- x
[ Nokia C6-01 { Belle | 3.2" nHD CB-AMOLED | 8MP - 720p | WLAN - GPS - USB OTG
4636 Cevap336536 Görüntüleme13 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     37 [39] 41 42 43 44 45 46      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

930 Mesaj
10 Ekim 2011; 13:25:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Cevr1mp1c1
nette daha öncedende bu sorunla karsılasmıs arkadaslar var soft hard bütün formatları denemişler hafıza kartını cıkartıp denemişler ama sonuc yine aynı yarıya gelince cihazla baglantı kesildi cihaz kurtarma hatası veriyo :S:S

siz güncellemeyi pc üzerinden mi yoksa telefon üzerinden mi yapıyorsunuz.

DV5 1240et

120 Mesaj
10 Ekim 2011; 13:27:59 

quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

siz güncellemeyi pc üzerinden mi yoksa telefon üzerinden mi yapıyorsunuz.

PC üzerinden yapıyorumm..yedeklemeyi falan yapıyor 3. aşama olan yüklemeye geliince biraz yüklüyor yarıya gelince telefon reset atıyor altta usb bulundu yazıyo bi kaç kere daha sonra donanımınız basarı ile yuklenemedi dogru calısmayabilir hatası veriyo ve ovide cihaz kurtarma hatası cıkıyo izlemem gereken yolları söylüyo usbyi cıkartın telefonu acıp kapatın usb yi takın ve tamama tıklayın diyo yapıyorum ama aynı hatayı veriyo tekrar aksamdan beri 20 kere denedim hep aynı teli actıgımda herhangi bi problem gorunmuyo ama güncelleme yapılmıyo

930 Mesaj
10 Ekim 2011; 13:52:35 

Benim de tam öyle değil ama ona benzer güncelleme sorunlarım olmuştu.
Yükleme bitiyor telefon açılıp kapanıyor ama bir türlü tamamlanmıyordu.Ovi suitin "tamamlanıyor" kısmında kalıp duruyordu hiç birşey olmuyordu.
O arada ben tekrar usb kablosunu çıkarıp takıyordum bu sefer telefonu görmüyordu.Buna benze saçma sapan hatalar falan oluyordu.
Sonra *#7370# yapıp pc üzerinden değilde wifi üzerinden güncelleme yaptım. O günden beri hiç bir problem yok.
Özellikle symbian anna 1/2 ve 2/2 güncellemesini yapması lazım.

DV5 1240et

12849 Mesaj
10 Ekim 2011; 13:58:53 

c6 kullanan arkadaslar guncelleme sonunda telefonunda sıkıntı yasayan varmı .. telefon yavasladı sankı .. bırde kapatıyorum acdıgımda ılk acılısda tel ayrları ozellık desteklenmıyor dıye msj verıyor ..fakat bısı olmuyor ..normal acılıyor .. ınsanın ıcıne sınmedımı duvardan duvara atası gelıyor ..

TEKNİK YARDIM BÖLÜM KURALLARI - İMZA KURALLARI - FORUM İLE İLGİLİ SORUN VE ÖNERİLER

12849 Mesaj
10 Ekim 2011; 14:05:28 

quote:

Benim de tam öyle değil ama ona benzer güncelleme sorunlarım olmuştu.
Yükleme bitiyor telefon açılıp kapanıyor ama bir türlü tamamlanmıyordu.Ovi suitin "tamamlanıyor" kısmında kalıp duruyordu hiç birşey olmuyordu.
O arada ben tekrar usb kablosunu çıkarıp takıyordum bu sefer telefonu görmüyordu.Buna benze saçma sapan hatalar falan oluyordu.
Sonra *#7370# yapıp pc üzerinden değilde wifi üzerinden güncelleme yaptım. O günden beri hiç bir problem yok.
Özellikle symbian anna 1/2 ve 2/2 güncellemesini yapması lazım.

*#7370# format ..:) formatlıyordum neredeyse ne olduguna bakıyım derken ..:)

.. hart format soft format dıyorlar..bu hangısı pekı ? .. hafıza kartı dısında butun bılgıler sılınsın mı dıye ordu .. ok dedıgımızde ısletım sıstemı harıc ne var ne yok hepsımı gıdıyor ..? ısletım sıstemıde mı gıdıyor yoksa ..? ...

ee pekı sonra sıldım dıyelım wıfı uzrınden baglanıp tekrar o guncellemeyı mı alıyorum ..? ..

... yardımcı olursan sevınırım ..

