Şimdi Ara

E-SİM Aktarma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Turkcellde e sim aktarımında sorun yaşıyorum çözümü bilen var ise çok sevinirim, Turkcell müşteri hizmetleri hiçbirşey ama hiçbirşey bilmiyor

13 pro maxta e simi 14 pro max aktarmaya çalışıyorum

Aldığım hata; SİM iniz DESTEKLENMİYOR. Eski İphon unuzdaki sim esim aktarımını desteklemiyor......

Teli sıfırladım gene olmadı, wifi LTE de denedim gene yok, fiziksel hatta kapalı bir sim takarak denedim gene yok

Yarın QR kodunu edinip birde öyle deneyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de olmamıştı. Sanırım Turkcell'de bu özellik açık değil. Operatör de desteklemeli.

E-sim alırken verdikleri QR kodunu saklamıştım. İlk başta o da ise yaramamıştı.

Sonra gözümü karartip eski telefondaki Esim profilini silince, QR yeni telefonda çalışti. Çalışmasa Türkcelle gidecektim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaş doğru söylüyor. Aktarma desteklenmiyor. Eski telefondan esim kaldırılıp yeni telefona qr okutularak eklenebiliyor.

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim aynen söylediğiniz gibi oldu , aktarma desteklenmiyor. Mevcut e simi sildim ve QR kod ile denedim oldu.

• QR kod yanilmiyorsam 5 okutmaya kadar calisiyor sonrasinda operetor yeni ucret talep ediyor

teşekkür ederim işe yaradı. az daha vampir turkcele para kaptıracaktım.

tesekkurler sayende turkcell'e gitmeden cozebilmis oldum

• Peyloride kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. İyi günler.

QR kodu eski cihazdan profili silmeden deniyordum bu qr kodun süresi doldu şeklinde hata veriyordu. Valla bu yazıyı görmesem yarın yeni kod alacaktım, esim profilini eski cihazdan silince yeni cihaza elimdeki qr ile kurulumu yapabildim. Teşekkürler  

Süper bir bilgi, kurumsal hatta denedim ve oldu. Eski telefondan profili silmeden olmuyor, "Bu QR kodu kullanıldı" hatası veriyor. Eski telefondan e-sim'i silince oldu. Çok teşekkürler.

• Enteresan bir sekilde Samsung telefonda calismiyor bu yöntem. iPhone'da ise yaramisti halbuki eski sim'i silip QR kodu tekrar okutmak. Baska bir yöntem mi var Android icin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orkan_pp.1 kullanıcısına yanıt

ben eski operatörün esim profiili dururken ikinci esime tanımlamak istedim olmadı eskisini sildim yeni geçtiğim turkcell esim i tanımlamak istedim kodu kabul etmedi bu kod geçerli değil dedi ilk denemede olmayınca iptal mi oluyor nasıl oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUE MAnN -- 11 Şubat 2024; 11:47:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.