Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (895. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • özellikle marmara bölgesini etkisi altına alan şiddetli yağmur fırtına ve sonrasında oluşan sis nedeniylee eskihisar--topçular feribot seferleri iptal edildi...feribota binmek için bekleyen tır sürücüleri geceyi araçlarında dinlenerek geçirmeyi tercih ettiler... hava şartlarının normale dönmesinin ardından feribot seferlerinin tekrar başlaması bekleniyor

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

özellikle marmara bölgesini etkisi altına alan şiddetli yağmur fırtına ve sonrasında oluşan sis nedeniylee eskihisar--topçular feribot seferleri iptal edildi...feribota binmek için bekleyen tır sürücüleri geceyi araçlarında dinlenerek geçirmeyi tercih ettiler... hava şartlarının normale dönmesinin ardından feribot seferlerinin tekrar başlaması bekleniyor

Meteoroloji mühendisliği falan mı okuyorsun hocam ?

• arkadaşlar bu yeni yamayla gelen dolmuşlar hatalı sollama yapıyor:) size de denk geldi mi hiç? ayrıca bugün bi trafiğe denk geldim 15 dk bekledim yine de bitmedi. geçemedim en sonunda kamyonu aracın önüne kırıp geçtim yoksa bitmeyecekti trafik. aşağıya çektiğim resimleri koyuyorum. sizinde başınıza böyle şeyler geliyor mu?

• dayanamayıp oyuna heyecan gelsin diye kredi çektim (kredi çekmeden önce 100k kadar param vardı zaten) gidip birde volvo aldım 700hp'lik :) şimdi uzun yollara kasıp borçları bir kalemde ödemeye çalışacam tahminimden az tuttu takasa girince :D fotolarda 300 küsür bin para gözüküyor ama tırı aldıktan sonra iki üç tane 40-45 lik iş yaptım ondan o kadar gözüküyor şimdi 400k'ya kasıp bir seferde ödemeye çalışıyorum :)

not: fotolar zaman içinde aldığım ss'ler her hangi bir sıra takip etmiyor :)

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• şu resimleri png olarak koymaktan ne zevk alıyorsunuz
  • Mobilde 899 sayfa olmus yahu. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• ben d&r a numarami birakmistim ama oyun geldi diye aramadilar henüz

• Hele şükür az önce oyun geldi,icinden oyun dısında özür mesajı geldi ve prototype2 deki James heller diye küçük bir lisanslı hediye geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 20 Kasım 2012; 10:35:54 >
  • ben oyunu çok fazla oynayamasamda günde 1-2 saat anca oynayabiliyorum anca tırım şuan iveco ve ilginç bişey oldu servise gittim aracın üzerindeki parçaları sattım ve aracı tamir ettirdim ama araca hiç modifiye yaptırmamıştım tamamen standart bir ivecoydu araba şuan 4 şöförüm var birde kendimin aracı 5 tır sahibim 2si man standart+440bg motorlu biri scania standart+440bg motorlu birde kendi kamyonum iveco 450bg standart motorlu olarak manlarım sarı scania yeşil benim tır ise kırmızı

yolda giderken tünelin yarısını kapatmışlar kazayapıyordum az kaldı son anda fark ettim ve döndüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsami -- 20 Kasım 2012; 10:35:13 >

• yazıcam yazıcam unutuyorumm

şu kırmızı ışık olayı hala aynı bütün güncellemeleri yükledim bana yeşil yanıyor hareket ediyorum lap diye sağdan soldan da araba çıkıyor

dün akşam kavşağa geldim 4 yönlü kırmızı da durdum sola dönecem diye bekledim yeşil yandı tam gaza bastım 4 yönde aynı anda hareket etti karşıdaki adam sağa dönecekti sağ tarafımdaki adam karşıya geçecekti soldaki adam direk gidecekti bende sola dönecektim tam ortada 5-6 araba geldi takıldık kaldık

sürekli oluyor bu sorun yeşil yanıyor sağa yada sola döneceğim o taraftaki adamda hareket ediyor lap diye sıkışıp kalıyoruz yolun ortasında

düz gidicem ışık yanıyor bu sefer sağdan soldan birisi önümden geçiyor ....

ayrıca yağmurlu havalarda iç kameradan kullanırken sol aynayı neredeyse göremiyorum su damlaları birikiyor yan camda ayna nın görüşü çokk azalıyor hele birazda hava sisliyse tam sol şeride geçiyorum bi bakıyorum birisi altımda :) :) aynı şekilde gece sürüşlerindede çok karanlık kalıyor arka taraf :) :)

sonraa oyunu ilk günden beri oynuyorum hız yaması kullanmadım hiç sabit 90 km ile oynadım 20 seviye oldum bir kere dahi virajlarda kaza savrulma yaşamamıştım ...

750 hp volvo kullanıyordum onu modifiye ettim en son 6 tekerlik yaptım birde potasyum aldım yük olarak şu kısa dorselerde olanlardan viraja 80 ile falan girdim birazda sert bir virajdı ve yağmurluydu ne oldu anlamadan bir anda sol tarafta dik bir yeşillik bölge vardı tepesinde buldum kendimi bi anda %15 falan hasar oldu o kadar yol yaptım ilk kez takla attım şu oyunda

bu arada scs den bi istek olarak şu oyuna yeni yükler dorseler ekleseler ne biliyim hayvan taşıyan dorseler görüyorum ben Türkiye de çok yabancı plakalı tırlarda öyle bir şeyler koysalar çift dorse olayı yapsalar birde ağır extreme yükler falan ekleseler oyuna ekstra büyük geniş dorseler yapsalar vinç inşaat malzemeleri boru trafo gibi ağır nakliyeler yapsakk

• quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Beyler su para olayını nasıl cozuyok hıleyle program olayını denedım olmadı malesef farklı bır yolu varmı.Habıre - lerde gıdıyoz bıraz paralanmak lazım

http://www.you tube.com/watch?v=poKiB3WPteA bunu dene problemsiz çalışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: wustti

arkadaşlar bu yeni yamayla gelen dolmuşlar hatalı sollama yapıyor:) size de denk geldi mi hiç? ayrıca bugün bi trafiğe denk geldim 15 dk bekledim yine de bitmedi. geçemedim en sonunda kamyonu aracın önüne kırıp geçtim yoksa bitmeyecekti trafik. aşağıya çektiğim resimleri koyuyorum. sizinde başınıza böyle şeyler geliyor mu?

o trafik olayı olduğu zaman ne kadar beklesemde düzelmiyor maalesef :D bende çıkıp tekrar giriyorum anca öle düzeliyo çünkü bazı yerlerde aradan falan geçmek mümkün olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail030 -- 20 Kasım 2012; 12:35:20 >

• Selamlar haberin gerçekligini bilmyorum ama büyük ihitmal olarak düşünüyorum. Çeviri chorme ile yapılmıştır.

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

Euro Truck Simulator 2 için Multiplayer ilk söylentiler hızla forumu Kamyon Simülatörleri yuvarlak gitti. Ama, elbette, bilgi Euro Truck Simulator 2 için Multiplayer yapımı olduğunu internette yayınlanan kadar bir çok oyunculu olacağı var inkar edildi.
    SCS Software yoktu Multiplayer, onlar para yok çünkü. Yani ETS2 için bir multiplayer yapmak için bir başkası için bir çabadır. Bu girişimi gibi görebilirsiniz aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi yapılır

Yukarıdaki ekran çoğu insan bir şey anlamak açıkçası zor terimleri gösterir. Ama onlar Euro Truck Simulator 2 için Multiplayer üzerinde çalışmakta olduklarını görmek için açıktır! Şimdi geçen hafta yeni yama başlattı, onu en son sürümü, yani v1.2.5 üzerinde çalışan almak için Multiplayer başka bir zor bir görev ile çalışan insanlar için oldu! Neyse ki onlar başardık ve yönetilen dönüştürme

Nihayet Euro Truck Simulator 2 için Multiplayer yayımlanan bir afiş var. Biz sağlanacak iyi olası bilgi, böylece herkes kadar yaymak için bu afiş sormak istiyorum

Alıntı : LİNK

• süper saçma ötesi bir çeviri makinaların insanlar gibi çeviremeyeceği açık hiç bişey anlamadım ben nerdeyse
    yinede teşekkürler
  • DR yi aradım stoklarımızda görünmüyor diyor niye yollamadı bu aral DR den aldık diye 2 gun daha beklemek zorundamıyız aynı parayı vermiyormuyuz. Bıktım artık beklemekten.
  • Kardeşimle keşke multiplayer modu olsaydı diyorduk beraber birşirket kurup çalışırız hatta beraber yarışırdık kim önce götürecek diye :D bu haberi okuyunca heyecanlandım fakat tam olarak ne olduğunu anlamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

DR yi aradım stoklarımızda görünmüyor diyor niye yollamadı bu aral DR den aldık diye 2 gun daha beklemek zorundamıyız aynı parayı vermiyormuyuz. Bıktım artık beklemekten.

bende aral dan 21 ekim de ön sipariş vermiştim yani tam 1 ay oldu dün akşam kargoya teslim edilmiş bakalım saat 15:00 civarlarından sonra mng kargo geliyor bizim bölgeye bekliyorum halaa :)
  • quote:

quote:

DR yi aradım stoklarımızda görünmüyor diyor niye yollamadı bu aral DR den aldık diye 2 gun daha beklemek zorundamıyız aynı parayı vermiyormuyuz. Bıktım artık beklemekten.

bende aral dan 21 ekim de ön sipariş vermiştim yani tam 1 ay oldu dün akşam kargoya teslim edilmiş bakalım saat 15:00 civarlarından sonra mng kargo geliyor bizim bölgeye bekliyorum halaa :)

Aynen hocam araldan almadıgıma pişman oldum. Bide o figür gelmezse DR den işimiz var he. Aradım bide deposunu DR nin biz buradan goremeyiz diyor. Depo nun nosunu niye koydun sitene ozman arayıp hatır soralım diyemi tam lalelik ya. Müşteri hizmetlisi desen stokta yok diyo gelicekmi gelmicekmi Araldan ne zaman alındı cart curt 0 bilgiye sahipler pc de yoksa yok ne nerden nasıl geliyor haberleri yok. Tamamen bilgisiz bir hizmetli.

• quote:

quote:

quote:

Aynen hocam araldan almadıgıma pişman oldum. Bide o figür gelmezse DR den işimiz var he. Aradım bide deposunu DR nin biz buradan goremeyiz diyor. Depo nun nosunu niye koydun sitene ozman arayıp hatır soralım diyemi tam lalelik ya. Müşteri hizmetlisi desen stokta yok diyo gelicekmi gelmicekmi Araldan ne zaman alındı cart curt 0 bilgiye sahipler pc de yoksa yok ne nerden nasıl geliyor haberleri yok. Tamamen bilgisiz bir hizmetli.

Benimkide kargoya verilmiş dün akşam dağıtıcıyı bekliyorum. Hocam belli olmaz ama DR ye oyunu bile göndermedilerse figürü büyük ihtimal göndermezler

• 
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.