Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.060
Cevap
7
Favori
526.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: knnkpln

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/samsung-s5253-wave-525-2-gb-hafiza-karti-hediye-_02.044.1271.0511.htm

Her nekadar bu telefonu almasamda wave 7233 alsamda bu konuyu takip ediyorum.Bazı kartlara 403 Tl geliyor.

Temelde birbirine benzeyen telefonlar. Bir inceleme de senden alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

quote:

Orijinalden alıntı: knnkpln

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/samsung-s5253-wave-525-2-gb-hafiza-karti-hediye-_02.044.1271.0511.htm

Her nekadar bu telefonu almasamda wave 7233 alsamda bu konuyu takip ediyorum.Bazı kartlara 403 Tl geliyor.

Temelde birbirine benzeyen telefonlar. Bir inceleme de senden alabilir miyiz?

Daha elime ulaşmadı.Bugün gelcek gelsin görüşlerimi yazarım.

• Eğer wifi , internette sörf,3.2 mp kamera,facebook,twitter gibi işlemler yapmak istiyorsanız bu fiyata bu telefon çok iyi.

Günden güne Bada işletim sistemi kendini geliştiriyor okuduğum sitelerde
  • Siyah renkde aldığım Samsung Wave 525 S5253 ' ün fotoğrafları;

Not:Resimler başta çok büyük gözükecek hepsi açıldıktan sonra forum a uygun boyuta geliyor.Resimlerin tamamen açılmasını bekleyin

Dış görünüm;

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK

Ana ekran;

Menü

Mesajlaşma(gelen kutusu);

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 1 Aralık 2010; 18:18:23 >

• Fotograflar için çok teşekkürler. Siyah cidden hoş duruyor ve kesinlikle siyahını alıcam.
  • Evet arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun benim orjinal tema patladı :D Tema yüklemiştimi orjinaline döneyim dedim tekrar ama ekranın altından cıkan yardımcı menu bozuldu renkleri falan birbirine karıştı nasıl düzeltebilirim ?
  • Hem qwerty hemde normal tuş takımı olayı güzel olmuş ya.Gerçi ben 7233 aldım ama bada hakkaten güzel işletim sistemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJahGangsAppLe

Evet arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun benim orjinal tema patladı :D Tema yüklemiştimi orjinaline döneyim dedim tekrar ama ekranın altından cıkan yardımcı menu bozuldu renkleri falan birbirine karıştı nasıl düzeltebilirim ?

Telefonu aç kapa düzeliyo banada oldu orjinal tema kullanıyorum o yüzden başka temadan orjinale geçince öyle yapıo nedense
  • Teşekkur ederim oldu :D
  • Ben widget ler koymak istiyorum acaba başka widgetler yükleyen oldu mu?
  • Beyler bende yaklaşık 1 saat önce teknosadan almış bulunuyorum.Siyah renk olanını aldım.Resimleri birazdan yüklerim, telefonu incelemem bir bitsinde
  • İlk şarjı ne kadar tutmak lazım sizce?
  • iyi akşamlar arkadaşlar. ben de az önce hepsiburada.com dan aldım.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-s5253-wave525/productDetails.aspx?categoryid=371946&productid=telcepsam5253wa
    aslında pek sevmem o siteyi ( fiyatları genelde yüksektir, o sebepten. kişisel bir sorunum yok yani )ama en uygunu oydu. tabi world kartınız varsa. 428,99 tl yüzde 10 world puan veriyor. 6 ve 8 taksitte. ayrıca kargo da ücretsiz 8 taksitle alırsanız. yani ürün size 386 tl ye geliyor ( yanlış hesaplamamışsam) ürün hakkındaki yorumlar genel olarak güzel. giriş seviyesinde bir ürün ve bunun farkında olarak almak gerekiyor. benim ihtiyaçlarımı karşılayacağını düşünüyorum. tercih sebebim ise başta yeni nesil dokunmatik ekran, wifi, gps ve işletim sistemine sahip olması. gps konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum. bildiğim kadarıyla cihaz boş gelecek. bi şekilde gps programı yüklemeye çalışacağım. tabi ki çok fonksiyonel olmayacaktır gps konusunda ama en azından acil ihtiyaçları görebileceğini ümit ediyorum.

• Tak şarja batarya fullenince çıkar şarjda felan tutmak bence telefona zararlı bataryada ısınma felan olabiliyor çok fazla şarjda tutunca bu benim görüşüm tabiki.
  • Birkaç foto çektim buyrun Birde beyler bu GPS olayını anlamadım.Konuma tıklayınca sadece koordinatları gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: R.E.M

Birde beyler bu GPS olayını anlamadım.Konuma tıklayınca sadece koordinatları gösteriyor

----------------------------------------------------------------------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: HightVoltage

Yorgunluktan onu cevaplamayı unutmuşum,

GPS, ayarlar-> bağlantılar-> konum (İlk iki seçenek seçilecek). Sonra widget menüsünde google widget ı açarsanız googlemaps i de görebilirsin

Kolay gelsin ;)

Bende GPS i yapamamıştım.Sağolsun HightVoltage arkadaşımız bana yardımcı olduBu arada harita olan GPS görüntüsünü uygu görüntüsüne çevirebilirsiniz google maps programından.

BU ARADA YENİ ALAN ARKADAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 30 Kasım 2010; 19:24:35 >

• bu cihazda sadece agps mi var. yani şebeke destekli gps. normal, yani ücretsiz bir gps programını bu cihaza yükleme şansımız yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: midnightblue

bu cihazda sadece agps mi var. yani şebeke destekli gps. normal, yani ücretsiz bir gps programını bu cihaza yükleme şansımız yok mu?

uygulama olarak 2 adet GPS programı var samsung application da fakat denemedim 2 sinide.Ben google maps i kullandım fena değil
  • teşekkürler kardeş. cihaz elime geçer geçmez dediğin programlara göz atcam. iyi akşamlar...

quote:

Orijinalden alıntı: efege

quote:

Orijinalden alıntı: midnightblue

bu cihazda sadece agps mi var. yani şebeke destekli gps. normal, yani ücretsiz bir gps programını bu cihaza yükleme şansımız yok mu?

uygulama olarak 2 adet GPS programı var samsung application da fakat denemedim 2 sinide.Ben google maps i kullandım fena değil
  • arkadaslar yorumlarınızı okudum bende bu telefondan almak ıstıyorum ancak sızlere bır kac sorum olacak ben cok msjlasıyorum ve konusuyorum yanı gunde belkı 200 msj ve 2.5 saatlık konusma suresı tutuyo bu sekılde kullanım olursa u telefonun sarjı ne kadar gıder bana ve teknosada bakmıstım dun 429 lıraydı yanında 2 gb hafıza kartı hedıyelı ancak kredı kartımın kesım tarıhı ayın 5 ınde oldugu ıcın alamadım ve orda calısan arkadas ayın 1 inden sonra telefonun fıyatına zam gelıcek dedı bu dogrumudur acaba ? ve daha sonra medıa markt baktım bu telefondan daha gelmemıs ama sıparıs verılmıs 15 gune kadar gelecek dedıler sımdı acaba ben teknosada ayın 5 ıne kadar fıyatı dusmezse ordan alayımmı bu telefonu yada medıa markt fıyatlarını bekleyerek ordanmı alayım ne dersınız yanı kısacası teknosada olan fıyattan uygun olurmu medıa markt ' da ne dersınız ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.