Şimdi Ara

GTA:SAN ANDREAS CLASSİC MOD GELİYOR!!!!!!(5 TANE RESİM EKLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
161.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN ELİMDE OLMAYAN SEBEPLERDEN DOLAYI CLASSİC MOD PROJESİNE 1 AY ARA VERMEK ZORUNDA KALDIM,EKRAN KARTIM İLE UĞRAŞIYORDUM VE BU ARADA CLASSİC MOD UN DOSYALARI SİLİNDİ VE BENDE ESKİ HALİNE GETİRMEYİ BAŞARDIM.MODU TEK BAŞINA İLERLETEMİYORUM,3D PROGRAMCILIK,PHOTOSHOP,VE GTA İÇİN GÖREV YAZABİLEN ELEMANLAR ARANIYOR,EĞER SİZDE BANA KATILIRSANIZ BU BÜYÜK PROJEDE SİZİNDE ADINIZ GEÇC

http://www.gtaturk.com/forum/index.php?topic=1616.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anticocacola -- 15 Aralık 2005, 22:46:13 >

• Evet arkadaşlar oyundan bazı ekran görüntüleri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anticocacola -- 14 Ekim 2005, 14:16:36 >
  • süper olucak süper
  • ben bişi annamadım pardon
  • neyini anlamadın gta:sa ya classic mod gelio işte
  • illaki hoş olacaktır adamım....
  • öyle kurtlar vadisi falan fialan modu olmasın ama orijinal bi hikaye uydur
  • Yok kardeş orjinal hikaye devam edecek onun üstüne ekstra görevler gelecek yani konuyla alakasız kurtlar vadisi gibi bir şey yapmıyorum....
  • quote:

Orjinalden alıntı: anticocacola

Yok kardeş orjinal hikaye devam edecek onun üstüne ekstra görevler gelecek yani konuyla alakasız kurtlar vadisi gibi bir şey yapmıyorum....

iyi o zaman kurtlar vadisi modları bayıyor da
  • Ya beyler destekleyin lütfen ya sadece 6 mesaj ve 41 okunma sayısımı?
  • anticocacola sana pm yolladım.
  • helal olsun.
  • İnşallah güzel olur
  • Üye kimliğim ile soruyorum, ( Yani yazımın tamamının yönetim ile herhangi bir ilgisi kesinlikle yoktur )
    Nasıl yardım edebiliriz, Neler yapabiliriz, Çünkü yaptıklarınızı ve yapmayı düşündüklerinizi genelde bahsetmişsiniz ama nasıl destek olunabilir bunun hakkında pek bir bilgi yok .
  • Ya öncelikle konuyu sabitleseniz benim açımdan çok rahat olur ayrıca destek olarak yani sizin reklamınızda olacak her yönden arkamda olun(parasal değil)çünki bu modu eleştiren vs. çok kişi olacaktır...
  • quote:

Ya öncelikle konuyu sabitleseniz benim açımdan çok rahat olur ayrıca destek olarak yani sizin reklamınızda olacak her yönden arkamda olun(parasal değil)çünki bu modu eleştiren vs. çok kişi olacaktır...

Ben daha çok kişisel nasıl yardımcı olabilirim diye sordum. Örneğin ingilizce - Türkçe çeviri falan gerekiyorsa yada programsal bir desteğe ihtiyacınız var mı ?

Diğer konu sabitleme hakkında yönetimde bir görüşeyim ayrıca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoNeWaR

quote:

Ya öncelikle konuyu sabitleseniz benim açımdan çok rahat olur ayrıca destek olarak yani sizin reklamınızda olacak her yönden arkamda olun(parasal değil)çünki bu modu eleştiren vs. çok kişi olacaktır...

Ben daha çok kişisel nasıl yardımcı olabilirim diye sordum. Örneğin ingilizce - Türkçe çeviri falan gerekiyorsa yada programsal bir desteğe ihtiyacınız var mı ?

Diğer konu sabitleme hakkında yönetimde bir görüşeyim ayrıca.

Evet programsal desteğe ihtiyacım var çeviri içinde adamım var ama tek başına yapacağını sanmıyorum yapabiliyorsan neden olmasınki?
  • Gta Mod konusunda üst düzey bilgilere sahip olan biri olarak gta3'ten beri oyunun gerek txd dosyaları gerekse main.scm kod dosyasıyla içli dışlı olan biri olarak söyliyeyim böyle sallama şeyler beni güldürüyor.sanki modu tamemen kendin yapıyormuş gibi konuşman vs saçmalık senin yapacağın şey gidip gta3.net vs sitelerden hazır yapılmış arabaları alıp ve bir kaç tanede değişik oyun kodu ekleyip saçma sapan birşey yapacaksın...
  • umarım başarırsınız
  • Ulan senin gibi her forumda var ama neyse ramazan ramazan ağzımı bozmıcam..
    1-)Dünyada mod yapan herkez hazır şeylerden yararlanır.
    2-)Modu yapmak kolaymı zannediyorsun sen?1000 bir türlü ayar vs var arabaların hepsini tek tek elimlemi çiziyim gerçeğinin örneği bile yok
    3-)Gta vice city için türkiye modu çıktı ve o adamlarda hazır şeylerden yararlandılar onlara bir şey demiyorsun?!
    4-)Bu san andreas için yapılan ilk ciddi mod neden destek olacağına köstek oluyorsun kardeşim anlamıyorum.Yabancılarda gta ultimate adlı bir mod yapıyorlar ama onlara bir şey dediğin yok.
    5-)Oyuna yeni şehir eklenecek yazdım farkında değilsin galiba kolay iş değil.
    6-)Oyuna yeni görev eklemek kolaymı saatlerce uğraşılıyor
    7-)Oyundaki bazı txd leri kendim yaptım hemen b.k atma!
    8-)Saçma sapan şey olduğunu nerden biliyorsun?Sana oyundan iki ss atarım apışıp kalırsın öyle...200 tane gerçek arabadan bahsediyoruz bunun yanında helikopter vs. vs de var.Ayrıca şehirde bir çok bina yenilenecek,madem gta 3 ten beri txd lerle vs lerle içli dışlısın buralarda vakit kaybetme daha iyisini yap senin modunu oynayalım,ayrıca bu proje tamamlanamayadabilir ama önemli olan cesaret gösterip bu işe atılmaktır anlıyomusun?
    9-)Gereksiz olsa trgamer,donanımhaber adminleri ve gtaturk adminleri neden ilgilensinler?Hayatlarında zaten gereksiz bir sürü adam var(forumlarda bir sürü gereksiz adam ve işle uğraşıyolar)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.