Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.768
Cevap
1.075
Favori
5.541.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26922693269426952696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalya havalimanı-Lara arası taksi dışında ulaşım önerisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

avea gayet güzel çekiyordu ada da @JackDaniels

Hocam prizler nasil orda

Bizim laptop tel sarji felan calisirmi

Adaptor gerekirmi yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

avea gayet güzel çekiyordu ada da @JackDaniels

Hocam prizler nasil orda

Bizim laptop tel sarji felan calisirmi

Adaptor gerekirmi yoksa

bizimkiler ile aynı. ana sen gene de çevirici götür. belki senin gitceğin otel farklı kullanmıltır
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Antalya havalimanı-Lara arası taksi dışında ulaşım önerisi olan var mı?

ben rixos lara icin puanla tranafer almistim sart olarak oteli adios ile almaniz gerekiyor demisti bi seyahat hattina sorun bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Tayland tecrubesi olanlardan tavsiyeye ihtiyacim var.

Tayland da turkuaz kristal , yosunsuz temiz deniz ve plaji olan yer nereler var. Bazılarına baktım çok kötü duruyor.

Türkiyeyle kıyas olunursa kaş,kalkan,bodrum,çeşme den daha iyi bir denizi var diyebilecegimiz bir yer varmi yoksa hayal kırıklıgımı yaşayacağim bu konuda.

Patayadan tekneyke adalara ya da Puket..

• floods F kullanıcısına yanıt
    Adios'la almadım oteli. Transfer için güvenilir, uygun fiyatlı bir firma var mı bildiğiniz? Lara çok uzak olmadığı için taksiye atlayıp gidilebilir ancak Antalya havalimanındaki 'çakma mafya' taksicilere para vermek istemiyorum!

• quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

Tayland da turkuaz kristal , yosunsuz temiz deniz ve plaji olan yer nereler var. Bazılarına baktım çok kötü duruyor.

Türkiyeyle kıyas olunursa kaş,kalkan,bodrum,çeşme den daha iyi bir denizi var diyebilecegimiz bir yer varmi yoksa hayal kırıklıgımı yaşayacağim bu konuda.

pattaya'nın denizi pis... Pattayadan 30 bahy ( 1 dolar) a tekneler var iskeleden kalkan... 50 dakikada koh larn adasına ( mercan adası) gidebilirsiniz. Çok güzeldir kumsalı
  • konu : parafly
    Güncel olarak parafly'ı diğer kartlara göre daha cazip kılan en önemli avantajları nelerdir?
  • Az önce seyahat hattını aradım.. Şöyle bir durumum var.
    Bulgaristan vatandaşlığımda olduğumdan çift vatandaşım.
    Kendi (Türk) adıma kayıtlı olan adioscardım ile bulgar ismimin olduğu pasaportu kullanarak bilet alıp alamayacağımı sordum. yapikredi@setur.com.tr mail adresine kimlikle beraber pasaport örneğinizi göndermemi istediler. Bilet alırken bg ismi üzerinden alınacağını ve sorun olmayacağını ilettiler.

Benim durumuma benzer durumda olup çıkış yapmış arkadaşlar nasıl bir yol izledi.

İsim uyuşmazlığından yarı yolda kalmayalım sonra.
  • darkness45 D kullanıcısına yanıt
    lanet olsun dedim gittim yeni aynı yöne tarihleri değişik yurtdışı bilet aldım 180 puan. benden değişim için 250 lira istemişlerdi, puan sorunu yoksa yeni al, varsa 250 tl bayıl, ikiside varsa o tarihte git gel yada o bileti hiç düşünme yokmuş gibi gör kullanma
    sen bence bastan 75 euro vererek hata yapmışsın
    çok önceden alınan biletin böyle dertleri var. yurt dışı 2 biletim yandı
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Maldivlerde priz girisleri Turkiye ile ayni degil. Ingiliz priz kullaniliyor.
    Priz cevirici aparat alabilirsiniz.

(Otelden 5$ almistim.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Maldivlerde priz girisleri Turkiye ile ayni degil. Ingiliz priz kullaniliyor.
    Priz cevirici aparat alabilirsiniz.

(Otelden 5$ almistim.)

Eyw

O prizi burda or buluruz sanirim

Otelde varmidir onlara bi sorayim olmazsa maille

• CarrefourSA’larda toplam 200 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere

20 TL Worldpuan!

12 Ağustos – 8 Eylül 2014 tarihleri arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karagoz07 -- 26 Temmuz 2014; 7:11:32 >
  • Özdilek Süpermarketleri’nde World’e özel toplam 300 TL ve üzeri tek çekim market alışverişlerinize

30 TL Worldpuan!

1 Ağustos - 24 Eylül 2014 tarihleri arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karagoz07 -- 26 Temmuz 2014; 7:13:13 >
  • Merhaba üstadlar

şöyle bir tatil planımız var, en ekonomik puan kullanımını nasıl yapabiliriz. ben ve 2 arkadaşım benim adios premium ile yurtiçi otel alacak. Yalnız ben 2 gün kalacağım, diğer 2si 5gün daha kalacak. Yalnızca 2 gün için mi puan kullanabiliyoruz yoksa onlar adına puan kullanabilir miyim?
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Benim otelde aynı idi. Böyle bir genelleme yapmak yanlış olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagoz07

CarrefourSA’larda toplam 200 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere

20 TL Worldpuan!

12 Ağustos – 8 Eylül 2014 tarihleri arasında

artık kampanyayı 15-20 gün önceden duyurmayamı başladı yapı kredi. bu nasıl mantık anlamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

pattaya'nın denizi pis... Pattayadan 30 bahy ( 1 dolar) a tekneler var iskeleden kalkan... 50 dakikada koh larn adasına ( mercan adası) gidebilirsiniz. Çok güzeldir kumsalı

Farklı bişey demedim ki

• Yapı Kredi mantık hatası yapıyor Online Alışverişi destekleyeceği yerde 999 TL Ye 25 puan Carrefour da 200 é 20 puan veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: youngboy

Az önce seyahat hattını aradım.. Şöyle bir durumum var.
    Bulgaristan vatandaşlığımda olduğumdan çift vatandaşım.
    Kendi (Türk) adıma kayıtlı olan adioscardım ile bulgar ismimin olduğu pasaportu kullanarak bilet alıp alamayacağımı sordum. yapikredi@setur.com.tr mail adresine kimlikle beraber pasaport örneğinizi göndermemi istediler. Bilet alırken bg ismi üzerinden alınacağını ve sorun olmayacağını ilettiler.

Benim durumuma benzer durumda olup çıkış yapmış arkadaşlar nasıl bir yol izledi.

İsim uyuşmazlığından yarı yolda kalmayalım sonra.

Zaten sorun sadece uçağa binişte bilet ve pasaport kontrolünde olurdu. YKB çözmüş, BG isminle bileti vermeseydi sorun olurdu. Adiostaki isminle değil pasaport isminle bileti vereceklerine göre sorun yok .

• 
Sayfa: önceki 26922693269426952696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.