Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1096. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2012 mcp comfort c4' üm var ön sağ taraftan göğüsten tıkırtı şeklinde ses geliyor. Araç 50.000 km yaklaştı bu arada. Çözümü olan varsa cevaplarını bekliyorum.
  • Yeni c4ü ingiltere sitesinden konfigüre ettim işte dosya:

fiyatı 93000 tl
    http://uploaded.net/file/duvus6lf

fiyatı 78000 tl
    bu da fransa sitesindeki benzer seçeneklerden çıkan konfigüre sonuçları.
    http://uploaded.net/file/vvwgxewm
  • Selam arkadaşlar C4 Atraction aracım var. Lastiklerine kapak nereden bulabilirim 15" ??? Orjinalleri neredeyse çelik jant parası malesef. O yüzden muadil birşey arıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkhun

quote:

Orijinalden alıntı: kedemirtas

Arkadaşlar 60.000km bakımına gideceğim fiyat olarak 770 lira veriyorlar nakite. c4 2012 model garantisi devam ettiği için götürmem gerekiyor uygun fiyatlı nereye gidebilirim tavsiyesi olan varmı?

fiyat nereden aldınız

daloğlu kozyatağından aldım hocam fiyatı
    bayraktar çekmeköyde 620 lira fiyat verdi.
  • C4 comfort plus 2013 model otomatik dizel aracının 30.000 bakımını yaptıracağım. Yetkili servis cok pahalı oldugu icin dışarda yaptıracağım. İstanbul Anadolu yakasında önereceginiz yer varmı. Birde nelere dikkat etmeliyim, malzemeyi kendimi alsam daha mantıklı olur arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: <warlord>

Merhaba arkadaşlar,

2012 model(Aralık çıkışlı) 28000 km'deki dizel, otomatik confort plus c4 ümü satıyorum. Burada aracımı övmeyeceğim. Düşünen olursa bana özel mesaj ile ulaşabilir. Özellikle ciddi alıcı olursa Ankara'da aracı görebilirler. Henüz sahibindene ilanı koymadım. Belki buradan aracın değerini bilecek bir arkadaşa kısmet olur. Şahsıma ait ilk aracım olduğundan benim için ayrı bir yeri var diyebilirim. İlan açılınca güncellenecektir.

http://forum.donanimhaber.com/m_44316618/mpage_339/f_//tm.htm#93847843

Şurada benim tarafımdan yapılan aracın ufak bir incelemesi mevcut. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Düzenleme sebebi: Ekleme

Dost ile ye iç, alış veriş etme...

Ne kadar doğru bir sözmüş. Siz siz olun aracınızı sakın tanıdığınıza satmaya kalkmayın. Hatta tanıdığın tanıdığına da satmayın. Aranızdaki ilişkiyi kullanarak inanılmaz fiyatlar söylüyorlar. Malum siteye koy sabahtan akşama kadar ölücü galericilerle uğraş insanı daha az gerer.

Bugün aracımı Ankara Otosay'a bırakarak satış talimatı verdim, akabinde gidip yeni aracımı aldım. Fiyat konusuna ben karışmıyorum. İsteyen arkadaşlar gidip aracı inceleyebilir. Araç oradan başka hiçbir yerde işlem görmedi her türlü bilgiyi size oradan verebilirler.

Herkese aracıyla mutlu günler dilerim

• Arkadaşlar ben de dün itibariyle tam otomatik toyota auris aracımı satarak düşük km'li bir dizel otomatik peşine düştüm. Ezelden beri japon araçları ilgimi çekse de artık uzun vadede yakıt ekonomisini düşünmek istiyor,yakıt göstergesine bakarak araba sürmek istemiyorum. Yakın arkadaşlarım ön yargıların yoksa C4 almaktan korkma dediler. C4 Comfort plus 2013 model, 16500 km buldum. Yenibosnadaki yetkili servisteydi.araç boyasızdı ve 55000 lira istediler.ekstra olarak navigasyonu vardı. Aracın garanti süresi yeni bitmiş .en son 54 bine düştüler ve bütçemi zaten geçtiğim için çok zorlamadım. 53 bin için diretmeye değer mi? İnternetten ilanlara bakınca kafam karışıyor,her yer galerici dolmuş.kimi bin lira inmiyor kimi beş yukarı yazıp üç buçuk aşağı düşüyor. Bir ay içinde almam gerekiyor. Tavsiyeniz nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar. ben de aracımı sattım ve yeni bir araç bakıyorum. 2013 model 1.6 hdi comfort plus bir araç buldum. 92 bg olanlardanmış. Araç sahibiyle görüştüm fakat ESP olup olmadığını bilmiyorum dedi. İnternette de araştırdım biraz ama ESP 112 bg olanlarda varmış sanırım ama emin de olamadım. Böyle dolu bir araçta ESP nasıl olmaz diye düşündüm. Gerçekten ESP yok mu ? Ayrıca 2013 comfort pluslardaki özellikler nelerdir? 92 bg lik iyi midir yoksa 112 bg lik mi alayım ? Yardım lütfen. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muverrih35

