Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sak0575 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.753
Cevap
1.076
Favori
5.538.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26902691269226932694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cesar2005

Ağustosta World kliksa kampanyası var, yine 1000 üstü sadece 50 TL WP.

Hocam nerden görebiliyorsunuz bunları.Özel mesajla yazabilirmisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakninja

quote:

Orijinalden alıntı: cesar2005

Ağustosta World kliksa kampanyası var, yine 1000 üstü sadece 50 TL WP.

Hocam nerden görebiliyorsunuz bunları.Özel mesajla yazabilirmisin.

World kendi sitesinden

• Düşen kampanya hediyeleri (1000 TL'ye 50 TL WP), yerlerde sürünen hediye katsayıları ve şimdi de Lounge'un kapatılması... Kendi adıma konuşayım, ne zaman kişiye özel istesem bi halt olmayacak teklifler geliyor, adamlar büyük ihtimal bakıyor zaten kullanıyor her gün, harcama da yüksek diye dayıyor dandik teklifi; 7500 TL'ye 50 TL WP gibi.

Bunlara tepki olmazsa bırak bu şekilde kalmayı, puanları silmeye bile başlar bunlar.

Tepkinin en güzeli de kartı kullanmamak. En azından düzgün kampanyalar dışında günlük alışverişler için gelin başka bir kart kullanın.

Mesela ben Pegasus kart aldım, yıllık ücreti yok. %1 puan her zaman garanti. Kampanya dışı tüm harcamalarımı bununla yapacağım.
  • Franchase kullanıcısına yanıt
    Gerçekten kafa karıştırıcı, adiosun sitesinde net yazmış ama acente neden öyle söylemiş anlamadım. Ama şu var burada muhatabınız sigorta acentesi eğer poliçeyi bu şekilde kestiyse sorun yok gözüküyor ama yarın öbürgün ne derler bilmiyorum :(
    Risk yine size ait..
  • Kampanya puanlarını da doğru düzgün yatırmıyor artık YKB, peşine düşmek gerekiyor ancak. 9temmuz da yatması gereken gıda ve cafe kampanya TL card puanlarım yatmadı, (40TL puan)
    olumlu olumsuz bir cevap vermiyorlar. 15 gün geçmiş verilen yanıt şu şekilde:

Haziran Banka Kartı Kampanyamız hakkında tarafımıza ulaşan talebiniz incelenmiş olup , kampanya ile ilgili sistemsel bir sorun yaşanmaktadır. Koşulları yerine getirmiş olduğunuz takdirde puan yüklemeleriniz en kısa sürede yapılıyor olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 24 Temmuz 2014; 9:20:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Kampanya puanlarını da doğru düzgün yatırmıyor artık YKB, peşine düşmek gerekiyor ancak. 9temmuz da yatması gereken gıda ve cafe kampanya TL card puanlarım yatmadı, (40TL puan)
    olumlu olumsuz bir cevap vermiyorlar. 15 gün geçmiş verilen yanıt şu şekilde:

Haziran Banka Kartı Kampanyamız hakkında tarafımıza ulaşan talebiniz incelenmiş olup , kampanya ile ilgili sistemsel bir sorun yaşanmaktadır. Koşulları yerine getirmiş olduğunuz takdirde puan yüklemeleriniz en kısa sürede yapılıyor olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tlcard kampanyalarına katılmıyorum artık puanların yatması esnasında kriz geçirtiyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: duduco

Gerçekten kafa karıştırıcı, adiosun sitesinde net yazmış ama acente neden öyle söylemiş anlamadım. Ama şu var burada muhatabınız sigorta acentesi eğer poliçeyi bu şekilde kestiyse sorun yok gözüküyor ama yarın öbürgün ne derler bilmiyorum :(
    Risk yine size ait..

