Şimdi Ara

Samsung TV widget çalışmaları / Youtube widget kurulumu ve daha fazlası (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.415
Cevap
23
Favori
261.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

quote:

Orijinalden alıntı: vhkm

selam arkadaşlar..46c650 tv için usb wiresless adaptör aldım ..tv tanıdı adaptörü. modemle baglantı kuracağım ama wireless modem şifresini girmem gerekiyor..sorun şu : benim şifrede * ( gb semboller var.. bu sembolleri nasıl çıkatabileçegiz? tv kumandasında sadece harf ve rakamlar var sanırım.. modemin şifresinimi değiştirmem lazım yoksa bir yolu varmı?
    teşekkürler

TVnin youtube, google maps vb uygulamalarında yazı yazarken kumanda üzerindeki TTX/MIX (teletext) düğmeden sembol ve diğer klavye tuşlarına ulaşabiliyorsunuz. Wi-fi parolasını yazarken de böyle bir şey varsa, bu şekilde deneyiniz. Bu arada hangi adaptörü (marka/model) satın aldığınızı paylaşabilirmisiniz ?

slm..
    dediğiniz tuşa basınca uygun değil uyarısı veriyor ve tv ana ekrana dönüyor
    aldığım ürün şu
    http://www.teknobiyotik.com/network/kablosuz-ag-adaptorleri/dark-kinamax-high-power-300mbps-1km-menzili-kablosuz-antenli-usb-adaptor.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

quote:

selam arkadaşlar..46c650 tv için usb wiresless adaptör aldım ..tv tanıdı adaptörü. modemle baglantı kuracağım ama wireless modem şifresini girmem gerekiyor..sorun şu : benim şifrede * ( gb semboller var.. bu sembolleri nasıl çıkatabileçegiz? tv kumandasında sadece harf ve rakamlar var sanırım.. modemin şifresinimi değiştirmem lazım yoksa bir yolu varmı?
    teşekkürler

TVnin youtube, google maps vb uygulamalarında yazı yazarken kumanda üzerindeki TTX/MIX (teletext) düğmeden sembol ve diğer klavye tuşlarına ulaşabiliyorsunuz. Wi-fi parolasını yazarken de böyle bir şey varsa, bu şekilde deneyiniz. Bu arada hangi adaptörü (marka/model) satın aldığınızı paylaşabilirmisiniz ?

slm..
    dediğiniz tuşa basınca uygun değil uyarısı veriyor ve tv ana ekrana dönüyor
    aldığım ürün şu
    http://www.teknobiyotik.com/network/kablosuz-ag-adaptorleri/dark-kinamax-high-power-300mbps-1km-menzili-kablosuz-antenli-usb-adaptor.html

belki benim gibi simgelere ihtiyac duyacak arkadaşlar olabilir diye yazmak istedim..
    pass ekranı geldikten sonra rakam -harf ve rakam isaretleri kısmı var..
    eger küçük harf için (A) (-kumanda üzerindeki kırmızı tuş) basarsanız bu kez semboller çıkıyor...
    biraz kurcalamak gerekiyor sanırım ama insan yanlış birşey yapıp problem çıkartmaktan çekiniyor...

• youtube üzerinden ntv nin canlı yayınını izlemek mümkün mü?
    ben başaramadım da!
    youtube.com/ntv
  • Smart tv ler icin webbrowseri rahat kullanim icin klavye mouse ne onerirsiniz
  • slm aldıgın wiresless adaptörün markasını ögrenebilirmiyim.
  • Youtube otomatik yüklendi mertlik bozuldu :)

Herşey youtube içinmiş :)
  • resimler herseyi anlatıyor ya :)
  • Yahoo widget güncelleme yaptıktan sonra şu an açılmıyor menuye gidip update edin diyor ama herhangi bir hareket yok basına gelen varmıdır ?

nasıl kullanabileceğiz bu yahoo widget i
  • Yahoo widgeti açılmıyorsa kumandada internet tuşuna basıp solda ayarlara gir. App yöneticisinden Yahoo widgetini sil. Sonra yeniden güncellemeye çalış. Olmazsa da gizli menüden ülke kodunu değiştirerek yahoo widgetini yeniden yükleyebilirsin.
  • acaba yahoo app sini birisi devolop tan alabilmemiz için servera yukleyebilirmi?
  • Selam arkadaşlar

tv yenı bir adet edındı.

widget yukluyorum. kullandıktan sonra tv ye gırıyorum. tekrar internet tv yi açtıgımda kurdugum butun servisler silinerek varsayılan uygulamalara geri dönüyor. internet tv yide sıfırladım. fikri olan var mıdır?
  • icarusstb
    Muhtemelen yüklediğin bir widget sorun yapıyor olabilir. Internet tv'yi sıfırladığın zaman profiller de siliniyor mu bilmiyorum ama silinmiyorsa internet bağlantısını kestikten sonra kullanıcı profillerini sil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

