Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops - Launch Trailer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
7.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 gün sonra tüm dünyaya aynı anda çıkacak olan Black Ops'un çıkış videosu

• WOW ! :O
  • bu ne yav :S grafikler çok kötü...hiçbir gelişme yok..ama yinede COD COD'dur oynayacaz her türlü =)
  • Şarkı çok güzel
  • @eddy_fb
    Dostum MW2'nin grafikleri çok mu kötüydü ki bu oyuna böyle diosun ? Gelişme biraz war ama abartılcak kadar değil. Ayrıca MW2'nin grafik kalitesi zaten tatmin ediciydi bu oyun da kötü olmaz eminim. Hem herşey grafik demek değil oyun iyi olursa bazı grafik detaylarını esgeçebiliriz.
  • eddy_fb

Bkz:sonıc vs mario

sizin için ideal
  • su altında belgesel bile çekiyoz daha ne istiyonuz...yaşasın yeni kral
  • Gelmiş geçmiş en iyi fps, kim ne derse desin.
  • Video da 00:37 de geçen adam john kenndy değil mi yoksa ben mi benzetiyorum.
  • Eğer hikaye iyi ise oynanabilirlik iyi ise eğer aksiyon iyi ise grafik öenmli değildir.
  • bu oyun iyi ama killzone efsane 3. oyunuyla ortalığı dağıtacak
  • Neden bu Black Ops'un videoları hep kısa oluyor. Biraz daha uzun olsaydı keşke. Çok güzel olmasına rağmen tatmin edici değil. AC: Brotherhood'da böyle değil mesela.
  • Oh YEAH Ultra Mega Super Video. This game the best in This YEAR!:)
  • Süper Olmuş ! :O
  • Hikayesi önemli daha çok benim için. Ama alıp oynayacaz :D Multiplayer var sonuçta :D
  • Şu CoD MW den beri gelen oyunlar...
    Hepsi çok güzel teknik açıdan olsun kurgusal açıdan olsun kaliteli oyunlar.Ama hep gözüme çarpan bi şey var.Gökyüzü =))
    Sanki paint de çizilmiş bi resmi oraya yapıştırmışlar gibi =))
    Amacım oyuna b*k atmak değil ama yinede söylemek istedim...
    Neyse en azından MoH'un son oyununun tek kişilik senaryoda yatarttığı kötü etkiyi alır üzerimizen belki =)
  • Video da 00:37 de geçen adam john kenndy değil mi yoksa ben mi benzetiyorum.-----

evet o bencede ...
  • kim ne derse Desin ister bad company ister diğer FPS oyunları call of duty serisi hepsinden ii
  • bir oyunun iyi olması için bu faktörlerin gerekli oldugunu düşünüyorum

1*Senaryo bir oyun için senaryo olmazsa olmazlarındandır eyer senaryo saglam ise uzun soluklu ise oyunun kalitesini artıran hususlardan birisi olacaktır..

2*Oynanabilirlik oyuncuya ne kadar özgür bir oyun anlayışı sunarsa istedigini yapma olanagı tanırsa yavaş yavaş iyiye dogru adımları atmaya başlamıştır..

3*Ses oyundaki ses ne kadar gerçek olursa o kadar iyi olacaktır bir oyuncuyu etkileyen faktörlerden biriside ses olayıdır ses sistemi olan oyuncu oyundaki patlama efektlerinden silah seslerinden şarjör deyiştirme sesinden bekleneni alamazsa oyun - lere düşecektir ama bf2 deki gibi bir ses olursa iyi dogru adımlar gittikçe artmakta olur..

4* Grafik en önemlisidir artık günümüzde gerçekçilik aranmaktadır en ince ayrıntısına kadar düşünüp yapılmalıdır sıradan bir garafik oyunun en büyük noksanlarından birisi olacaktır ama grafik detayları gerçege yakın oldugu an veya gerçek oldugu an oynayan insandan bun

• 4* Grafik en önemlisidir artık günümüzde gerçekçilik aranmaktadır en ince ayrıntısına kadar düşünüp yapılmalıdır sıradan bir garafik oyunun en büyük noksanlarından birisi olacaktır ama grafik detayları gerçege yakın oldugu an veya gerçek oldugu an oynayan insandan bunu nasıl yapmışlar dedirtebilmeliridr ve buda yavaş yava oyunun iyi oluşunu göstermeye başlar..

5*Yapay zeka oyunlardaki yapay zekaya pek önem verilmiyor gibi geliyor bana hard veya ultra hard da oynarken kolay la aralarında çok ama çok az bir yapay zeka oluyor oyun için en iyi en düşünülen bir yapay zeka yapmalıdırlar kolay ile hard arasındaki farkı hissettirebilmelidirler oyuncu oynarken helal bunu bile yapmışlar çok saglam bir zeka sistemi var oyunda dedirtebilmelirid buda iyi olma yolundaki son adımlardan bir tanesidir..

6*Çevre ve Detaylar iki üzerinde çok ama çok düşünülüp gerçegi ile en yakın ortamı oluşturmalıdırlar gökyüzü su taşlar lambalar kırılmalar patlamalar vs bunlarada dikkat ettikten sonra en son adım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.