TEKNİK YARDIM BÖLÜM KURALLARI - İMZA KURALLARI - FORUM İLE İLGİLİ SORUN VE ÖNERİLER

9 Mesaj
10 Ekim 2011; 14:07:14 

symbian anna yi yeni yukledm ve her gun kend kendine int. Giriyor y.guncellemeyi kapattm ama hala geceleri giriyo yardım pls...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ASUS K53SV - i5 2410m - gt540m

930 Mesaj
10 Ekim 2011; 14:15:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Crazy_Eagle

symbian anna yi yeni yukledm ve her gun kend kendine int. Giriyor y.guncellemeyi kapattm ama hala geceleri giriyo yardım pls...

Burdaki ayarları yapın.Yaptığınızda wirless sadece siz istediğinizde çalışıyor.Şarz süresinde de ciddi bir artış oluyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_53220787/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canbrk -- 10 Ekim 2011; 14:44:16 >

DV5 1240et

930 Mesaj
10 Ekim 2011; 14:20:26 

quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

*#7370# format ..:) formatlıyordum neredeyse ne olduguna bakıyım derken ..:)

.. hart format soft format dıyorlar..bu hangısı pekı ? .. hafıza kartı dısında butun bılgıler sılınsın mı dıye ordu .. ok dedıgımızde ısletım sıstemı harıc ne var ne yok hepsımı gıdıyor ..? ısletım sıstemıde mı gıdıyor yoksa ..? ...

ee pekı sonra sıldım dıyelım wıfı uzrınden baglanıp tekrar o guncellemeyı mı alıyorum ..? ..

... yardımcı olursan sevınırım ..

Bu soft format oluyor.Bende korkmuştum ilk yaptığımda.Forumlarda 1-2 dk. falan sürüyor diye okumuştum.Benim format 4-5 dk sürdü baya endişelenmiştim yanlış bir şey yaptım diye.
Format yapınca İşletim sistemi gitmiyor,ama adres defteri,resimler falan gidiyor o yüzden format öncesi ovi suitle senkronizasyon yapmak gerekiyor.
Format bitince wifi bağlanabiliyorsunuz problem yok.Ordan güncelleştirme yapabiliyorsunuz.

DV5 1240et

12849 Mesaj
10 Ekim 2011; 14:26:07 

quote:

Bu soft format oluyor.Bende korkmuştum ilk yaptığımda.Forumlarda 1-2 dk. falan sürüyor diye okumuştum.Benim format 4-5 dk sürdü baya endişelenmiştim yanlış bir şey yaptım diye.
Format yapınca İşletim sistemi gitmiyor,ama adres defteri,resimler falan gidiyor o yüzden format öncesi ovi suitle senkronizasyon yapmak gerekiyor.
Format bitince wifi bağlanabiliyorsunuz problem yok.Ordan güncelleştirme yapabiliyorsunuz.

tskler ... cok sagol .. ben sımdı telefonu aksama kadar bıraz kullanacagım ... dedıgım gıbı sankı sısdı yavas calsıyo gıbı.. gerekırse aksam formatlar tekrar kurmaya clasırım.umarım sorun cıkmaz .. ama su acılısdakı verdıgı ayarlar desteklenmıyor hatası ılgınc.. kendı gucellemesı sonucda ben bır ayar yapmadım ..hata msjından sonra yıne normal acılıyorda .. anlamadım ama neyse .. selametle...

9 Mesaj
10 Ekim 2011; 14:35:27 

quote:

Burdaki ayarları yapın.Yaptığınızda wirless sadece siz istediğinizde çalışıyor.Şarz süresinde de ciddi bir artış oluyor.

hangi ayarlar ayar fln goremedm ama ben ayarlardan yalnzca wifi de yapsam baglandı

ASUS K53SV - i5 2410m - gt540m

930 Mesaj
10 Ekim 2011; 14:35:55 

quote:

tskler ... cok sagol .. ben sımdı telefonu aksama kadar bıraz kullanacagım ... dedıgım gıbı sankı sısdı yavas calsıyo gıbı.. gerekırse aksam formatlar tekrar kurmaya clasırım.umarım sorun cıkmaz .. ama su acılısdakı verdıgı ayarlar desteklenmıyor hatası ılgınc.. kendı gucellemesı sonucda ben bır ayar yapmadım ..hata msjından sonra yıne normal acılıyorda .. anlamadım ama neyse .. selametle...

Anladığım kadarıyla sizin güncelleme düzgün olmamış.Bir çok insanda bundan şikayetçi.
Herkeste farklı farklı problemler yaratıyor.
Bende de sağlıklı olmamıştı.Güncelleme sonrası şarz 1 gün gitti. gözlerime inanamadım.öyle çok sık konuşmam sadece ihtiyaç olduğunda.
En sonunda gözümü kapayıp soft format attım ve telefon üzerinden güncelleme yaptım.
Şimdilik bir problem yok.

