Şimdi Ara

Ttnet ten 24 ay taahhüt almak için arayıp duruyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
5.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ttnet ten 24 ay taahhüt almak için arayıp duruyorlar kabul etmeyincede sanki enayimisiniz bu kabul edilmezmi tepkisi veriyorlar.Sanırım yakında yeni tarifeler açıklanacak yoksa bu kadar uğraşmaları için hiç bir sebep yok .

• Arakadaşlar bu aranma konusundan bende çok sıkıldım. defalarca mail attım, müşteri hizmetlerini aradım. 2 hattım vardı birini kapattım. 2 gün sonra sabaha karşı 4 te aradılar aboneliğinizi iptal ettirmeyin 4 ay bedava kullanın dediler telefonu tek kelime etmeden kapattım. yuhhh artık gecenin 4 ünde de aranırmı?

biraz araştırdım. telekomikasyon kurumunun web sitesinde SS bölümünde güzelbir cevap var;

İnternet Servis Sağlayıcım ile ilgili bir sorun yaşadığımda kiminle temasa geçmeliyim?

Öncelikle İnternet Servis Sağlayıcınız ile temasa geçmeli ve İnternet Servis Sağlayıcınızın çağrı merkezi hizmetleri ya da internet servisleri aracılığıyla şikayetinizi bildirmelisiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken husus hangi yolla ve hangi tarihte şikayetinizi ilettiğinizi, kiminle görüştüğünüzü ve size söylenilenleri not etmenizdir. Sorununuz çözümlenmediği takdirde bu bilgilerle Telekomünikasyon Kurumu Tüketici Şikayetleri Merkezine, yazılı olarak ya da e-posta ile başvurabilirsiniz.

www.tk.gov.tr/

uyarıda yazdığı gibi kayıtlarımızı tutalım bizde ttneti şikayet edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esertac -- 31 Aralık 2010; 6:17:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

quote:

Orijinalden alıntı: erosxman

merhabalar

Yaklaşık 4 aydır tahütsüz 8 mbps sınırsız 54 tl fiyatlı olan net aldım, ilk iki faturam 54 geldi ve son iki aydır 27 tl gelmekte şimdi aradım ve benden habersiz 24 ay ay tahüt yapmışlar bu firma haddini aştı bu konuda muzdarip başka kimseler var mı.

habersiz sizin onayınız olmadan 2 YIL TAAHHÜDLÜ YAPAMAZLAR
    evden birileri onay vermiş aktivasyon yapmış olmasın

eğer öyle bana da yaparlarsa hemen iptal ederim TTNETi de sabit telefonuda

75 TL aylık bunlara ödüyorum ama Taahhüd esaretlerine asla gelemem

hemen iptal ederim bunları

zaten ciddi ciddi vodem filan düşünüyorum

Haberiniz olmadan öyle bir yapıyorlar ki aklınız şaşar.

Örnek Uydunete geçeyim derken öğrendim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_49693759/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50084975

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.