Şimdi Ara

Fallout: New Vegas Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
16.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Savaş asla değişmez... En iyi kıyamet sonrası senaryolardan birine sahip olan Fallout serisi, yeni oyunu New Vegas ile karşımıza çıktı. Genel olarak Fallout 3'ün izinden giden oyun bizi, çorak topraklarda büyük bir maceraya daha davet ediyor.

Minimum sistem gereksinimleri:
    İşletim Sistemi : XP, Vista, Win 7
    İşlemci: Dual Core 2.0 Ghz
    Ram: 2 GB
    HDD: 10 GB
    Ekran Kartı: NVidia GForce 6 serisi, ATI 1300 XT serisi

Önerilen sistem gereksinimleri:
    İşletim Sistemi:  XP, Vista, Win 7
    İşlemci : Dual Core E5200 2.5GHz GD / Athlon 64 X2 Dual Core 5800+
    Ekran Kartı : GeForce GT 140 GD / Radeon HD 3870
    Ram: 3 GB
    HDD: 10 GB
    Direct X : 9

• İşte bunu bekliyorduk izliyorum.
  • HD videoda sorun var düzeltirsek..
  • elinize sağlık izliyip editlicem.

edit : bu oyunun grafiklerine biraz daha özen gösterseler tadından yinmez maalesef her seride bu sorun war.inceleme için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa -- 31 Ekim 2010; 16:14:46 >
  • GoW için video hazırlayabiliriz demiştiniz.bekliyoruz onuda. inceleme için teşekkürler ayrıca..
  • Sıkıcı bir oyun amacı belirsiz bana göre.Seriyi sevenlerin oynayacağı bir oyun.
  • HD sürümü düzeltilmiştir, teşekkürler
  • ben daha önce seriyi hiç oynamadım.bu oyunu bana tavsiye eder misiniz?incelemyi izleyince oynayasım geldi.aksiyona yönelik mi mount&blade gibi mi?sonu güzel olmuş ayrıca.
  • cok dandik bi oyun cok fazla konusma var oyun alıcaksanız iyi derecede ingilizce bilmeniz gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

cok dandik bi oyun cok fazla konusma var oyun alıcaksanız iyi derecede ingilizce bilmeniz gerek

RPG'de başka ne olacaktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

cok dandik bi oyun cok fazla konusma var oyun alıcaksanız iyi derecede ingilizce bilmeniz gerek

şakamısın arkadaşım
  • güzel bir inceleme olmuş
  • Yorumunuza sağlık Ersin hocam.. Hak ettiği puanları almış oyun.. Belki sesler biraz daha yüksek bir puanı hak ediyor ama olsun..

Obsidian'a bu oyunun verilmesini haila aptallık olarak görüyorum.. Ben şahsen Fallout 3'teki o havayı pek soluyamadım.. Oyun daha çok bir ek paket havasında duruyor.. Buglardan temizlenmiş bir halinin kabul görülebilecek düzeyde bir kalite yakalabileceğini söyleyebilirim.. Serinin hayranları tabikide inceleme falan dinlemeden çoktan dalmışlardır benim gibi oyuna..

İncelemenin sonu yine çok hoş olmuş.. :) "Patladığı zaman suratındaki ifadeyi görmek istiyorum" buum :) ..
  • İncelemeye aldanmayın oyun oynanacak gibi değil
    quote:

Orijinalden alıntı: d3l1kanli

ben daha önce seriyi hiç oynamadım.bu oyunu bana tavsiye eder misiniz?incelemyi izleyince oynayasım geldi.aksiyona yönelik mi mount&blade gibi mi?sonu güzel olmuş ayrıca.
  • Fallout herkesin anlayacağı bir oyun değildir. Vakti zamanında 2. oyunun kişiliğimde bıraktığı izler büyüktür. 2. oyun kadar büyük bir klasik olmasa da yine klasiktir Fallout 3 ve New Vegas. Oynadığınız her an oyunun ne kadar detaylı hazırlandığı anlaşılır. Fallout serisine başlamak istiyorsan sana 2. oyunu öneririm başlangıç olarak. Dünyanın en iyi oyunları arasındadır.
  • @blizzard3

Sen WoW oyna en iyisi =))
  • Çok geldi bana puanlar. Cidden oynanacak bi oyun gibi gelmedi bana. Ama serinin hayranları için süper gelebilir tabi...
  • Çok geldi bana puanlar. Cidden oynanacak bi oyun gibi gelmedi bana. Ama serinin hayranları için süper gelebilir tabi...
  • Grafikler keşke daha güzel olsaydı:(
    Oyunu sevdiğim halde ingilizcemin yeterli olmaması gerçekten beni oyundan soğuttu ama rpg oyunlarının özelliği bu ne yapacaz artık çeviri kullana kullana oynayacağız:)
  • Sizin video incelemelerinizi izlememin nedeni müthiş video sonu :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.