91.67.48.154 ip adresli sunucuda nYOUTUBE adında, HD ve 3D destekli youtube var. aynı serverda aynı zamanda, netplayer da mevcut. ben çok başarılı buldum HD Youtube'u
    yüklemek için, ilk mesajdaki youtube yükleme işlemini yapıp, ip kısmına bu değeri girin, yeterli

widget, aynı zamanda 3D destekli. 3D TV ve gözlüğünüz varsa, henüz 3D içeriğiniz yoksa, youtube'taki ARA bölümüne 3D side by side yazarak, gelen görüntüyü 3D izlemeniz de mümkün. bunun için dosyayı çalıştırın ve TV nizin 3D tuşuna basın

Samsung TV widget çalışmaları / Youtube widget kurulumu ve daha fazlası

arkadaşlar iki veya üç hafta youtube hd ye bakmamıştım fakat şimdi 720p yada 1080p video buluyorum fakat görüntü kötü ve video sağ alt kısmında devamlı UNDEFİNED yazıyor önceden 720p veya 1080p yazıp video kaliteli gösteriyordu şimdi görüntü berbat bilgisi olan arkadaş varsa bana mesaj atarsa sevinirim saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: isoakdemir

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

91.67.48.154 ip adresli sunucuda nYOUTUBE adında, HD ve 3D destekli youtube var. aynı serverda aynı zamanda, netplayer da mevcut. ben çok başarılı buldum HD Youtube'u
    yüklemek için, ilk mesajdaki youtube yükleme işlemini yapıp, ip kısmına bu değeri girin, yeterli

widget, aynı zamanda 3D destekli. 3D TV ve gözlüğünüz varsa, henüz 3D içeriğiniz yoksa, youtube'taki ARA bölümüne 3D side by side yazarak, gelen görüntüyü 3D izlemeniz de mümkün. bunun için dosyayı çalıştırın ve TV nizin 3D tuşuna basın

arkadaşlar iki veya üç hafta youtube hd ye bakmamıştım fakat şimdi 720p yada 1080p video buluyorum fakat görüntü kötü ve video sağ alt kısmında devamlı UNDEFİNED yazıyor önceden 720p veya 1080p yazıp video kaliteli gösteriyordu şimdi görüntü berbat bilgisi olan arkadaş varsa bana mesaj atarsa sevinirim saygılar.

aynı sorun bende de var. hatta bu sorunu yazmak için açmıştım ki siz de mesaj atmışsınız. ben hdyoutubenin varlığından yeni haberdar olmuştum :)
    bi hevesle kurduk ama sonuç hüsran.

• Arkadaslar Cümleten S.a Herkese Merhaba;

İnternet Üzerinde Dolasirken bu konuyu gordum ve su anda basimda olan bir problemimi size dile getirmek istedim umarım bilginiz vardir.

Ben yeni bir samsung smart tv televizyon aldim modeli UE-46D5700 bunun icinde web browser yokmus bildigim kadariyla.

Peki bu televizyonun smart hub kısmına web browser yukleme gibi bir şansımız yokmu bilgisi olan arkadaslar lütfen yardimci olabilirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknogenetik

Arkadaslar Cümleten S.a Herkese Merhaba;

İnternet Üzerinde Dolasirken bu konuyu gordum ve su anda basimda olan bir problemimi size dile getirmek istedim umarım bilginiz vardir.

Ben yeni bir samsung smart tv televizyon aldim modeli UE-46D5700 bunun icinde web browser yokmus bildigim kadariyla.

Peki bu televizyonun smart hub kısmına web browser yukleme gibi bir şansımız yokmu bilgisi olan arkadaslar lütfen yardimci olabilirmi acaba ?
    BetaBilgisayar
    Böyle birşey mümkün olsaydı önce kendi tv'lerimize (40C650) "web browser" özelliğini hemen yüklerdik. Samsung bu özelliği 40D6500 serilerinden itibaren koymuş. Web browser özelliğini destekleyen yazılım ancak yeni nesilin bazı modellerinde var. Fırsatın varsa tv'ni 40 yada 46D6500 serisi ile değiştirmeni tavsiye ederim.

• ettu selam

sıfırladıktan sonra profillerde sılınıyor. bu arada default olarak gelenler harıcınde sadece vımeo yu kullanıyorum. anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dijitalman

internetten indirdiğim bazı widgetleri tv otomatik siliyor ama tv yi kapatım açtığımda o silmeden uygulamaları açabiliyorum

ya eski firmware yükleyecem yada tv hack leyecem bu gidişle

Selamlar, bende de aynı dert var, televizyon 40d6000, çözüm önerisi var mı?

• firmware geri yukleme yapan varmı?
  • Ibiza On TV kanalını eklemeniz mümkün mü ? yada eklemeyi nasıl yapabiliriz

mms://81.174.67.45/ibizaontv
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.