Şimdi Ara

JB'den sonra Cydia'dan mutlaka indirilmesi gerekenler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
16
Favori
71.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"androidlock-->ekran kilidini android tarzında açmak için

attachment saver-->Maillerinizdeki ekleri kaydetmek için

anyring-->müziklerinizi zil sesi yapmanıza yarar

atimetool-->belirlediğiniz zamanlarda alarm uçak modu,edge,3g,bluetooth,wifi ve cihazınızın açılması ve kapanması gibi işlemleri yapmanızı sağlar

battery control-->pil göstergesini numerik olarak göstermenizi sağlar

bitesms-->gayet kullanışlı kapsamlı ve anlık mesajlaşma programı.tavsiye ederim.uygulamalar açıkken hızlı mesajlaşma sağlıyor

Cydelete-->cydia dan yüklediğiniz uygulamaları silmek istediğinizde ikon üzerine basılı tutarak silmenizi sağlayan program.

Cydialer-->kilit ekranındayken hızlı aramaya eklediğiniz kişileri aramanızı sağlıyor

Cyntact-->Rehbere foto eklentisi sağlıyor

Callclear-->arama listesinde tek tek kişi silmeye yarıyor

Frontcontacts-->kilitekranında aramaları detaylı ve fotolu şekilde gösteriyor

GV mobile-->google voice çok kapsamlı net hizmeti.hızlı arama sesli mesaj kısa mesaj arama geçmişi..

haptic pro-->menüdeki ikonlara ve klavye tuşlarına dokunduğunuzda titreşim sağlıyor

Infinidock-->menüde dock a istediğiniz sayıda ikon ekleyerek sağa sola kaydırmanızı sağlıyor.

Insaomnia-->kilit ekranındayken wifi aktif kalmasını sağlıyor

Inspell-->iphone dan yazı yazarken yazım hatalarınız varsa altını kırmızı işaretleyerek buluyor ve olması gerekeni öneriyor

Intelliscreen-->kilit ekranında mail,arama,hava durumu vb uygulamaları güncelleyerek gösteren program(wifi yada 3g yada edge bağlantısı varken)

İblacklist-->istemediğiniz numaralardan gelicek mesaj ve aramaları engelleyen program

İbluenova-->bluetooth ile veri ve dosya alışverişi sağlar

İclassic-->Müzik dinlerken klasik ipod ekranıyla görüntüleme sağlıyor.

İfile-->iphone dan sistem dosyalarına girmenizi sağlar

İGoogler-->popüler webservisine springboard tan girmenizi sağlar

İmobilecinema-->kısmi olarak flash video oynatmaya yarıyor.bazı sitelerden dizi izlemenizi sağlar

İprotect-->şifreleme ve saklama

İremix-->ipod a kolay kullanım için birkaç özellik ekliyor

İsteamy-->+18 video izlemek ve kaydetmek için

İwipe-->İphone da boş disk alanını tamamen temizliyor.Yükleyip sildiğiniz oyun yada uygulamaların kalıntılarını uçuruyor.Ancak işlemi başlattığınızda uçak moduna almalısınız iphone u.yoksa arama geldiğinde program kapanıyor.

Lockinfo-->mesaj,mail,telefon ve takvim uygulamalarını kilit ekranında gösteriyor

Madvlock-->güzel bir şifreleme programı

Mcoolphone-->Gelen aramaları iphone u sallayarak yanıtlama,ters çevirince sessize alma gibi özellikler sağlıyor

Mivtones-->arama geldiğinde arama ekranında video oynatmaya yarıyor.Farklı video seçenekleri içerisinde mevcut.

Mobilelog-->Telefon ve sms geçmişini detaylandıran program

Mquickdo-->çok kullanışlı bir program.home tuşuyla yapılıcak birçok şeyi home tuşunu kullanmadan ekranda kaydırma hareketi yaparak yapmamızı sağlıyor ve açık kalan programları kapatmamıza yarıyor..

Multiexchange-->Birden fazla mail hesabı kullanımını sağlıyor.

Multiflow-->programlar arası geçişi sağlıyor

Mytones-->iphone daki mp3 leri zil sesi yapmayı sağlar

Nocyfrech-->cydia daki açılış reload unu engelliyor.

Orbit-->iphone daki sayfalara tek tıkla ulaşmanızı sağlar

Overboard-->orbiet benzeri bir uygulama

Pdanet-->iphone daki interneti pc ye taşımanızı sağlar

Ping-->İphone kullanıcıları arası anlık mesajlaşma sağlayan program(net bağlantısı olduğunda tabiki)

Pkgbackup-->cydia da yüklü olan uygulamaların yedeğini almaya yarayan program

Recent/calllog delete-->aramaları tek tek silmek için

Reflective dock-->springboard ta dock ta ikonların yansımasını sağlıyor

Rename-->ikon isimlerini değiştirmenizi sağlar

Safari download manager-->Safari üzerinden indime yapabilmeye(mp3 ,uygulama vs.) yarıyor

Screendimmer-->iphone kilitekranı dışındayken belirlediğiniz zaman diliminden sonra ekranı uyku moduna alıyor.Ekrana dokunduğunuzda pasif oluyor.Kullanışlı ve pil sarfiyatı açısından güzel bir uygulama.

