Şimdi Ara

Tomtom Navigasyon Cihazları (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
10
Favori
157.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tomtom cihazlarda Hız kamera uyarısı görseldir, sesli uyarı vermez. Sadece siz bir kamera uyarısı eklediyseniz onun uyarısını alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Tomtom cihazlarda Hız kamera uyarısı görseldir, sesli uyarı vermez. Sadece siz bir kamera uyarısı eklediyseniz onun uyarısını alırsınız.

Sağolun hocam cevap verdiğiniz için. Peki onu nasıl ekleyebiliriz sık kullandığım rotalara ekleyeyim o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar TOMTOM via 135 aldım. Ömür boyu ücretsiz güncelleme var ancak kutudan aktivasyon kodu çıkmadı.
    Nereden temin edebilirim?
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Ayarlar altında Servisler var; Servisler menüsünde Hız Kamerası ekle olması lazım koordinat bilgisi veya konumunuzdaki hız kamerasını eklersiniz. Çift ding sinyali ile uyarı da veriyor olması lazım (şu an cihaza uzağım net hatırlamıyorum)

Bu hız kamerası özelliğini sıklıkla kullanacaksanız ana ekrana kısa yol olarak atabilirsiniz. Tıkladığınızda kendi ekler istediğiniz yerde.

Benim cihazımda Harita hatası Bildir ve Hız Kamerası ekle özellikleri çok kullanılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..::KaRTaL::..

Arkadaşlar TOMTOM via 135 aldım. Ömür boyu ücretsiz güncelleme var ancak kutudan aktivasyon kodu çıkmadı.

aktivasyon kodu gerekmiyor cihazı bilgisayara bağla my tomtom a üye olduktan sonra giriş yap güncellemeleri yükle. ömürboyu güncellemeyi otomatik görüyor... 3gb üstü oluyor yeni güncelleme ona göre biraz vakit alabilir... cihazınız hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabancı7

quote:

Arkadaşlar TOMTOM via 135 aldım. Ömür boyu ücretsiz güncelleme var ancak kutudan aktivasyon kodu çıkmadı.

aktivasyon kodu gerekmiyor cihazı bilgisayara bağla my tomtom a üye olduktan sonra giriş yap güncellemeleri yükle. ömürboyu güncellemeyi otomatik görüyor... 3gb üstü oluyor yeni güncelleme ona göre biraz vakit alabilir... cihazınız hayırlı olsun...

teşekkür ederim. dediğiniz şekilde güncelledim
  • Bugün Tomtom xxl classic aldım, cihaz güzel haritası da fena değil ama ilk açılışta ev diye kaydettiğim yeri yanlış kaydettim, bir daha da değiştiremedim. nasıl değişirim ben bu ev adresini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sehzade26

Bugün Tomtom xxl classic aldım, cihaz güzel haritası da fena değil ama ilk açılışta ev diye kaydettiğim yeri yanlış kaydettim, bir daha da değiştiremedim. nasıl değişirim ben bu ev adresini?

Ben via 135 kullanıyorum.
    Ayarlar/Ev Konumu menüsünden değiştirebiliyor.
  • Vatan Bilgisayar bu haftasonuna özel kampanya düzenlemiş.
    258 TL. Bence gayet güzel fiyat.
    http://www.vatanbilgisayar.com/navigasyon-cihazlari/tomtom-tomtom-via-135-tomtom-via-135-navigasyon-cihazi/productdetails.aspx?I_ID=63431
  • quote:

Vatan Bilgisayar bu haftasonuna özel kampanya düzenlemiş.
    258 TL. Bence gayet güzel fiyat.
    http://www.vatanbilgisayar.com/navigasyon-cihazlari/tomtom-tomtom-via-135-tomtom-via-135-navigasyon-cihazi/productdetails.aspx?I_ID=63431

bende via 135 aldım bu kampanyadan
    inşallah memnun kalırım.

