Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops'a Özel Gözlükler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Nefesler tutuldu. Yeni Call of Duty'nin çıkmasına sadece ama sadece 3 gün kaldı. 9 Kasım Salı günü tüm dünyaya aynı anda PC, Xbox 360 ve PS3 için çıkışını yapacak Call of Duty: Black Ops için çok büyük bir bir talep mevcut.

Böyle yüksek pazar payına sahip bir oyun olunca, hayranların ilgisini çekebilecek eşyaların yapılması kadar doğal bir şey de yok. Örnek vermek gerekirse yeni duyurulan bu Call of Duty: Black Ops oyun gözlükleri. 80 dolar değer biçilen bu gözlükler, Mad Catz ve Gunnar glasses firmalarının iş birliği ile oluşturulmuş. 70'lerin havası bulunan gözlük, yanında, mikrofiber kılıfı, manyetik bir Black Ops çantası ve asker tasması görünümünde Black Ops USB'si ile birlikte satılıyor.

Bu güzel gözlük ile ilgili görüntülere aşağıdan bakabilirsiniz, kim almak istiyor?

• kim istemezki :D
  • Nereden alıcaz?
  • napıcaz bu gözlüğü onu anlamadım.oyunla ne alakası var..
  • türkiyede satılırmı acaba gözlükte usb de süper ya turkıyeye gelıyosa alıcam değer bunlara :)
  • Gözlüğü beğenmedim ama fiyatı uygun geldi
  • türkiyede buna ulaşabilecek miyiz acep?
  • Türkiyede satılacakmı
  • para kazanmak için neler yapıyorlar yazık 5 para etmez şeyleri süsleyip püsleyip özel kutusunda yanında tasmada veriyoruz felan filan
  • Gözlük hiç güzel değil kolye güzelmiş ama.
  • Hiç begenmedim. İsimden kazanç sağlamaya çalışıyorlar.
  • ben almak istiyorum hemen !!!
  • karaborsaya düşerse alırık bi dene :D
  • 80$
  • asker tasması olmamış künye deseydiniz keşke
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.