Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.120
Cevap
379
Favori
3.638.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28862887288828892890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

Promods 1.18 sürümüne uyumlumu arkadaşlar

Evet 1.95 sürümü ile uyumlu hale getirdiler.

def dosyasını ayarlayıp moda attım sonra indirdim 4 partı da moda çıkarttım yeni üyelik açtım ama hata verdi
  • 1.95 için İskandinavya, Going East gerekir. Başka mod yok ise zaten açılırdı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

1.95 için İskandinavya, Going East gerekir. Başka mod yok ise zaten açılırdı?

Ben de sadece going east var hocam o yüzden açılmadı galiba
  • Bir süredir böyle. 110 Limit var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Bu konuda scs suçsuz ise gerçeği bu ise o zaman benim mercedes defterim kapanır,buda benim merakım size veya başkasına tuhaf gelebilir ama ben bundan hoşlanıyorum mesela formula1 yarışlarını sadece o motor sesleri için takip ediyorum sırf bu yüzden Mustang tutkunuyum

ETS2MP de çalışan şöyle bir plugin vardıhttp://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-gelistirilmis-cekici-ses-modu.1986/

Yeni mercedeste çalışıyor mu bilmiyorum ama tırların sesini baya bir arttırıyordu. Ben biraz kullandım ama baş ağrıtıyor biraz.

• Onu biliyorum ve kullanıyorum Çokda farkettiğini düşünmüyorum açıkcası sanırım promod map için oluşturulan def dosyası ayarlarında vardı o çok daha iyi gibiydi.

@EnesCimen
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

hocam mp de hız sınırı kalktı mı? az önce girdim de 110 filan gördüm. ban yerim diye 90 civarı sürdüm.

Avrupa 1'de 110, Avrupa 2'de hız sınırı bulunmuyor. Ayrıca hızdan ban yemezsiniz, kazaya sebebiyet verirseniz ban yersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

1.95 için İskandinavya, Going East gerekir. Başka mod yok ise zaten açılırdı?

Ben de sadece going east var hocam o yüzden açılmadı galiba

İskandinavya DLC olmadan açılmaz maalesef
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

Gece gece yarış yapmışdık ne olur ne olmaz diyede video almışdım. Ve bir sürü fail oldu. :D
    Yarış yapılan server eu 2, hız sınırı yok, yaklaşık 200 oyuncu var iken yapdık. Kimseye zarar vermedik. Kendi aramızda bir eglence.

mousemu kullanıyorsunuz yoksa g27mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Oyunun ilk çıktığından beri mercedes'i bekleyen biri olarak hayal kırıklığına uğradım,benim için en önemli şey motor sesi idi scs mercedes'te sıfır çekti benim için.
    Farka bakın.

mercedesinki çok daha güzel bence. Tabiki zevkler tartışılmaz

• Normalde Gamepad kullanıyorum. Fakat seri olmak için mause'a aldım. Gamepad olarak logitechin f710 u mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 29 Mayıs 2015; 23:40:01 >
  • Bu oyun bi harika dostum
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Beyler Scania'nın 730bg motor seceneklerinde Euro 5 Motor ile Euro 6 arasinda performans farki var mi ?

Sectigim kabinde maalesef Euro 6 degil Euro 5'in 730bg versiyonunu sunuyor.

Bu konuda bilgisi olan var mi ? Yani mantik olarak ayni gitmesi lazim ama

• MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Euro6 lar daha az yakar ve torkları bıraz fazladır.Birde maks torku verdiği aralık daha düşük devirden başlar veya o aralık daha fazladır.730da farkı belirtmişler mi bilmiyorum ama daha düşük güçlerde olan motorlarda özellikle torkda euro6larda biraz daha yüksek.Volvo motorlarında mesela euro6lar dahada güçlü.

Açıkcası çok fark olduğunu sanmam,gazla gitsin.
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam gerçek hayatta ki e5/e6 farkını biliyorum ama oyuna bunu yansıtmışlar mı diye sormuştum teşekkürler sanırım oyunda fark yok

Bu arada 1.18 e geçtim ilginç şekilde oyun direksiyon felan çevirirken frame atlıyor çok hafif. 1.17 de yoktu bu olay. Biraz bana kasıyormuş gibi geldi oyun sizde durum nedir hocam ?
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Oyundaki tek fark kagit ustunde e5 de maks. tork 1000-1400 devir arasi,e6da maks. tork 1000-1350 devir arasinda.Tuketim olarak ikisini karsilastirmak lazim aslinda.Asil olay tuketim e5-e6 farkinda.
  • http://blog.scssoft.com/2015/05/get-behind-wheel-of-mercedes-benz-new.html

Actros gelmiş hoş gelmiş. Uzun zamandır oynamıyordum. Tekrar başladım.

Ayrıca Metallic Paint Jobs Pack ve Raven Truck Design Jobs Pack DLC leri bedava.

Dipçe : Bana eksi oy veren kim? Sorunu ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut_baris -- 30 Mayıs 2015; 21:41:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaelmass

Fransızz
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Vay anam vay. Ne güzel olmuş o öyle.

• beyler multiplayer için hangisine güncellemem gerek aylardır girmiyordum.
  • 
Sayfa: önceki 28862887288828892890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.