DV5 1240et

930 Mesaj
10 Ekim 2011; 14:37:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Crazy_Eagle

hangi ayarlar ayar fln goremedm ama ben ayarlardan yalnzca wifi de yapsam baglandı

Ya kusura bakma linki kopyalamayı unutmuşum

http://forum.donanimhaber.com/m_53220787/tm.htm

DV5 1240et

12849 Mesaj
10 Ekim 2011; 15:29:17 

anladım ..aslında ben telefon uzerınden yapmak ıstedım ..nokıanın bır vıdeosundan yardım aldım .. bır ıkı model telefonda guncellleme ıcın hangı menulerden nereye gırmemız gerektıgını gosterıyor ..daha sonra guncellemelerı tarıyor kı bundan sonrası standart .. guncellemeyı buluyor onay verıldıgınde ındırıp kuruyor ..yanı vıdeoda boyleydı .. fakat benım tleefonda guncellemeyı buluyordu ama devam ettgımde guncellemeyı pc yardımıyla yuklemek ıcın nokıa suıte den sunları sunları yapın dıye uyarı cıkıyordu .. yanı telden guncellemek ıcın o gereklı dosyayı ındırıpde kurma yerıne pc den yapın gıbı ıletı almısdım .. bugun sabah da ısyerındekı pc den guncellemeyı yapınca pek onemsemedım .. evde 64 bıt ıslemcı kullanıyorum ondan kaynaklanabılecegını dusundum .... sanırım sızın gıbı aksam format atacagım ..:) .. temız temız olsun madem ..

12849 Mesaj
10 Ekim 2011; 15:40:36 

bu arada benım bır sorum daha olacak .. bılgııs olan arkadaslar yardımcı olursa sevınırım .. buralarda bır kac yere yazdım ama cevap alamadım .. ben nette vıdeolarda c6 01 ı c7 yı n8 ı tv ye ve monıtore baglandıgını gordum .. tv ye baglama olayı tamam kablosunuda buldum ..

fakat c6 01 ı LCD monıtore nasıl baglayabılrım .. baglantı kablosu hakkında bılgısı olan varmı ..?

.. monıtor 22 ınc ınca vga cıkıslı .. cesıtlı elektronık marketlerde satıs sorumlularından yrdım ıstedım ama kımsenın boyle bırseyden haberı yok .. yada bana denk gelmedı ..

http://www.youtube.com/...ZoerZTI&feature=related

...mesela yukarıdakı lınkde benzer bır vıdeo var ..e 6 modelı ..

1 Mesaj
10 Ekim 2011; 18:07:21 

arkadaşlar telfonu aldığım zamn wireless e gayet güzel bağlanıyordu ilk 1.5 ay sonra bağlantı kullanılmıyor diye bişe demeye başladı garnatiye gönderdim ama yapılmamış bu sorunla karşılaşıp çözen varsa yardımcı olursa sevinir :)

915 Mesaj
10 Ekim 2011; 19:53:09 

quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

ilk başlarda bende çok şikayet ediyordum şarjım hiç girmiyordu hiç... ama şunu farkettim, sarjın bitmeden şarja takma sakın.. öyle yapa yapa daha kötü oluyor.. batarya zayıf'ı 4-5 kere demeden sakın sarja koyma.. sürekli öyle yap 1 hafta içinde artar :) ben telefonu alalı 61. gün :) 55 gündür illahlah etti günde 2 kere sarj ediyordum.. şuan 1 gün 9 saati devirdi bitti sarj :) düzenli şekilde tam bitmeye yakın takarsan sarjı. sarj aletni cebinde taşımak yerine, sarj bittiğinde sarj aletini arasın benim gibi :))

zaten bende öyle yapıyorum bitmeden takmıyorum ve şimdiden farketti bile

915 Mesaj
10 Ekim 2011; 19:58:16 

quote:

Orijinalden alıntı: efsanefirarda

Selam arkadaşlar, ben de bu telefondan almaya karar verdim.. Sanırım vatan bilgisayar'dan alacağım ben de..
Her neyse, sizlere soracağım birkaç soru var..

* Dokunmatik ekranlı olan bu telefonu cebinizde ne şekilde taşıyorsunuz, kılıfla mı? Satın aldığımız yerden kılıf veriyorlar mı acaba? Bu telefon kılıfsız kullanılmaz sanırım ondan soruyorum..

* Nokia C6-01 den internete giren arkadaşlar, mesela facebooka girdiğimizde ne kadar kontörümüz gidiyor? 0.facebook.com olarak girebiliyor muyuz facebooka?

