Şimdi Ara

Oyun Odası:Önümüzdeki Dönemin Hit Oyunları(Tiglon)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
16.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batman, Assassin's Creed, Mortal Kombat ve Ghost Recon gibi hit oyunlar hakkında en güncel bilgileri Tiglon'dan alıyoruz.

• teşekkürler şimdi izliyorum
  • evet izledim editliorm.
    videoyu izlerken türkçe oyundan bahsedilcekmi diye merak ediyordum ki videonun sonunda bu merakım dindi bu seferde hangisi türkçe çıkıcak bunu düşünüorm :D hiç iyi olmadı neyse mortal kombata gelecek karakterde zaten belli olmuş oldu ara videolarda god of war'ın hikaye anlatımına benzer hikaye anlatımları olacak dedi burda sinyali çaktı zaten neyse inceleme için teşekkürler dewamınıda bekliorz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa -- 29 Ekim 2010; 22:22:18 >
  • O karakter Kratos (Y) . ,)
  • İzleyim editleyip yorum yaparım.

Gerçekten harika bir video olmuş.

Videoda ki oyunlardan bir liste yapıcak olsaydım şöyle olurdu herhalde,

1.Asassin's Creed: Brootherhood
    2.Mortal Combat
    3. Ghost Recon

Aslında bu öylesine bir sıralama.

Böyle videolar artarsa, daha da iyi bir hit alacağınızdan eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PETTIBONE -- 29 Ekim 2010; 22:09:32 >
  • İlk defa oyun odası izledim tek kelime ile mükemmel
    1e1 ve oyun odasını daha sık sık görmeyi umuyorum teşekkürler.
  • Acaba hangi oyun Türkçe gelecek çok merak ettim
  • Fiyat poitikasına önem veriyoruz diyor 179 tl ye oyun mu alınır.Oynamak için oyunları 2 yıl bekleyipmi ucuza almamız lazım.

Oyun odası hoşuma gidiyor inceleme için teşekkürler.
  • Çok güzel olmuş elinize dilinize sağlık ac brotherhood un türkçe olma imaknı yok ama sonradan bir eklenti gelip türkçe olursa süper olur :) Teşekkürler...
  • son dakkilarda dedigi gibi turkçe ses seçenegi olsa çok super olur bazen ne deklerini anlamıyorum cozmem 1 saat ti aldıgı oyunlar oluyor :D çok kılavye ve fare kırdım bu yuzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: allavatar2

son dakkilarda dedigi gibi turkçe ses seçenegi olsa çok super olur bazen ne deklerini anlamıyorum cozmem 1 saat ti aldıgı oyunlar oluyor :D çok kılavye ve fare kırdım bu yuzden

Türkçe düblaja gerek yok. Altyazı olsun yeter de artar.
  • Her geçen gün çıtayı yükseltiyorsunuz, artık bu site tuttu diyerek yan gelip yatmıyorsunuz, en sevdiğim yönünüz bu, böyle devam ettiğiniz müddetçe desteğimiz sizinle olacaktır...tüm BSC ekibine içten teşekkürlerimi iletiyorum
  • Fiyatlarda indirime gitmeliler.

Split Second 180 lira
    Fallout New Vegas 160 lira
    Terminator Salvation 180 lira
    Toy Story 3 150 lira
    The Lord of the Rings: Aragorn's Quest 150 lira
    Lego Harry Potter 150 lira
    Haze 100 lira
  • Türkçe dublaj olsun yeter.ayrıca illa 179 Tl lik ürünü uygun fiyat için 2 sene beklememizmi gerekiyor :S :@
  • bu fiyatlar yüzünden satılmıyor.shopto dan ve play-asia dan alıyor herkez.türkiye dede shopto ve play asia gibi bi şirket açılsa internet şirketi olsa bile çok iyi olurdu
  • oyunu orjinal aldık ama games of microsoft tun hatası yüzünden oynayamıyoruz.... gitti 100 ytl
  • Kratos şu MK'a gelme ya bak kırıcaklar ağzını burnunu gitti karizma. Sen Afrodit'i tanımış güzel anlaşmış, Zeus'u parçalamış adamsın yapma, ölüyü diriltmeyelim lütfen!!
  • Harika bir video :)
  • Çok güzel olmuş teşekkür ederiz
  • video için teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.