Şimdi Ara

3.20d çok kısa tek soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 yılında yeni kasa gelicek.şu dönemde 0km 3.20d almak mantıklımı sizce?

2.el düşünmüyorum alırsam 0 alıcam.

• bide bu dönemde almanın avantajlarını dezavantajlarını açıklayabilirseniz çok hoş olur
  • daha önce başka bir arkadaşın aynı tip sorusu için verdiğim cewap:

"yeni 3 serisine daha var.. BMW her 7 senede bir kasa değiştirir...

bu 7 sene içerisinde de araç 1, maksimum 2 kere makyaja uğrar ve son seride (üretim bandındaki son 5-6 aylık süreç) individual seçenekler konur (individual boya rengi, koltuk rengi ve seçenekleri vs vs vs bkz: güncel 6 serisi)

E90 kasa 3 serisi 2005 yılının 3. ayında çıktı... yani en erken 2012 yılının 2. çeyreğinde çıkar yenisi.. o yüzden daha beklemen gereken 1.5 sene var.. bence sıfır al satarken daha kârlı olur modelden, kmden.. 2. el alırsan 1.5 senelik kullanımıda üstüne koyduğunda çok daha ucuza gider araç, paraya yazık.. "
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

daha önce başka bir arkadaşın aynı tip sorusu için verdiğim cewap:

bu 7 sene içerisinde de araç 1, maksimum 2 kere makyaja uğrar ve son seride (üretim bandındaki son 5-6 aylık süreç) individual seçenekler konur (individual boya rengi, koltuk rengi ve seçenekleri vs vs vs bkz: güncel 6 serisi)

E90 kasa 3 serisi 2005 yılının 3. ayında çıktı... yani en erken 2012 yılının 2. çeyreğinde çıkar yenisi.. o yüzden daha beklemen gereken 1.5 sene var.. bence sıfır al satarken daha kârlı olur modelden, kmden.. 2. el alırsan 1.5 senelik kullanımıda üstüne koyduğunda çok daha ucuza gider araç, paraya yazık.. "

yani benim sorum şimdimi alayım yoksa son 5-6 aydamı?

yeni kasa çıktıktan sonra veya çıkmadan bi süre önce fiyatlar düşermi? düşerse ne kadar düşer?

boş bi arabada almak istemiyorum bu yüzden son 5-6 aylık süreçte konan individual seçeneklerden bahsedermisin biraz :)

• bu saatten sonra fiyat düşmez düşse de vah anam şu kadar gün farkla şu kadar kazık yedim bile demezsin...

individual'de özel renk ve özel opsiyonel seçeneklerinden oluşan bir karma.. mesela söşemeler 2 farklı renkte olabiliyor fln.. anlatılacak uzun uzadıya bir yanı yok yani...
  • quote:

bu saatten sonra fiyat düşmez düşse de vah anam şu kadar gün farkla şu kadar kazık yedim bile demezsin...

individual'de özel renk ve özel opsiyonel seçeneklerinden oluşan bir karma.. mesela söşemeler 2 farklı renkte olabiliyor fln.. anlatılacak uzun uzadıya bir yanı yok yani...

mesela ben şuanda le mans mavisi m paket istiyorum.bahsettiğiniz döşemeler için fiyat farkı yüksek olurmu?tahmini ne kadar olur?
  • SIFIR VEYA 2009 MAKYAJLI KASA ÖNERİRİM, YENİ KASANIN ÇIKMASINA ŞU AN İTİBARİ İLE 1,5 YIL VAR BU 2 YIL DA OLABİLİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeWYearD

mesela ben şuanda le mans mavisi m paket istiyorum.bahsettiğiniz döşemeler için fiyat farkı yüksek olurmu?tahmini ne kadar olur?

henüz individual seçenekleri yok ki... lemans mavisi zaten M paket ile gelen bir renk...
  • quote:

quote:

henüz individual seçenekleri yok ki... lemans mavisi zaten M paket ile gelen bir renk...

m paket yaptırdığımda lemans mavisi için ayrı para ödemiyormuyum?

individual seçenekleri de eğer aracı almak için 1 sene kadar beklersem diye sordum
  • lemans mavi sadece m paketle geldigi icin o rengi secmenizle M paket almaniz zorunlu hale geliyor ve fiyat birlesiyor..

individualleri beklemek sizin karariniz artik ben bir sey diyemem :D
  • quote:

lemans mavi sadece m paketle geldigi icin o rengi secmenizle M paket almaniz zorunlu hale geliyor ve fiyat birlesiyor..

individualleri beklemek sizin karariniz artik ben bir sey diyemem :D

peki yaklaşık olarak bi koltuk yada iç individual döşemesinin fiyatı ne kadar olur?
  • quote:

peki yaklaşık olarak bi koltuk yada iç individual döşemesinin fiyatı ne kadar olur?

hocam yaklaşık 1 sene bekleyip görelim isterseniz... individual ekipmanların fiyatları her seride farklılık gösterir ve yaklaşık olarak gibi bir kavram yoktur... en iyi ihtimalle 1 sene sonrasını konuşuyoruz bilmem farkında mısınız ama??
  • Yeni kasa 120000 tl den başlar diye düşünüyorum.O açıdan şuan passat 70000 olarak düşünürsen bmw 3.20 zaten çok uygun fiyatta satılıyor.Yeni kasa çıksada zararının şimdiden fazla olmayacağı kanısındayım.
  • Le mans Mavisi ciddi anlamda yakıyor ortalığı yahu...
  • bir bmw sever olarak merakımdan soruyorum;
    individual seçenekler istenildiği zaman araca eklenemiyormu? sadece kasanın son senesindemi ekleniyor?
    yani alıcak olan arkadaş şuan gitse parasınıda verse lemans mavisini seçemiyormu?
  • lemans mavisi individual bir renk seçeneği değildir ve individual seçenekler serilein bitim zamanlarında opsiyonlara eklenir.. mesela şu anda 6 serisinde tek motor var (6.35d) ve sadece individual renk seçenekleri var..
  • anladım, teşekkürler:)
  • rica ederim
  • Individual renk seçenekleri Almanya bmw sitesinde var.

quote:

daha önce başka bir arkadaşın aynı tip sorusu için verdiğim cewap:

• quote:

Orijinalden alıntı: gokangokan

Individual renk seçenekleri Almanya bmw sitesinde var.

biz almanya'dan bahsetmiyoruz ki TR'den bahsediyoruz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.