Tekrar görüştüm biraz önce sigorta acentesiyle, müdürüyle görüşürüp geri dönüş yaptı ve hatalı bilgi verdiğini doğruladı. Eş ve çocukların biletleri adiosla alınmadığı için poliçe kapsamına girmiyor.
  • Bir yıldan beri yurt dışı için puan biriktiriyorum. 1000 tl yi geçti ama şimdi bakıyorum katsayılar berbat hale geldi.
    Yurt içi otelde güncel katsayı hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Benim kart normal adios premium değil.
    Bayramdan sonra orada harcayalım olmadı yakıt alıp geçerim puanlarla adiosta cüzdandan çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_80 -- 24 Temmuz 2014; 9:59:13 >
  • geçen gün arkadaşın teki yazmış özdilek puanım yatmadı diye. kıllandım mh arayınca banada yatmadıgını ogrendım. itiraz mitiraz bugün yatmış. ayrıca n11 de parafa 111tl puan varken bizim dürzüler kliksaya 50 tl basmışlar. geçen ayda aynı haltı yemişlerdi.

bunlar diyor ki ;
    biz yeteri kadar müşteri yaptık , hedefleri tutturduk artık milleti sağma vakti geldi.

bende gidip 50 tl WP için kendimi düşürmem. hesapta 700 liralık puan var gider gezerim biryerleri sonrada parafly a geçerim yada bakarım avantajlı ne var.

BURASI DA KURUDU

• bu adios premium ve normal adios card arasında bir farklılık varmı arkadaşlar işe yarar bişeyler falan?
  • Orta vadede eskisi gibi olacaktır puan işleri, yoksa bonusla rekabet edemezler.

• gb61 G kullanıcısına yanıt
    valla tekne de bu.. epey araştırıp seçtik.. umarım her şey harika olur..

https://vimeo.com/98744741
  • Ben %5 e düştükten sonra kullanmıyorum zaten tepki olsun diye ama yine tık yok desenize kliksa yine %5 olacaksa ağustosta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

az önce mesaj geldi

kliksada size özel 500 e 25 1000e 50 diye

başka gelen varmı

geçenki vakıf işi gibi olmasın sonra

banada geldi

Arayip soran oldumu acaba

Agustostaki kampanya olmasin

Bagimsizmi yoksa

Hazir bilg %10 var degerlendireyim diyordum

Mh aradim sistemde yok dedi agustosu soyledi

• quote:

Orijinalden alıntı: Xyzwq

bu adios premium ve normal adios card arasında bir farklılık varmı arkadaşlar işe yarar bişeyler falan?

Bitişine yetiştiniz, artık farkını bilmeseniz de olur
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    bankayı mı aradınız kliksa yı mı ? mesaj bankadan geldi ?
  • Arkadaşlar,adios vip line dan şikayet hattına bağlattım..lounge kapanması,1000₺ ya 50₺ puan saçmalığı,oranların düşmesi ile birlikte kartın hiçbir avantajının kalmadığını,direk banka ismi vererek paraf,bonus ve milesandsmiles başvurduğumu söyledim...karşıdaki bayan da konuyla ilgili gün içinde birçok şikayetin geldiğini,kayıtların açıldığını,görüşmelerin yapıldığını bildirdi..siz de bir zahmet el atıp şu şikayet hattına kayıtları açtırın da bi titreyip kendine gelsin yapı kredi

• wallahi nisan ve mayısta, cafe, market akaryakıt hepsine katıldım hiçbiri yatmadı. 4-5 defa aradım, kayıt yoktu vs derken zorla yatırdılar, telefonu kaaptmadan kredi kartına aktarın dedim 2-3 gün içinde geldi. o gün tövbe ettim, TLcard kampanyalarına katılmıyorum.

parafly puanda vermeye başladığına göre yeni güzergah belli oldu.. zaten katsayı düşmüş. puanıda bonusun yarısı kadar veriyorsun. hiç bir anlamı kalmıyor bu şekilde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: memurdan

quote:

Orijinalden alıntı: M.Dumann

160.000 THY Mil Sadece 2700 TL

THY Mil aciliyeti oldugundan bu fiyattadır dilerseniz transfer edebilirim

hesabınıza ilgilenen arkadaşlar pm ile numaralarını iletmeleri yeterlidir arayayım görüşelim

Hesaba ait Görüntü aşağıda belirttim.

Diğer sayfalarda bu arkadaş için dolandırıcı olduğu konusunda yorumlar var dikkat etsin arkadaşlar, her sayfaya bu tarz konuyla alakasız ilanlar açmış.

THY miles milleri transfer edilebiliyor mu?

• Arkadaşlar merhaba,

Adios ile MTV ödemesi puan kazandırıyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 26902691269226932694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.