Setwallpaper-->Hem kilit ekranı hem de springboarda arka plan resmi atamamızı sağlıyor.

Shrink-->ikonların boyutlarında oynama yapmayı sağlayan program.

Simmanager-->Çok kullanışlı 250 kayıdı telden sime kopyalamımızı sağlayan program.

Snappy-->foto çekiminde bekleme süresine en aza indirgeyerek kaliteli ve her anı yakalamanızı sağlayn bir uygulama.

Statusnotifer-->ekranın üst kısmında pil göstergesinin yanında mail,gelen arama,mesaj ve alarm vb. uygulamaların simgelerini gösteriyor.

Unlimtones-->Birçok mesaj ve zil sesi indirebiliceğiniz pc ye gerek kalmadan indirdiklerinizi atayabiliceğiniz program.

Usb drive-->belirliyeceğiniz boyutta disk alanı oluşturarak iphone da usb bellek yaratma.

Cycorder-->2g ve 3g ler için kullanışlı ve akıcı bir video programı.

Videomover-->çektiğiniz videolarda oynama ve kesme işlemlerini yapabiliceğiniz bir uygulama.

Yourtube-->youtube da izlediğniz videoları download etmenizi sağlıyor.

five icon dock-->springboard ta dock kısmına 5 ikon koymanızı sağlıyor.

Five-column springboard-->springboard ta soldan sağa 5 ikon yapmanızı saplar.

five irows-->sprinboard ta yukardan aşağı 5 ikon yapmanızı sağlar.

afc2add-->ifunbox yada winscp ile jb siz uyarısı alanlar için düzeltme programı

Sbsettings-->ekranda status barda aktif hale getirerek edge,wifi,bluetooth,open ssh vb.uygulamaları açıp kapamınızı sağlayan çok kullanışlı bir program.

İnstallous-->crakcli ipaları itunese ihtiyaç duymadan indirmenizi sağlayan uygulama.webbrowser kısmına istediğiniz crackli ipa sunan siteyi ekleyebilirsiniz.

Appcake-->debli uygulamaları iphone üzerinden kurmanızı sağlar

Autosilent-->belirlediğiniz zaman diliminde iphone u sessize almanızı sağlar.

Makeıtmine-->şebeke adını ve üst kısımdaki saat yerine istediğinizi yazmanızı sağlayan uygulama.

Winterboard-->cydia dan tema yüklemenizi ve aktif etmenizi sağlar.

Fontswap-->tüm sistem yazı karakterini değiştirmeyi sağlayan uygulama.

İNRotate-->Tüm application ları,sms i,mail i,safariyi ,not defterini ve rehberi cihazı yan tuttuğumuzda ekranın dönmesini engelliyor.Ayarlar kısmından gerekli olanları aktif etmeniz yeterli.

arkadaşlar birkaçı 4.1 ile uyumlu olmayabilir. burdaki programlar bilgilendirme amaçlıdır, hangi pro ne işe yarıyor diye "

en önemli sourcler
    repo.iphoneyardim.net
    apt.iguides.ru
    cydia.hackulo.us
    www.sinfuliphonerepo.com
    ivnmagic.com/repo
    cydia.xsellize.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Error 404 -- 10 Ekim 2010; 17:53:33 >
  • appsync 4.1 indir. itunes'dan cracklı programlar atıp yüklemenizi saglar
  • açtım cydia'yı "cydia essential upgrade" çıktı. nedir bu olay yüklemeli miyim ? google'dan baktım sorun falan yaşıyan olmuş..
  • cydia.hackulo.us u ekle appsync 4.1 i kur itunestan at oyun uygulamaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

açtım cydia'yı "cydia essential upgrade" çıktı. nedir bu olay yüklemeli miyim ? google'dan baktım sorun falan yaşıyan olmuş..

ben complete dedim sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

quote:

açtım cydia'yı "cydia essential upgrade" çıktı. nedir bu olay yüklemeli miyim ? google'dan baktım sorun falan yaşıyan olmuş..

complete upgrade diyin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

quote:

şimdi ben de öyle dedim reboot çekiyor telefona. sonra appsync 4.1 yükliyimce arkadaşların dediği gibi. başka var mı acaba böyle yarar programlar ?
  • iTunes de oyun göremedim ben.
  • 1. OpenSSh ve OpenSSL (bilgisayardan, telefonunuzun dosya sistemine erişmek için)