* Son sorum da telefonu nereden alırsak alalım içerisinden neler çıkıyor?

Sorularımı cevaplayan herkese şimdiden sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..

kılıf veya normal taşıyabilirsin kılıfı tavsiye ederim tabiki ama kılıf taşımıcaksan ekranda jelatin mutlaka şart 0.facebook olarak her telde oldugu gibi girebiliyosun bunun tek farkı daha hızlı olması içinden 2 gb hafıza kartı usb kablosu sarj aleti ve kulaklık cıkıyor ..

915 Mesaj
10 Ekim 2011; 20:03:34 

arkadaşlar alakasız olacak ama ben bi türlü okey oyunu bulamadım bu telefona göre bi link falan verebilecek olan varmı güzel bi okey oyunu lazım..

120 Mesaj
10 Ekim 2011; 22:15:44 

güncellemeyi başka bi pc de denedim ve gene hata verdi daha sonra soft format atıp denedim ve basarıyla güncellendi

120 Mesaj
10 Ekim 2011; 22:37:34 

Birde Arkadaşlar forumda okumustum ama bulamadım tekrar sürekli internet kullanımı....kb tutar ... falan türkcell mesajı geliyo bunun bi ayarı vardı yanılmıyosam forumda ama bulamadım ne yapmam gerekiyo acaba bunu önlemek için

120 Mesaj
10 Ekim 2011; 22:44:55 

bi sorunum daha var.:D bi arkadasda daha olmus ancak onunki yeni hafıza kartı aldıgı icin olmus benimkisi annayı yukledikten sonra butun oyun muziklerinide buldu bunu duzeltmek icin tam olarak ne yapmalıyım hafıza kartını biçimlendirip uygulamaları yeniden yuklesemmi dedim ama anlamadıgım klasörler mevcut sistem dosyası falan olabilir diye cekindim acıkcası sormakta fayda var diye dusundummm..

414 Mesaj
10 Ekim 2011; 23:52:18 

quote:

bi sorunum daha var.:D bi arkadasda daha olmus ancak onunki yeni hafıza kartı aldıgı icin olmus benimkisi annayı yukledikten sonra butun oyun muziklerinide buldu bunu duzeltmek icin tam olarak ne yapmalıyım hafıza kartını biçimlendirip uygulamaları yeniden yuklesemmi dedim ama anlamadıgım klasörler mevcut sistem dosyası falan olabilir diye cekindim acıkcası sormakta fayda var diye dusundummm..

Telefonu bilgisayara depolama modunda bağla. Hafıza kartına girip, Private ve resource klasörlerini gizli yap. Ancak gizli yaparken, Değişiklikleri sadece bu klasör için uygula yı seç. Daha sonra kütüphaneyi tekrar yenile. Sorun hallolmuştur

imza

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Ekim 2011; 9:48:59 

Bende dün sipariş verdim bugün telefonu alacağım inşallah. Eski bir LG Optimus One & Black, C7 kullanıcısı olarak bu cihazı seçmemde ki en önemli sebeb küçük , ele tam oturuyor olmasıydı. Tabi küçük olmasının yanısıra bana eski telefonlarımı aratmayacak olmasıydı. Şunu anladım ki büyük telefonları kullanmayı daha doğrusu taşımayı sevmiyorum.

C6-01'den daha performanslı küçük bir cihaz da bulamadım ve bunda karar kıldım. Eski sayfalardan okuyarak geliyorum.

Herkese hayırlı günler.

12849 Mesaj
11 Ekim 2011; 9:50:25 

quote:

güncellemeyi başka bi pc de denedim ve gene hata verdi daha sonra soft format atıp denedim ve basarıyla güncellendi

sevındım olduguna ..:) hayırlısı olsun bakalım ... gule gule kullan

12849 Mesaj
11 Ekim 2011; 9:56:48 

ama kımse bılmıyor mu sımdı bu goruntuyu monıtore aktarma olayını ... ? yapmadımı kımse .. ? wı gıbı telefonu oyun koluymus gıbı kullanmadımı hıc ? telefonu bır anda joıstık moduna almadımı tv ye yada monıtore karsı .. asphalt 6 nın goruntusunu aktarmadımı monıtore kımse ..? ..

...olmaz mı yanı ? ... unutayım mı bunu ? ..

