Şimdi Ara

Yeni bir Iphone 4 sorunu daha !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ali Güngör
    iPhone 4'ten, anten sorununu aratmayan yepyeni bir sorun daha... Ayrıntılar içeride...
    Resimlerle: 22 Yepyeni cep telefonu!
    Video: PS3'ü cebiyle kırdı!
    Bazı kılıfların camı çatlatma riski var
    Apple'ın en son iPhone modeli uzun süre tartışılan anten sorunundan sonra bir kez daha gündeme geliyor.

Antennagate skandalı olarak adlandırılan sorundan, yakınlık sensöründe ortaya çıkan hatadan, sarı ekran sorunlarından ve de beyaz dengesi bozuk kamera meselelerinden sonra ortaya bir de cam sorunu çıktı.

Yabancı basında Glassgate skandalı ismini alan bu sorun şimdilik mühendislik takımı tarafından tartışılıyor. Gdgt'nin raporuna göre henüz kapalı kapılar ardından tartışılan bu problem bazı telefon kılıflarının, iPhone'un arka yüzündeki camı çatlatabileceğini keşfetmiş.

Bazı çiziklerin hızlı bir şekilde camı çatlatması probleminin oldukça köklü bir mühendislik sorunu olduğu düşünülüyor. Meseleye getirilen ilk çözüm ise üçüncü parti üretim olan ve telefonun kaydırılarak sokulduğu telefon kılıflarını online mağazalardan kaldırtmak olmuş. Ancak bunların perakende satışı devam ediyor ve telefonu koruması gereken kılıflar, arka camı tamamen çatlatabiliyor.

Alintidir

Link:http://www.chip.com.tr/konu/yeni-bir-iphone-4-sorunu-daha_22872.html

• yonetici delirecek her halde
    4cu defa acildi bu konu
  • Geciniz, siradaki...
  • aslında bu mesajlar iyi oluyo.

2. iphone4 ü almak istiyodum hiç olmazsa biraz daha fiyatı düşer
  • baydı ha bu sorun morun. ne telefonmuş beee. milleitn telefonunun başı **** oynuyo sorun olmuyo bunda bişe olsa sonuna bi de GATE koyuyorlar :) maşallah ha :)
  • mp3 playerdan laptopa kadar apple kullaniyorum ama iphone 4 alanlari anlamiyorum...

Telefon vicudunuzu anten gibi kullaniyor kilifsiz kullanimda ama aliyorsunuz Iphone 5 cikinca ilk alanlardan biri olucam herhalde ama 4 u satin almaya karsiyim
  • Neden garantili alıyoruz sanıyorsunuz ?
  • niye bu kadar kötü ki iphone 4
  • Steve aciklama yapti zaten bu cihazda anten sorunu vardir alirsaniz boyle alin diye sen urunu anten sorunundan dolayi servise gondersen urun sana geri gelir dostum
  • valla ben kullanmadım hiç iphone bu yazılardan sonrada kullanmam direk blacbery alcam 9800 dört gözle bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.