Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.089
Cevap
377
Favori
3.637.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28882889289028912892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• ABABA2307 kullanıcısına yanıt

Mercedesi merak ediyordum,sonrası resimde MAN'dan vazgeçmedim,vazgeçmemde zaten.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Edit Onu şimdi farkettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 31 Mayıs 2015; 22:49:15 >

• Şekilsin ya hiaağğ
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz, abi sizin ss lerde yakıyor

• S.A. arkadaşlar. Oyun yaz indirimlerinde indirime girermi acaba ? Almayı çok istiyorumda . Oyuna güncelleme geliyormu? Malum çıkalı çok oldu. Birde modlar online modunda pasif mi kalıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mstfmustafa

S.A. arkadaşlar. Oyun yaz indirimlerinde indirime girermi acaba ? Almayı çok istiyorumda . Oyuna güncelleme geliyormu? Malum çıkalı çok oldu. Birde modlar online modunda pasif mi kalıyor ?

Yeni DLC'yi aldırmak için ana oyun+east DLC'si %99 indirime girecektir.Bir çok mod devre dışı kalıyor online'da.Ama çalışmaya devam eden modlarda mevcut.Onun bir listesi vardı ama bulamadım şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

S.A. arkadaşlar. Oyun yaz indirimlerinde indirime girermi acaba ? Almayı çok istiyorumda . Oyuna güncelleme geliyormu? Malum çıkalı çok oldu. Birde modlar online modunda pasif mi kalıyor ?

Yeni DLC'yi aldırmak için ana oyun+east DLC'si %99 indirime girecektir.Bir çok mod devre dışı kalıyor online'da.Ama çalışmaya devam eden modlarda mevcut.Onun bir listesi vardı ama bulamadım şu an.

Ana oyun tek başına indirime girmezmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfgnay -- 1 Haziran 2015; 14:05:46 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

Ana oyun tek başına indirime girmezmi ?

Hocam Euro Truck Simulator 2 - East Expansion Bundle paketi max 10 lirayı görecektir.Eğer eskisi gibi %85 indirim olursa..Sadece ana oyunu almanızın bir mantığı yok bence.East DLC'si ile 16 şehir ekleniyor. Oyunda şehirler arası mal taşıma üzerine olduğu için DLC'si hakkaten iş görür bir oyun haline geliyor ets2. Yok ben 3-5 daha çıkamam diyorsanızda..ETS2 nin steam sayfasında gördüğünüz her paket bir indirim görecektir.Ama aynı mı olur bilinmez.Ana oyunda 5-10 lira arası olur büyük ihtimalle.

• Yaz indirimleri eskisi gibi olursa durum aşağı yukarı böyle olur;
    (İlk günlerde büyük indirim arasına girebilir veya ortasında başlayabilir (%50 > %75)

%75 indirimde

Euro Truck Simulator 2 - East Expansion Bundle - 16 TL
    Euro Truck Simulator 2 - North Expansion Bundle - 21 TL
    Euro Truck Simulator 2 - Deluxe Bundle - 29.75 TL

Euro Truck Simulator 2 - 9.75 TL
    Going East - 5.25 TL
    Scandinavia - 7.25 TL (Yeni çıktı bu fiyata giderse yazık olur)

3 ana paketi alırsanız 22.25 TL

%85 siz hesaplayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan525 -- 1 Haziran 2015; 14:46:34 >
  • hasan525 H kullanıcısına yanıt
    Söyliyeyim scandinavia en fazla %20 indirim alır zaten diğer ülkelerden çok daha ucuza alıyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taklitçi karşıtı kullanıcısına yanıt
    zaten olmaması lazım hatta genel olarak olmaması en iyisi çünkü onların ciddi bir kazanca ihtiyacı var ve iskandinavya bu nedenle çok sürdü en iyi şekilde çıkartıldı
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

benzinin bitmesine tam 1 km kalmisti ki benzinciye denk geldik.

• Benzin göstergesi sorunlu, km ler çabuk düşüyor mesela biyere yük taşıyorsunuz mesafe 400km, kalan benzin ise 2000km ama 10km gidiyorsunuz yük mesafesinden 30 40km lik benzin gidiyor yavaş bioe gitseniz cok hızlı azalıyor. 400km mesafede 1000km lik mazot kalıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

Söyliyeyim scandinavia en fazla %20 indirim alır zaten diğer ülkelerden çok daha ucuza alıyoruz

Steam zaten yeni çıkanlara ek paket de olsa az indirim yapıyor. Ben de %10-15 bir indirim bekliyorum scandinavia ya. Gerçi %15 de görse ilk hafta almak daha mantıklıydı herhalde...

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Benzin göstergesi sorunlu, km ler çabuk düşüyor mesela biyere yük taşıyorsunuz mesafe 400km, kalan benzin ise 2000km ama 10km gidiyorsunuz yük mesafesinden 30 40km lik benzin gidiyor yavaş bioe gitseniz cok hızlı azalıyor. 400km mesafede 1000km lik mazot kalıyor

Dorsesiz giderken dorseliye göre daha az benzin harcıyor. Bununla bir ilgisi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Benzin göstergesi sorunlu, km ler çabuk düşüyor mesela biyere yük taşıyorsunuz mesafe 400km, kalan benzin ise 2000km ama 10km gidiyorsunuz yük mesafesinden 30 40km lik benzin gidiyor yavaş bioe gitseniz cok hızlı azalıyor. 400km mesafede 1000km lik mazot kalıyor

O 2000Km tahmin sonuçta tam doğru olacak diye bir şey yok. Ayrıca kalvye ya da gamepad ile oynuyorsanız öyle olur çünkü klavyede w ye basınca gaza sonuna kadar basmış oluyor. Ben dfgt ile oynuyorum gaza hiç bir zaman tam basmıyorum. Klavyeye göre yarı yarıya mazot tasarrufu oluyor.

Edit: O 2000 km büyük ihtimalle gaza tam basmayarak gideceğinizi düşünerek tahmin ediliyor. Yani tam verimde çalışırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xBleus -- 1 Haziran 2015; 20:14:09 >
  • 2 ay once mp oynamak icin 39 tl ye sadece ana oyunu satin almistim.

Simdide yaz indirimini beklemeden iskandinavya yi 30 liraya aldim.

Firmaya para kazandiralim scs yi seviyorum

yaz indiri gelincede going east alirim fulleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: omzunda_muzikaletli_zenci

Hocam sisteminiz nedir ? Mükemmel görünüyor grafikler yahu. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radicaldeyyus -- 1 Haziran 2015; 22:31:43 >

• _M-U-E_ kullanıcısına yanıt
    Bu etkinliğe katılamadım tüh kaçırmışım.1 haftadır aklımdaydı böyle bir etkinlik yapmak bir türlü konuya girmek nasip olmadı hatta sizin konvoy yaptığınız saatlerde bende aynı skinle habersizce kendi kendime kutlama yapıyordum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicaldeyyus

quote:

Orijinalden alıntı: omzunda_muzikaletli_zenci

Hocam sisteminiz nedir ? Mükemmel görünüyor grafikler yahu. :)

laptop. monster abra a7 kullaniyorum.

• 
Sayfa: önceki 28882889289028912892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.