Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops - Launch Trailer (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
7.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 7*Multiplayer bir oyunu ayakta tutabilmek için sürekliligini saglaya bilmek için multi bölümü şarttır bu bölümüde güzel bir şekilde yaptıysan artık ona iyi oyun diye biliriz...

Aklıma gelenler bunlar eklemek isteyende eklesin
    bir arkadaş grafik önemli deyil demiş geri iyi ise sorun olmaz demiş bunu diyen bir oyuncu çok az bulunur o zmn git mario oyna gelişen bir teknoloji çagındayız ben low da oyundaki grafikten etkilenmeliyim ve high aldıgımdada adeda beni bülemesi lazım bir oyunun onun için grafik önemli deyil diyen bir şahsiyettin oyun anlayışından bir nevi şüpe ederim.
    cod serisine gelince güzel ama sürekli kendini tekrar eden bir oyun gibi gelmeye başladı bana belki bu oyunda deyişmiştir farklı olmuştur deneyip görcez veya bunda olmazsa bir sonraki oyunda bunu gözardı edeceklerdir diye düşünüyorum yoksa iki farklı oyun yaratıp oyuncuları hüsrana ugratmaz inş moh gibi single ayrı oyun motur kullanılmış multi ayrı yani oyunu aldıgınızda oyunun içinde iki oyun gibi gelcek sizle

• oyunu aldıgınızda oyunun içinde iki oyun gibi gelcek sizlere oynayan ztn single ile multinin arasındaki farki hemen fark edeceklerdir benden bu kadar sizlerinden mantıklı olumlu yorumlarınızı beklerim........
  • katliam38" bunlari artik 10.yasindaki cocukalarda biliyo bi oyunun cok basarali olmasi icin diger fpslerden cok farkli olmasi lazim olacakdir senin yazdikalrin basit seyler sen boyle hicbir oyunda olmiyan bisey sun bakiyim gor bak o oiyun nasil basarili oluyor.
  • Bunun Adı Call of duty.........

Edit: Zirve....
  • oyunun grafikleri mw2 ye göre biraz tuhaf geldi gerçeği söylemek gerekirse.Fakat bunun benim için önemi yok, zaten grafikten çok oyunun senaryosu daha bir önem taşıyo.Oyunun bütün serilerini oynadım çok kaliteli bir oyun umarım bu oyunda beni yanıltmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.