman çok iyi duruyor çıktığında askerde olacam umarım gidebiliri orada
  • Taş gibi bir film olacak diye hissediyorum.
  • fragman'ı gerçekten güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

Taş gibi bir film olacak diye hissediyorum.

Aynen Taş gibi olacak.

Tabi hangi anlamda taş:
    Duygu barındırmaz bu film, vasatın altında kalacak diyenler var.**
    Tıpkı Terminator Salvation gibi.

EDIT:**Daha film çekimleri bitmeden ön-yorumu koymuşlar bazı sinema forumlarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 12 Kasım 2010; 14:29:12 >
  • Ulan hep aynı konulardan artık bıktık ama film iyi gibi gözüküyor.
    Başarılı efektler olursa filmde tadından yenmez bence.
  • Youtube'ta denk geldim bakayım dedim foruma konusu hemen açılmış Güzel bir süpriz oldu benim için , çünkü fragmandan anladığım kadarıyla efektler çok sağlam ,Cloverfield'a yakın bir çekimi de var üstelik istilayı güzel şekilde yansıtacağını düşünüyorum.District 9'da bulamadığım aksiyonu gerilimi küresel çapta savaşı bu film verecekmiş gibi duruyor. Üstelik tanıdık yüzlerde var birden beklediğim filmler arasına üst sıralardan girdi
  • District 9 'dan sonra bu tarz filmler tatsız gelmeye başladı. umarım güzel bir film yaparlar da "yine mi" lafını söylemeyiz
  • Uzun süredir adı geçiyordu, sonunda fragmanı da çıktı.

Fragman çok yüzeysel görünse de fena görünmüyor şuan, klişeler içinde boğulmaması tek dileğimiz.
  • Sezon açılmıştır. Dünyanın Amerikalılar tarafından kurtarılmaya ihtiyacı var. Önce Skyline sonra bu, arada Harry Potter filan da kurtarıyor dünyayı ama onu da mazur görsün abileri.
  • Hocam bence bu filmde tipik kurutuluş günü filminde ki gibi kahraman amerikanın dünyayı kurtarmasından ziyade saldırı öncesi ve saldırı anı belgeselvari bir biçimde işlenerek daha çok saldırı anındaki insanların psikolojileri üzerine yoğunlaşılmış.Cloverfieldta ki gibi birebir o o anı yaşatma gerçekçilik duygusunu verme gibi öğeler üzerine kurulu bir yapıma benziyor. Bu bakımdan kurtuluş günü,transformers girbi klasik klişe yüzeysel amerikanın kahraman askerleri olayını gözümüze sokmayacaığını düşünüyorum.

Fragmanı 1080p olarak birkaç defa daha seyrettim de gerçektende güzel bir film olacakmış gibime geliyor. District 9'un efektleri,Cloverfieldın çatışma anlarında ki gerçeklik duygusu ve çekimleri birleştirilmiş gibi.Ve tabi daha ünlü ve iyi oyuncularla soslaştırılmış. Skyline ise bu filme göre çok daha aşağıda bir yapım.O daha çok klasik felaket tarzı filmleri gibi oyunculuk vasat. Fragmandan belliydi zaten.

• Bilimkurgu bünyesinde olacaksa varsın über güç kurtarsın yerküreyi.
  • International Trailer
  • strateji oyunu tanıtımlarına benzemiş sanki "red alert" falan :) ama çekimler gayet güzel duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgeolun

quote:

Orijinalden alıntı: güllaççı

fragmanı çok beğendim 1 yıl beklemek zor olacak

+

03 ile 11 i yer değiştirseler fena olmaz

gevurlar nedense ay-gün-yıl diye yazıyorlar

• Türkiye Gösterim Tarihi: 18 MART 2011

http://www.sonypictures.net/movies/battlela/international/
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuadroFX

Türkiye Gösterim Tarihi: 18 MART 2011

http://www.sonypictures.net/movies/battlela/international/

Off daha çok var ya çok güzel olacağa benziyor film. bekleyelim bakalım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.