2. SBSettings (Forumda konusu mevcut)

3. mQuickDo

4. Installous ve Install0us (crackl ipa ları, bilgisayar olmadan wifi ile rahatlıkla kurabilmek)

5. QuickLock (Tek dokunma ile tuş kilidi ve ekranın kapanması)

6. Winterboard (elbette tema için başka şansınız yok)

en önemli sourcler
    repo.iphoneyardim.net
    apt.iguides.ru
    cydia.hackulo.us
    www.sinfuliphonerepo.com
    ivnmagic.com/repo
    cydia.xsellize.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

iTunes de oyun göremedim ben.

http://www.a p p l e t u r k. n e t/forum.php

buradaki appstore bölümünden app store'daki ücretli programların cracklı halini indirip itunes üzerinden telefona atıp kullanabilirsiniz. inen .ipa dosyasının üzerine 2 kere tıklayın, itunes app bölümünde çıkacaktır. sonra sync yapın telefonunuza yüklenmiş olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiHilistt -- 10 Ekim 2010; 16:54:06 >
  • İphone üzerinden crackli oyun yükleyebilir miyiz ? Hiç PC ye gerek kalmadan ?
  • quote:

İphone üzerinden crackli oyun yükleyebilir miyiz ? Hiç PC ye gerek kalmadan ?

evet cydia üzerinden Installous programını iphone'nuza indirin
  • quote:

İphone üzerinden crackli oyun yükleyebilir miyiz ? Hiç PC ye gerek kalmadan ?

İnstallous ile yükleyebilirsin.Cydiadan indirebilirsin
  • Benim kullandıklarım:

AppSync 4.x: İlaçlı uygulamaların iTunes ile senkronize edilmesini sağlıyor.
    CyDelete: Cydia'dan yüklenilen uygulamaları, normal uygulama siler gibi silmeye yarıyor.
    DNS Fix: Edge/3G bağlantısı için dns adresini değiştirmeye yarıyor ki youtube'a girebilelim.
    FolderEnhancer: Klasöre konulabilen uygulama sınırını kaldırıyor, klasör içinde klasör oluşturabiliyor fakat 4.1 ile şuanda uyumsuz.
    iBlacklist: İstenmeyen numaralardan arama veya sms gelmesini engelliyor.
    iFile: Sistem dosyalarına erişip istediğimiz değişikliği yapabiliyoruz.
    Installous: Apptrackr.org ile entegre olan uygulama sayesinde iphone üzerinden ilaçlı uygulamaları indirip yükleyebiliyoruz, güncellemeleri de kontrol ediyor.
    iProtect: İstediğimiz uygulamaya şifre koyabiliyoruz.
    MobileTerminal
    OpenSSH
    Recent/CallLog Delete: Aramaları tek tek silebiliyoruz.
    Safari Download Manager: Adı üstünde.
    SBSettings, Remove Background Sbsettings: Edge, 3G, Wifi, Location gibi ayarlara hızlı erişim imkanı veriyor, remove background ise arkada çalışan programları tek tıkla kapatmaya yarıyor.
    YourTube 2: Youtube'dan video indirmeye ve dilersek direk ipod kısmına kaydedebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shat -- 10 Ekim 2010; 17:05:40 >
  • İnsanelyi reposunu kesinlikle eklemelisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shat

Benim kullandıklarım:

AppSync 4.x
    CyDelete
    DNS Fix
    FolderEnhancer
    iBlacklist
    iFile
    Installous
    iProtect
    MobileTerminal
    OpenSSH
    Recent/CallLog Delete
    Safari Download Manager
    SBSettings, Remove Background Sbsettings
    YourTube 2

Dostum versiyon kaç senin? Bende 4.1 var ama Remove background çalışmıyor birtürlü..
  • bu arada sms iletim raporları için

Cydia ‘yı açın ve “Source” bölümünden “http://cydia.xsellize.com” adresini ekleyin.

Ekledikten sonra “iPhoneDelivery” uygulamasını bulun, yükleyin ve iPhone ‘u Restart edin.

Açıldıktan sonra “Ayarlar > Mesajlar” bölümüne girerek “İletim Raporu” ve “Anlık Bildirim” i aktif konuma getirin.
  • @nihilistt teşekkürler paylaşım için

@shat dostum birde ne işe yaradıklarını yazar mısın ?

edit: yazmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Error 404 -- 10 Ekim 2010; 17:07:00 >
  • 4.1 yükledim bende bugün jb ile ilgili şeylerle uğraşıyorum şuan, remove background sbsetting olanını indirin sbsettings ile entegre olan o

edit: evet yazmıştım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shat -- 10 Ekim 2010; 17:08:24 >
  • arkadaşlar mesaj gelince ekranda mesajı göstermeyen programın adı neydi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.