Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.087
Cevap
377
Favori
3.637.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dostum sen bence figürü boş yere bekleme sanmam geleceğini d&r dan aldıysan bu sadece aral dan alanlara yolladıkları biz zımbırtı sanırım... ayrıca bunun ne anlamı var bilmiyorum ne işe yaradığını madem bi hediye vericen küçücük bir tır maketi yollayın bişey yapın hiç olmazsa anlamı olur :) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

süper saçma ötesi bir çeviri makinaların insanlar gibi çeviremeyeceği açık hiç bişey anlamadım ben nerdeyse
    yinede teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: jesusevam

Kardeşimle keşke multiplayer modu olsaydı diyorduk beraber birşirket kurup çalışırız hatta beraber yarışırdık kim önce götürecek diye :D bu haberi okuyunca heyecanlandım fakat tam olarak ne olduğunu anlamadım :(

Rica ederim birşey degil. Ana linkide ekledim fakat çeviri için yapabilcegim birşey yok ne yazık ki kendiniz çevirebiliyorsanız bize de aktarırsanız seviniriz başka yapabilicek birşey yok :)

• ETS 2 oyunu kazanmak isteyenleri böyle alalım. Yarışma düzenlemiş site, Aral game katkılayırla. Orginal oyun dagıtımı yapıyolar 4 adet link aşagıdadır bol şans herkese

Euro Truck Simulator yarışması
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

@fenah2007

dostum sen bence figürü boş yere bekleme sanmam geleceğini d&r dan aldıysan bu sadece aral dan alanlara yolladıkları biz zımbırtı sanırım... ayrıca bunun ne anlamı var bilmiyorum ne işe yaradığını madem bi hediye vericen küçücük bir tır maketi yollayın bişey yapın hiç olmazsa anlamı olur :) :)

Derdim figür değil orada bitane bilyede yollasalar, o artık hakkımız en azından beklediğimizin bir kanıtı olay o :) Ama artık oyun gelsinde geçtim figürünüde.

quote:

Orijinalden alıntı: gangstarr34

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

DR yi aradım stoklarımızda görünmüyor diyor niye yollamadı bu aral DR den aldık diye 2 gun daha beklemek zorundamıyız aynı parayı vermiyormuyuz. Bıktım artık beklemekten.

bende aral dan 21 ekim de ön sipariş vermiştim yani tam 1 ay oldu dün akşam kargoya teslim edilmiş bakalım saat 15:00 civarlarından sonra mng kargo geliyor bizim bölgeye bekliyorum halaa :)

Aynen hocam araldan almadıgıma pişman oldum. Bide o figür gelmezse DR den işimiz var he. Aradım bide deposunu DR nin biz buradan goremeyiz diyor. Depo nun nosunu niye koydun sitene ozman arayıp hatır soralım diyemi tam lalelik ya. Müşteri hizmetlisi desen stokta yok diyo gelicekmi gelmicekmi Araldan ne zaman alındı cart curt 0 bilgiye sahipler pc de yoksa yok ne nerden nasıl geliyor haberleri yok. Tamamen bilgisiz bir hizmetli.

Benimkide kargoya verilmiş dün akşam dağıtıcıyı bekliyorum. Hocam belli olmaz ama DR ye oyunu bile göndermedilerse figürü büyük ihtimal göndermezler

Öle görünüyor hocam

Not: Dr nin mağzasını aradım son çare orada bu işten anlayan birine denk geldim saolsun yardımcı oldu. Aral 2 gun sonra felan yolluyormus DR ye. Dun ve bugun Aral kendi alanlarına yollucak sonra Dr ye vericek Drde daha kargoya vericek kargodan bize gelicek ölme eşeğim ölme. Herhalde perşembe felan Dr depolarında olsa cuma kargoya verilse cumartesi elimde olur tahminim hayırlısı.

• Arkadaşlar multiplayer olayı yapılabilir aslında. Herkes kendi serverını açıcak mesela 30Kişilik bi server 30 arkadaşınızla yada sadece donanım haberciler girecek.

Oyun singleplayer olarak çıktı. Bu demek değilki multiplayer olmasın. Size örnek GTA san andreas. Oyun single player ama SA:MP ve Multi Theft Auto ile çok heycanlı ve online bir şekilde oynuyorsun. Bunu ets2 ye uyarlamak mümkün. Yaparlarsa şaşırmam ama hepsini tebrik ederim. Söylediğim gibi sunucular sadece kendi arkadaşların için olmalı başka kimse olmamalı yoksa adam gelir sana çarpar ona çarpar.. Hadi bakalım Multiplayer bekliyoruz
  • beyler benim oyunum geldi ıhında figürüm

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

keyleri mail yolu ile gönderiyolarmış key gelsin sevkiyata başlıyorum ahanda

beyler bu arada oyunu henüz almamış arkadaşlar varsa face de yarışma var eurotruck2.com un düzenlediği ıhında bu da linki :https://www.facebook.com/eurotrucksimulator2turkiyefan/posts/381359685278527

