Şimdi Ara

London Boulevard (2010)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tür:Romantik, Suç
    Yönetmen:William Monahan
    Oyuncular:Keira Knightley, Colin Farrell, Jamie Campbell Bower, Anna Friel, David Thewlis, Ray Winstone, Stephen Graham, Ben Chaplin
    Senaryo:William Monahan
    Senaryo (Kitap):Ken Bruen
    Yapımcı:William Monahan, Graham King, Quentin Curtis, Tim Headington
    Görüntü Yönetmeni:Chris Menges
    Dağıtım:Pinema Film
    Gösterim Tarihi:26 Kasım 2010 (Türkiye)

London Boulevard (2010)

Hapisten yeni çıkmış olan Mitchel acımasız bir adam olmakla beraber hayatını bir düzene sokmak istemekte, doğru kadınla tanışıp evlenmek gibi hayaller de kurmakta olan garip bir adamdır. Hapisten çıkar çıkmaz kendisine usûlsüz teklifler gelmeye başlar fakat o bu teklifleri reddeder. Tüm bu tekliflerin yerine ünlü bir oyuncunun çanta taşıyıcısı olmaya karar verir. Derken hayatının kadınıyla da tanışır Mitchel ama “geçmişi onun peşini bırakmaz”. O da hayatını geri kazanmak için içindeki canavarı uyandırmakta hiçbir beis görmez.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kadro bakımından çok zengin bir film olacak.Konusu fena değil.Bekliyoruz.
  • Bu filmden umutluyum fena olmicak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkliali -- 3 Kasım 2010; 22:51:47 >
  • fragman sağlam bekliyorum
  • London Boulevard 2010 720p BluRay DTS x264-AMIABLE.torrent
  • Onur görüntü nasıl bu sunumda?
    CHD beklesem mi diyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AMADEUS_

Onur görüntü nasıl bu sunumda?
    CHD beklesem mi diyorum?

London Boulevard (2010)
     London Boulevard (2010)
     London Boulevard (2010)
     London Boulevard (2010)

Ben biraz daha bekleyeceğim.

• şimdi izledim..fena film değil..Colin Farrell gerçekten iyi oyuncu.
  • collin farrel'ın her filmini izlerim. iyi olsun kötü olsun. çok daha büyük projelerde, filmlerde yer alması gereken bir oyuncu.

ben birşey beklemeyerek izledim. ortalama bir filmdi.

bir in bruges değil yani. :)
  • Divxplanet puanına güvenerek büyük beklentilerle izledim ama bekleneni bulamadım:(
    Yinede güzel filmdi en azından filmin sonu değişikti
  • Biraz duragan ama guzel filmdi. Ortalama bir film.

• Colin in avrupada oynadığı filmlerde ölmemesini istiyoruz kardeşim, yeni bir Alain Delon karakteri yaratmak istiyorlar belli ki ama yapmayın be kardeşim yaşatın artık(gerçi kitaptan alınmış sanırım hikaye ama değiştirin gerekirse). Filmin konusunu okumuştum daha film başladı başlamaz dedim bu herif kesin ölecek sonunda.

Bla bla bla...

• Collin Farrel acayip karizmaydı bu filmde. Sonu filan gayet güzeldi.
    Soundtrack de mükemmeldi.

• Çok güzel değildi. Daha iyi filmler izlemiştim. Colin iyi oynadı ama sağ olsun.
  • Geçenlerde izlemiştim her dakika bi aksiyon beklentisiyle izlediğimden zaten aksiyon vaad eden bir film değil ancak ben türüne konusu hiç bakmadan izlediğim için beni hiç tatmin etmedi çok durgun bir filmdi finali güzel olsaydı enazından izlediğime pişman olmıyacaktım ama finalde tam bir hayal kırıklığı oldu Colin Farrell hatrına 5/10
  • Anna Friel'in olduğu her projeyi izlerim. Ki izledim fena bir film değildi ama dediğiniz gibi durgun bir filmdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.