Şimdi Ara

Dead Rising 2 Artılar Eksiler Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
13.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk oyun ile yayılan zombi istilası, Dead Rising 2'de çok daha büyük ve kalabalık boyutlara ulaşıyor.

• Güzel inceleme elinize sağlık :)
  • izleyelim bakalım nasılmış.
  • Yükleme süreleri benimde canımı sıkıyor
  • İlk oyun gibi bu oyunuda sevmedim ama oyunda karakterin giydiği giysiler super komedi. Baya güldüm. Elemanı gay görünümlü bir hale bile sokabiliyorsunuz.
  • çok eğlenceli oyuna benziyor
  • Bu akşam oyuna başlıcam bakalım nasıl ?
  • güzel bir inçeleme olmuş yanlız bsc'nin video inçelemede izlenmeleri baya bir düşmüş.
  • artık videolardaki son sahne bsc de bir klasik haline geldi bu videonun sonuda oooldukça güzel yuvarlak hatlara sahip :D
  • inçeleme ne demek?
  • güzel inceleme acayip bir oyun bu video ile ilk defa karşımaçıktı by oyun :)
  • güzel inceleme saolun.
  • çok güzel olmuş bu oyunu almayı planlıyorum helede kombo yapmak silahları birleştirmek benim çok hoşuma gitti ya 50 den fazla ne bilim heyecanlandım zevkli olacak gibi
  • Bsc yetkilileri bu videoların yavaş yüklenmeleri konusunda artık bir açıklama yapın lütfen..
    Ya önerilerde bulunun yada çalışma varsa çalışma olduğunu söyleyin..Şu siyahımsı Player'a gectiğinizden beri bu sorunlarla karşı karşıya kalan tonla üye var.

ps:6.5mbit'e yakın bağlantım var.
  • oyun felaket bisi siddeti sevenlere tavsiye ederim rahatlarsınız
    saka bi yana baltayla zombileri ikiye ayırmaz güsel oluyor
  • İNCELEME İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM LÜTFEN MEDAL OF HONOR ÇIKINCA DA HEMEN VİDEO İNCELEMESİNİ YAPIN EN ÇOK MERAK ETTİĞİM OYUN :)
  • videoyu izleyemiyorum işyerinde fakat pc de oynama imkanı buldum 30 saniye dayanıp hemen sildim. Grafikleri berbat ötesi neden kimse grafiğini eleştirmiyor ?
  • medal of honor çıkınca da hemen videolu incelemesini yapın lütfen özellikle erdinç iyikul beyin video incelemeyi yapmasını isterim şimdiden teşekkür ederim :)
  • şu video izlerken geri sarınca hepsi gidiyor baştan yükleniyor sinir oluyorum bu duruma düzeltemezmisiniz ?
  • ps3 e alacaktım allahtan almamışım pcye indirdim indirdiğim gibi sildim:) boşa vakit kaybı..heran aynı şeyi yapıyoruz..10 dk da sıkıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.