Merhaba Arkadaşlar. ben de aracımı sattım ve yeni bir araç bakıyorum. 2013 model 1.6 hdi comfort plus bir araç buldum. 92 bg olanlardanmış. Araç sahibiyle görüştüm fakat ESP olup olmadığını bilmiyorum dedi. İnternette de araştırdım biraz ama ESP 112 bg olanlarda varmış sanırım ama emin de olamadım. Böyle dolu bir araçta ESP nasıl olmaz diye düşündüm. Gerçekten ESP yok mu ? Ayrıca 2013 comfort pluslardaki özellikler nelerdir? 92 bg lik iyi midir yoksa 112 bg lik mi alayım ? Yardım lütfen. şimdiden teşekkürler.

Araçta muhtemelen vardır ESP. Anlamanın en kolay yolu direksiyonun sol tarafındaki tuslara bakmak. Esp tuşuNun yeri orası.

• quote:

Merhaba Arkadaşlar. ben de aracımı sattım ve yeni bir araç bakıyorum. 2013 model 1.6 hdi comfort plus bir araç buldum. 92 bg olanlardanmış. Araç sahibiyle görüştüm fakat ESP olup olmadığını bilmiyorum dedi. İnternette de araştırdım biraz ama ESP 112 bg olanlarda varmış sanırım ama emin de olamadım. Böyle dolu bir araçta ESP nasıl olmaz diye düşündüm. Gerçekten ESP yok mu ? Ayrıca 2013 comfort pluslardaki özellikler nelerdir? 92 bg lik iyi midir yoksa 112 bg lik mi alayım ? Yardım lütfen. şimdiden teşekkürler.

92 hp olan com. pluslarda Esp ne yazıkki yok. Zaten varsa da aracın yakıt kapağı açma tuşunun orada esp off tuşu olması lazım.Orada tuşa bakarak kesin sonuca ulaşabilirsiniz.
    Alabiliyorsanız tabiki 112 hp lik modeli alın.

• Öncelikle teşekkürler cevaplar için. ESP tuşu nerde peki C4 te? Daha önce hiç Citroen kullanmamıştım.
  • İkinci eli 45-50 bin TL civarında olan ve dijital klima, yağmur ve far sensörü vs. özelliklerin bulunduğu bir arabada ESP gibi bence çok önemli bir güvenlik unsurunun olmaması ya da opsiyonel olması da çok ilginç doğrusu
  • Almanya sitesinde 120 HP EAT6 şanzuman çıkmış gözüküyor.
    yakında buraya da gelir.
    İşte o zaman tadından yenmez C4 :)
    Citroen C4 II ve DS4 2011-2017
  • 2012 C4' üme orijinal paspas arıyorum yada orijanele yakın
    yeni alan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihbursa

Almanya sitesinde 120 HP EAT6 şanzuman çıkmış gözüküyor.
    yakında buraya da gelir.

Melih kardeş psa grubu tek kavrama inadından vazgeçmişe benziyor.Motoru zaten on numara şanzıman da tutarsa c4 ümden sonraki aracın da muhtemelen bir Fransız olacak..

• quote:

Öncelikle teşekkürler cevaplar için. ESP tuşu nerde peki C4 te? Daha önce hiç Citroen kullanmamıştım.

Esp off tuşu direksiyonun solunda yakıt deposu açma kapağının yanındadır.92 liklerde esp yok kesin bilgi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hemide kamanlı

quote:

Orijinalden alıntı: melihbursa

Almanya sitesinde 120 HP EAT6 şanzuman çıkmış gözüküyor.
    yakında buraya da gelir.

Melih kardeş psa grubu tek kavrama inadından vazgeçmişe benziyor.Motoru zaten on numara şanzıman da tutarsa c4 ümden sonraki aracın da muhtemelen bir Fransız olacak..

vallaha benimde aynı öyle olacağa benziyor.
    jetta çok hoşuma gitsede dsg beni çok korkutuyor :)
    Bu haftasonu gidip 308'i test edeceğim.
    şanzumanı beğenirsem bir sonraki yine c4 olur.

• jiks24 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Ümraniye irem otomotive götürebilirsin.
    Daha önce yetkili serviste görev yapmış kişilerIn çalıştığı bir servis.
    Ben doğan usta ya gidipte memnun kalmayan görmedim açıkcası.
    Selamlar

• muverrih35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    2012 model confort plus aracımızı şirketin araç vermesi sebebiyle satıyoruz. İsteyenler özelden irtibata geçebilirler.
    Selamlar

• 
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.