• Bu arada Aral 'ın önsiparişle gönderdiği oyunların içinde key yokmuş, gün içinde mail adresinize gönderilecektir yazmışlar twitter sayfasında bilginiz olsun

https://twitter.com/aralgame/status/270830364958814208
  • quote:

Bu arada Aral 'ın önsiparişle gönderdiği oyunların içinde key yokmuş, gün içinde mail adresinize gönderilecektir yazmışlar twitter sayfasında bilginiz olsun

hea bende onu bekliyorum
  • quote:

Bu arada Aral 'ın önsiparişle gönderdiği oyunların içinde key yokmuş, gün içinde mail adresinize gönderilecektir yazmışlar twitter sayfasında bilginiz olsun

bende sabahtan beri key arıyorum kutuda vs,aralı arıyorum açmıyorlar
    şimdi ben oyunu kurdum,direk EuroTruckSimulator2_1_2_5_1_patchi indiripmi kurmam gerekir başka herhanbi bir patch indirmeme gerek varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Selamlar haberin gerçekligini bilmyorum ama büyük ihitmal olarak düşünüyorum. Çeviri chorme ile yapılmıştır.

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

Euro Truck Simulator 2 için Multiplayer ilk söylentiler hızla forumu Kamyon Simülatörleri yuvarlak gitti. Ama, elbette, bilgi Euro Truck Simulator 2 için Multiplayer yapımı olduğunu internette yayınlanan kadar bir çok oyunculu olacağı var inkar edildi.
    SCS Software yoktu Multiplayer, onlar para yok çünkü. Yani ETS2 için bir multiplayer yapmak için bir başkası için bir çabadır. Bu girişimi gibi görebilirsiniz aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi yapılır

Yukarıdaki ekran çoğu insan bir şey anlamak açıkçası zor terimleri gösterir. Ama onlar Euro Truck Simulator 2 için Multiplayer üzerinde çalışmakta olduklarını görmek için açıktır! Şimdi geçen hafta yeni yama başlattı, onu en son sürümü, yani v1.2.5 üzerinde çalışan almak için Multiplayer başka bir zor bir görev ile çalışan insanlar için oldu! Neyse ki onlar başardık ve yönetilen dönüştürme

Nihayet Euro Truck Simulator 2 için Multiplayer yayımlanan bir afiş var. Biz sağlanacak iyi olası bilgi, böylece herkes kadar yaymak için bu afiş sormak istiyorum

Alıntı : LİNK

Hocam çok teşekkürler paylaşım için ama google çeviri fena

• quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

quote:

şimdi ben oyunu kurdum,direk EuroTruckSimulator2_1_2_5_1_patchi indiripmi kurmam gerekir başka herhanbi bir patch indirmeme gerek varmı

Hacı oyunu kurduktan sonra patch i kurman gerekiyor ben öyle yaptım bu arada bende demin aradım sipariş numaramı verdim dediler sipariş sırasına göre gönderimi yapıyolarmış dedim ya işte gönderin falan filan derken sipariş numaramı verdim gönderdiler maili sende öyle yap hadi ben oyuna giriyom byeee

• Keyi maille gondermek te nedir yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mail ile aldım KEY i şimdi bi de kutuyu beklicez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

quote:

192 mb olan 1.2.5.1 ise tamamdır başka patche gerek yok

• yyahu orijinal oyun alıyorsunuz uğraştığınız işlere bak:) kutu geliyor key yok:) key var kutu yok. hey Allah ım ya. o yarışma da hikaye iki ay sonra 30 tl ye düşecek bi oyun için neden kişisel bilgilerimi vereyim facebook üzerinden filan. sonra bu spamlar nereden geldi diyoruz. hiç uğraşmayın 1 haftaya teknomarketlerin raflarında direkt kanlı canlı alırsınız. 2 ay sonrada fiyatı düşer. paranla resil olmak böyle bişey:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScaniaR420

Hocam çok teşekkürler paylaşım için ama google çeviri fena

Rica ederim birşey degil hocam :) el mahkum kötünün iyisi
  • Oyunlar orjinal değilmidir nedir, keyi mail ile gondermek te nedir yahu.

• arkadaşlar bi sorum olacak yeni parçalara bakıyorum birsürü egzost filan var ama parçacıya gidiyorum görünmüyor neden olabilir sizce

• benim key geleli saatler oldu ama kutu ortada yok hala :) :) face sayfasından bütün oyunlar kargoya verildi gibi bişey yazdılar bana ama sipariş sayfasına bakıyorum hala tedarikte yazıyor

eğer dün akşam kargoya verdilerse mng kargo nun çoktan bilgileri girmiş olması lazım ayrıca mng kargo bizim bölgeye akşamları 16:00 dan sonra geliyor şu sıralar tam gelme saati ama sanmıyorum bence onlar benim oyunu bugün kargoya verdiler yarın gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_özcan -- 20 Kasım 2012; 16:35:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wustti

arkadaşlar bi sorum olacak yeni parçalara bakıyorum birsürü egzost filan var ama parçacıya gidiyorum görünmüyor neden olabilir sizce

her parça her araca uygun olmuyor , yeni gelen parçalardan senin aracına uygun olanlara bakman gerekiyor .
  • 
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.