930 Mesaj
11 Ekim 2011; 10:34:45 

Bu şekilde olabilirmi acaba?
Önce CA-75U Tv out kablo sonra scart dönüştürücü

0

Tabi bu kablonun dişisi olması lazım.
0

Biraz saçma oldu galiba

local://upfiles/539878/7DB9AD1779D145B99B48F3EDCBCD07E0.jpg

local://upfiles/539878/55B0888880D94242923F6905F4AABA8B.jpg

Ekteki dosya (2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canbrk -- 11 Ekim 2011; 10:55:24 >

DV5 1240et

12849 Mesaj
11 Ekim 2011; 11:09:43 

quote:

Bu şekilde olabilirmi acaba?
Önce CA-75U Tv out kablo sonra scart dönüştürücü

0

Tabi bu kablonun dişisi olması lazım.
0

Biraz saçma oldu galiba

local://upfiles/539878/7DB9AD1779D145B99B48F3EDCBCD07E0.jpg

local://upfiles/539878/55B0888880D94242923F6905F4AABA8B.jpg

yaaa kardesımmm budur ıste ..:):):) ..elıne koluna saglık ..

.. buyuk ıhtımalle olacak .. zaten olmasada kafamda bısıler olusmasına yardımcı oldun gerısını hallederım ..

... cok tesekkur ederım ... devrem dıyesım geldı ama rutbeyı gorunce senınle bot baglamdıgımı farkettım ..:) :) ... saygılar hocam hurmetler ..

930 Mesaj
11 Ekim 2011; 11:53:35 

quote:

yaaa kardesımmm budur ıste ..:):):) ..elıne koluna saglık ..

.. buyuk ıhtımalle olacak .. zaten olmasada kafamda bısıler olusmasına yardımcı oldun gerısını hallederım ..

... cok tesekkur ederım ... devrem dıyesım geldı ama rutbeyı gorunce senınle bot baglamdıgımı farkettım ..:) :) ... saygılar hocam hurmetler ..

Ümitlerini kırmak istemem ama ben olacağını sanmıyorum.
Biraz araştırdım lcd monitörü tv olarak çalıştırabilen yok, yada ben bulamadım.

DV5 1240et

12849 Mesaj
11 Ekim 2011; 13:04:14 

quote:

Ümitlerini kırmak istemem ama ben olacağını sanmıyorum.
Biraz araştırdım lcd monitörü tv olarak çalıştırabilen yok, yada ben bulamadım.

ben tv kartının tv aut cıkısıyla bısıler yapabılırm dıye dusunmusdum ama ...

.. aslında nasıl bır kablo almam gerektıgını bıle bılmıyordum bugun resımdekı kabloları gorene kadar ..

..kafamda tam olarak canlandıramıyorum .. bu telefonları vıdeolarda ekranlara bagladıklarını gordum nokıanın ılk fotodakı kablosuyla ozellıkle c7 ıcın vıdeolar var .. fakat tv degılde monıtor olunca ıs degısıyormu bılmıyorum ..belkı monıtorum dvı olsaydı olurdu .. ama vga ıcın donusturucu sart sanırım ..

..elektronıkcıler kablo satan ses goruntu tesısatcılar var onlara ugramak lazım sanırım ..aslında cokda onemlı degıl malıyetlı bısı oldukdan sonra ugrasmayada degmez ..

..yınede tskler hocam ..

930 Mesaj
11 Ekim 2011; 13:05:27 

Sanırım monitörden görüntü alabilmen için tv box ihtiyacın var.
Aynı zamanda tv olarakta izleyebiliyormuşsun.

0

Ekteki dosya (1)

DV5 1240et

794 Mesaj
11 Ekim 2011; 14:17:16 

Monitorü bilmiyorumda bu yeni televizyonlarda geçen arkadaşıma gittim. pc ye bağladığım kablo ile televizyona takarak film izledik.. gayette tatmin edici şekildeydi.. flash bellek gibi görüyor yanlız telefonu.. çünkü direk hafıza kartının içine giriyordu.. :/ Sizin dediğinizi ypmak için ca,75U lazım..

iPhone 5S Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16 GB Beyaz

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcıları Kulübü

12849 Mesaj
11 Ekim 2011; 15:25:31 

quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

Monitorü bilmiyorumda bu yeni televizyonlarda geçen arkadaşıma gittim. pc ye bağladığım kablo ile televizyona takarak film izledik.. gayette tatmin edici şekildeydi.. flash bellek gibi görüyor yanlız telefonu.. çünkü direk hafıza kartının içine giriyordu.. :/ Sizin dediğinizi ypmak için ca,75U lazım..

anladım hocam .. eyvallah ya bugun bu konuyla mesgul oldun hep .. sagolasın .. ben bır yandan ıslerımle ılgılenıyr bır yandan forma gırıyorum ara sıra her gırdıgımde yenı bır bılgı alıyorum senden .:) .. tskler ..