• Hayırlı olsun cihazlarınız; olumlu eleştiriler okuyorum VIA 135 hakkında. Deneyimlerinizden bizi de haberdar ederseniz sevinirim.
  • Tomtom xxl aldığımı dün yazmıştım. Cihazı bilgisayara bağladım güncelleme için güncelleme yapmadı, dahası sertifika problemi olduğunu söylüyor sistem.
    Harita güncellemesi gerekiyordu çünkü 1 yıla yakındır güncelleme yapılmamış ve evimin adresini bulamadım, bazı adresleri de yazdım çıkmayınca bu sabah gidip Teknosa ya cihazı iade ettim ve Başarsoft kullanan biraz daha iyi özellikli yeni bir cihaz aldım.
    Tomtom güzel cihaz fakat Türkiye haritasını biraz daha geliştirmeli ve satış sonrası hizmetini artırmalı.
  • s.a babamın yaklaşık 2 yıl önce aldığı bir tom tom navigasyon var bugün güncelleme yapayım dedim cihazı bilgisayara bağlıyorum cihaza yazı geliyo bilgisayara bağlanmak istiyormusunuz diye evet diyorum ... ama bilgisayar cihazı görmüyor sorun nedir ?
  • Daha önceki mesajımda via 135'den memnuniyetimi ifade etmiştim.
    Bugün bir kez daha bu cihazı iyiki almışım dedim.
    Gideceğiniz yerin sokağını yazarak ya da haritadan seçerek rahatlıkla bulabiliyorsunuz.
    AVM, restorant, dinlenme tesisi gibi bilindik yerleri ise mekanın adını yazarak bulabiliyorsunuz.
    Güncellemeleri de sorunsuz yapıyor.
  • yanlış olduğunu tespit ettiğiniz içn yi nasıl bildirebiliyoruz?
  • merhaba. tomtom via 135 ile tomtom start 60 arasında kaldım ama tercihim tomtom start 60 oldu ve siparişini verdim. yaptığım tercihin iyi mi kötü mü olduğunu merak ediyorum bi de bu soru için çok geç artık ama benim gibi evinin yolunu bile zor bulan insanlara azami hizmet sunmak adına tomtom mu garmin mi daha iyi? en azından içim rahatlasın :)
  • Merhabalar,
    Tercihinizi tomtom'dan yana kullanmışsınız zaten. Bu noktadan sonra bir kıyaslama yapmanın anlamı yok. Cihazınızı iyi günlerde kullanın. Bu arada cihaz ve harita ile ilgili izlenimlerinizi de bu başlıkta paylaşırsanız daha sonra navigasyon cihazı alacaklara da yardımcı olmuş olursunuz.
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben de şu aralar bir navigasyon cihazı arıyorum. Bu cihazı Türkiye'de ve zaman zaman gittiğim Avrupa ülkelerinde kullanmak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir marka/model var mıdır?
  • geçenlerde via 135 aldığımı söylemiştim
    ilk izlenimlerim:
    belirtmeye gerek varmı bilmiyorum ama ürünün malzeme kalitesi çok iyi
    cama yapışan aparatın cihazın üzerinde olması çok pratik
    menüsü de oldukça zengin ve özelleştirilebilir, eksikliğini hissettiğim bir özellik olmadı (örneğin garmin'in menüsü bu konuda biraz zayıf)
    map share özelliği çok hoşuma gitti başkalarının harita üzerindeki güncellemelerini alabiliyorsunuz. (bu konu biraz detaylı ayrıca inceleyeceğim :) )
    ömürboyu harita güncellemesi otomatik aktif oldu bunun için cihazı pc ye bağlayıp mytomtom hesabı oluşturmak yeterli.

dün bir istanbul- babaeski gezimiz oldu bir sorun yaşamadım
    tabi henüz yeni olduğu için adres bulma-yönlendirme konusundaki fikirlerimi daha sonra paylaşırım
    map share özelliğini kullandığımdan mıdır bilmiyorum ama istanbul içinde işimi görrecek gibi gözüküyor bazı poiler aradım hepsini buldu

eski navigasyon cihazlarımda bluetooth ile telefon eşleşmesini hiç denememiştim bu kez bir deniyim dedim
    daha önce kullanmadığıma pişman oldum diyebilirim çok kullanışlı bir özellikmiş ve sorunsuz çalıştı (galaxy s3)

almadan önceki en büyük endişem uydu bulma süresiydi önceki cihazım next 555 te ne yaptıysam bu işlemi hızlandıramamıştım
    çok kısa sürede konumumu doğru olarak buluyor

cihazın içindeki yardım menüsünde, forumlarında ve sitesinde bol miktarda yardım içeriği mevcut

web sitesi de oldukça başarılı
    kaliteli bir cihaz kullandığınızı size hissettiriyor.
    şimdilik aklıma gelenler bunlar özetle tavsiye edebileceğim bir ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresefe -- 10 Temmuz 2013; 16:07:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aresefe

geçenlerde via 135 aldığımı söylemiştim
    ilk izlenimlerim:
    belirtmeye gerek varmı bilmiyorum ama ürünün malzeme kalitesi çok iyi
    cama yapışan aparatın cihazın üzerinde olması çok pratik
    menüsü de oldukça zengin ve özelleştirilebilir, eksikliğini hissettiğim bir özellik olmadı (örneğin garmin'in menüsü bu konuda biraz zayıf)
    map share özelliği çok hoşuma gitti başkalarının harita üzerindeki güncellemelerini alabiliyorsunuz. (bu konu biraz biraz detaylı ayrıca inceleyeceğim :) )
    ömürboyu harita güncellemesi otomatik aktif oldu bunun için cihazı pc ye bağlayıp mytomtom hesabı oluşturmak yeterli.

dün bir babaeski ziyaretimiz oldu bir sorun yaşamadım
    tabi henüz yeni olduğu için adres bulma-yönlendirme konusundaki fikirlerimi daha sonra paylaşırım
    map share özelliğini kullandığımdan mıdır bilmiyorum ama istanbul içinde işimi görrecek gibi gözüküyor bazı poiler aradım hepsini buldu

eski navigasyon cihazlarımda bluetooth ile telefon eşleşmesini hiç denememiştim bu kez bir deniyim dedim
    daha önce kullanmadığıma pişman oldum diyebilirim çok kullanışlı bir özellikmiş ve sorunsuz çalıştı (galaxy s3)

almadan önceki en büyük endişem uydu bulma süresiydi önceki cihazım next 555 te ne yaptıysam bu işlemi hızlandıramamıştım
    çok kısa sürede konumumu doğru olarak buluyor

cihazın içindeki yardım menüsünde, forumlarında ve sitesinde bol miktarda yardım içeriği mevcut

web sitesi de oldukça başarılı
    kaliteli bir cihaz kullandığınızı size hissettiriyor.
    şimdilik aklıma gelenler bunlar özetle tavsiye edebileceğim bir ürün

Bu cihazda bütün Avrupa ülkeleri var mı? Sanırım benim için de en uygu cuhaz bu, diğer bir seçenek de GO 1005. İkisi arasındaki farklar nelerdir?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.