794 Mesaj
11 Ekim 2011; 16:28:27 

quote:

anladım hocam .. eyvallah ya bugun bu konuyla mesgul oldun hep .. sagolasın .. ben bır yandan ıslerımle ılgılenıyr bır yandan forma gırıyorum ara sıra her gırdıgımde yenı bır bılgı alıyorum senden .:) .. tskler ..

Rıca ederim .. Ne demek bildiklerimi ve yaptıklarımı paylaşıyorum sadece..

Bir başka bir yöntem daha var.

1. Fotodaki kablodan alırsanız.. 1 ucunu telefona diğer ucu ise HDMI ucudur.. ve 2. fotodaki VGa dönüştürücünün ucuna takarsınız.. onuda VGA olarak takarsanız daha mantıklı ve kısayol olmuş olur.. Daha stabil ve yeni versiyon.. artık her yeni şeyde HDMI girişi mevcut..

0

0

Ekteki dosya (2)

iPhone 5S Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16 GB Beyaz

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcıları Kulübü

50 Mesaj
11 Ekim 2011; 21:17:31 

Arkadaşlar bayadır bakmadım bir sorum olacak. Ben telefonu alırken 2 tane almıştım. Bende sorun ama arkadaşımınkinde şöyle bir sorun var.

Mesela ben onu aradığımda ekran kapalı oluyor ama alttaki yeşil beyaz ve kırmızı düğmelerin ışıkları yanıyor. Yani arayanın ismi falan görünmüyor.
Bu sorunun çözümü ne olabilir? Biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Teşekkürler

341 Mesaj
12 Ekim 2011; 7:31:21 

Arkadaşlar teleron iyi güzel hoş da benim bir telefon da kullandığım en önemli uygulmalardan biri olan Adobe Reader inanılmaz kasıyor çıldırmak üzereyim sanırım tel.un işlemcisinin yavaş olması ve de symbian ın problemi :( 300kb lık 10 sayfa ve hiçbir fotoğraf ya da şekil barındırmayann belgeyi okumak için resmen işkence çektim. Yok mu bu pdf uzantılı dosyaları okumanın kolay bir yolu lütfen söyleyin. Bu ara tel.um tamamen güncel ve anna yüklü lütfen yardım :)

121 Mesaj
12 Ekim 2011; 8:31:05 

quote:

Orijinalden alıntı: metoneto85

Arkadaşlar teleron iyi güzel hoş da benim bir telefon da kullandığım en önemli uygulmalardan biri olan Adobe Reader inanılmaz kasıyor çıldırmak üzereyim sanırım tel.un işlemcisinin yavaş olması ve de symbian ın problemi :( 300kb lık 10 sayfa ve hiçbir fotoğraf ya da şekil barındırmayann belgeyi okumak için resmen işkence çektim. Yok mu bu pdf uzantılı dosyaları okumanın kolay bir yolu lütfen söyleyin. Bu ara tel.um tamamen güncel ve anna yüklü lütfen yardım :)

ben de c6 kullanıcısıyım 130 sayfalık pdf dosyasını çok rahat bi şekilde okuyabılıyorum....

341 Mesaj
12 Ekim 2011; 9:18:35 

quote:

Orijinalden alıntı: KieRoN

ben de c6 kullanıcısıyım 130 sayfalık pdf dosyasını çok rahat bi şekilde okuyabılıyorum....

çok güzel peki kendi programı ile mi?

930 Mesaj
12 Ekim 2011; 10:27:40 

Bende denedim şimdi.853 kb 2 sayfalık resimli acrobat dosyasını açtı ama çok kasıyor.
Büyütme yaparken,aşağı yukarı veya sağa sola yaparken baya kasıyor.

DV5 1240et

341 Mesaj
12 Ekim 2011; 10:57:57 

quote:

Bende denedim şimdi.853 kb 2 sayfalık resimli acrobat dosyasını açtı ama çok kasıyor.
Büyütme yaparken,aşağı yukarı veya sağa sola yaparken baya kasıyor.

Biraz önce Alternate Reader adlı bir program indirdim tel.un kendi reader ından çok daha hızlı ve performanslı tavsiye ederim...

930 Mesaj
12 Ekim 2011; 11:03:53 

quote:

Orijinalden alıntı: metoneto85

[Biraz önce Alternate Reader adlı bir program indirdim tel.un kendi reader ından çok daha hızlı ve performanslı tavsiye ederim...

Ovi suitenmi indirdiniz yoksa başka bir yerden mi?
Link verebilirmisiniz?

DV5 1240et

341 Mesaj
12 Ekim 2011; 13:31:36 

quote:

Ovi suitenmi indirdiniz yoksa başka bir yerden mi?
Link verebilirmisiniz?

İnternetten indirdim google ile çok rahat bulabilirsin

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Ekim 2011; 19:30:41 

quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

Bende dün sipariş verdim bugün telefonu alacağım inşallah. Eski bir LG Optimus One & Black, C7 kullanıcısı olarak bu cihazı seçmemde ki en önemli sebeb küçük , ele tam oturuyor olmasıydı. Tabi küçük olmasının yanısıra bana eski telefonlarımı aratmayacak olmasıydı. Şunu anladım ki büyük telefonları kullanmayı daha doğrusu taşımayı sevmiyorum.

C6-01'den daha performanslı küçük bir cihaz da bulamadım ve bunda karar kıldım. Eski sayfalardan okuyarak geliyorum.

Herkese hayırlı günler.

Hoşgeldiniz diyen yok mu telefondaşlar

23 Mesaj
12 Ekim 2011; 19:48:52 

arkadaşlar symbian belle nezaman gelecek bilgisi olan varmı veya şimdiye kadar yükleyip kullanan varmı?

KARTALLAR YALNIZ UÇAR

50 Mesaj
12 Ekim 2011; 20:49:58 

quote:

Orijinalden alıntı: fatih545

Arkadaşlar bayadır bakmadım bir sorum olacak. Ben telefonu alırken 2 tane almıştım. Bende sorun ama arkadaşımınkinde şöyle bir sorun var.

Mesela ben onu aradığımda ekran kapalı oluyor ama alttaki yeşil beyaz ve kırmızı düğmelerin ışıkları yanıyor. Yani arayanın ismi falan görünmüyor.
Bu sorunun çözümü ne olabilir? Biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Teşekkürler

Cevap yok mu

Acil cevap lazım arkadaşlar yoksa garantiye gönderecez

341 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:03:40 

quote:

Orijinalden alıntı: fatih545

Cevap yok mu

Acil cevap lazım arkadaşlar yoksa garantiye gönderecez

Normalde konuşurken sensör tel u kulagınıza dayadıgınızı algılar ve ekran ışıgını, dokunmatigi kapar sensörle ilgili bir problem olabilir sensor ayarlayını kurcalayın. Bir ikincisi de aynı numara hem sim hem de tel hafızasında ise bir karşıklık oluyor olabilir rehberde kullanılan hafızayı sadece SIM ya da sadece telefon olarak seçin... Şimdilik bunlar geldi aklma

3136 Mesaj
13 Ekim 2011; 19:31:33 

quote:

Orijinalden alıntı: NightVisionrock

Antalyada yaşıyorum servise nereye vermem gerekiyor?

Arka bölümde kapağın üst tarafı(kameranın olduğu bölüm) fotolarda kırmızı ile işaretli bölüm metal mi?, yoksa plastik üzeri boya mı?

6715 Mesaj
13 Ekim 2011; 19:35:39 

Bu telefon sadece dokunmatik di mi?klavyesi yok galiba.

4 Mesaj
14 Ekim 2011; 0:34:47 

Arkadaşlar Uzun Süredir Telefon Almayı Planlıyorum Lakin Karar Vermiş Değilim Ama Bu Cihazda Odaklandım.... Ne Dersiniz..??? Yardımcı Olursanız Sevinirim...;)

l
Nasıl anlatsam sana olan özlemimi?
-Ben Afrika, sen koca bir bardak su. . . ! ! !

12849 Mesaj
14 Ekim 2011; 11:16:09 

eger daha fazla telefona para odemeyeceksen bu telefon bence tam fıyat performans urunudur ..

341 Mesaj
14 Ekim 2011; 15:20:03 

quote:

Orijinalden alıntı: de-ka

Arka bölümde kapağın üst tarafı(kameranın olduğu bölüm) fotolarda kırmızı ile işaretli bölüm metal mi?, yoksa plastik üzeri boya mı?

sen yazınca dikkatimi çekti kapak metal malzeme, kırmızı ile çizili alanda nerede ise kapakla aynı malzeme gibi ama değil yapan nasıl ayarladı ise güzel uydurulmuş, tam anlamıyla öğrenmek için sökmek lazım, bana göre plastik malzeme

Samsung Galaxy S4 Kulübü

Gigabyte GA-P35-DS3P / Intel Core 2 Quad Q6600 2.40ghz / SAPPHIRE HD5830 Xtreme GDDR5 1GB 256Bit / 4GB (2*2) KINGSTON DDR2 800MHZ / KINGSTON 120GB V300 SERISI SATA 3.0 CACHE / WD 500GB 7200rpm 32mb Sata2 [WD5000AADS] / Samsung DVD+RW 20x Sata [SH-S203B] (x2) / AOPEN H600B-B28 ATX [Mod'lu] / XILENCE XP600 600W 135MM FAN / 20' Samsung SyncMaster 206NW / WD 1TB Elements SE 2.5 (x2)

3136 Mesaj
14 Ekim 2011; 16:39:14 

banada plastik gibi geldi de emin olmak istemiştim,bu şartlarda o bçlümde boya atma,çizilme olabilir.

120 Mesaj
14 Ekim 2011; 18:03:44 

quote:

Orijinalden alıntı: ...Ertuğrul...

Arkadaşlar Uzun Süredir Telefon Almayı Planlıyorum Lakin Karar Vermiş Değilim Ama Bu Cihazda Odaklandım.... Ne Dersiniz..??? Yardımcı Olursanız Sevinirim...;)

bende bayağı bi araştırdıktan sonra takılma donma reset gibi yorumlara karşı yinede aldım 10 gün falan oldu alalı Allaha Şükür daha hiç bi problemiyle karsılasmadım anna güncellemesini yaptım ve gayet memnunum su an şarj süresi kullanmaya göre deişiyo tabiki ama ilk aldıgımdan beri şimdiye kadar en az 2 gün gitti oda cok fazla oyun program yükleyip kaldırdım ortalama 10 - 15 mesaj ve 10 dk kadar tel görüşmesi yapıyorum günde ilk gunlerde bayagı bi video foto cektim(yeniyken meraklı oluyo insan doğal olarak:D )
bugün şarjın 4. günü ve daha 2 çizgi var genel olarak cok fazla oyun oynamıyorum güzel oyunları ama daha saramadım,bayagı video foto cekiyorum mapsı bayagı kullanıyorum ve yeni oldugu icin insan hep bi yerlerini kurcalıyo doğal olarak:)genel olarak telefondan cok memnunum :).kuzenim alalı 1 ayı gecti o pek fazla kurcalamaz gerektiğinde telefon görüşmesi yapar sadece ve arada bi kaç foto ceker 6 gün cok rahat gidiyo şarjı simdiye kadar 3 günden fazla gidiyo diyen görmedim ama bugun benim 4. günü gayet memnunum :).

26 Mesaj
14 Ekim 2011; 18:27:41 

bende bu teli almayı düşünüyorum.. kamerası ve hd video çekmesi ve fiyatınında çok yüksek olmaması çekti beni..
bi sorum olcak.. bu telefon ile pdf okuyabiliyormuyuz veya okuyabilmek için program yüklenebilir mi??

121 Mesaj
14 Ekim 2011; 18:34:43 

quote:

Orijinalden alıntı: areyz

bende bu teli almayı düşünüyorum.. kamerası ve hd video çekmesi ve fiyatınında çok yüksek olmaması çekti beni..
bi sorum olcak.. bu telefon ile pdf okuyabiliyormuyuz veya okuyabilmek için program yüklenebilir mi??

Ms office 2007 dosyaları, winrar ve pdf dosyalarını rahatlıkla açabiliyor...

1369 Mesaj
14 Ekim 2011; 19:00:28 

ben de almayı düşünüyorum ama bazı soru işaretleri var kafamda. mesela ilerleyen dönemlerde veya hafıza dolduğunda kasma donma gibi problemler oluyo mu bi de flash desteği var mı internette video falan izlenebiliyo mu?? kullanan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim

2014 Mesaj
14 Ekim 2011; 21:44:43 

quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

ben de almayı düşünüyorum ama bazı soru işaretleri var kafamda. mesela ilerleyen dönemlerde veya hafıza dolduğunda kasma donma gibi problemler oluyo mu bi de flash desteği var mı internette video falan izlenebiliyo mu?? kullanan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim

Şimdiye kadar kasma problemi pek olmadı , 5 saniye kadar sürüp devam etti bir kaç kez. Hafıza 300 mb da hafıza kartıda 8 gb lık herhangi bi zorlanma yok.

Telefonun kendi tarayıcısında flash desteği var rahat rahat videoları izlersin.

120 Mesaj
14 Ekim 2011; 21:52:21 

quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

bendede simdiye kadar kasma gibi problemlerim olmadı ama yanında 2 gb hafıza kartı geliyo fakat cok cabuk doluyo en azından 8 gb kullanılmalı bence 2 dk lık bi videosu 200 mb civarı oyun olarakda kaliteli HD oyunlar 80-90 mb dan baslıyo asphalt 6 220 mb mesela :D

4 Mesaj
16 Ekim 2011; 0:06:19 

quote: