Şimdi Ara

canon mx 340

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
7.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabacanon mx 340 almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

Ben şahsen beğendim genel olarak fakat kartuşların doldurulabilirliği veya cescesor veya başka bir yerden dolan kartuş bulamadım yazıcıya uygun , yani kartuşları doldurmada problem yaşarmıyım sizce ?

http://www.vatanbilgisayar.com/canon-mx-340-mx-340-inkjet-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=46802

en son olarak en uygun vatanda gördüm daha uygun bir yer biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim ...

• canon almayın kartusu bi dert hp alın daha iyi az daha pahalı ama hp kartusuna her yerde dolum yapılıyo ve canonlara göre 0 ları daha ucuz kartusda
  • Merhabalar,

Öncelikle almayı düşündüğünüz yazıcı CANON MX340 mükemmel bir yazıcı olup PG510-CL511 veya PG512-CL513 kartuş çiftlerini kullanmaktadır.PG512-CL513 hacim olarak diğer çiftten daha fazladır.

Genel olarak birçok forumda ve halk arasında bu kartuşların şansa doldurulduğu ve eskaza denk gelirse dolumunun gerçekleştiği gibi yanlış bir kanı vardır.Bazı kullanıcılar da ağırlıklı olarak kartuş dolumu yapan kişilerin de bu kartuşlar için dolumun zor olduğunu söyledikleri kulağımıza gelmekte.

Bunun sebebi kartuş tipinin diğer kartuşlar gibi olmaması,biraz daha alçak olması,boyutlarının küçük olması sonucu vakumlama aparatına oturtulamamasından kaynaklandığındandır.

Ancak biz,gittigidiyor üzerinde kartuş dolumu,mürekkep ve malzemeleri konusunda faaliyet gösteren bir firma olarak bu durumun farkında olduğumuz için,bu kartuşlar için özel dolum setleri oluşturmakta ve farklı dolum yöntemleri de göstermekte,tavsiye etmekteyiz.

Dükkan linkimiz:

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/NOKTA_ATISI/

Kullanıcı yorumlarımızdan da farkedebileceğiniz gibi bu yazıcıların kartuş dolum setleri firmamızın AMİRAL GEMİSİDİR.

Tabii ki bu açıklamar,"CANON YAZICIYI ALIN,DOLUM SETİ BİZDE VAR"demek değil :D

Eğer bütçeniz uygunsa aynı fiyat civarlarında HP'nin 3'Ü BİRARADA yazıcılarına da bakabilirsiniz.Özellikle de profesyonel foto baskısı ihtiyacınız yoksa( profesyonel baskı olmaması demek,foto baskıları kötüdür demek değil) size HP'yi öneririm.HP'nin asıl uzmanlığı ağırlıklı olarak ev-ofis baskı sistemleridir.Benim gibi foto baskılarını beğenenler de olabilir ,,bu da kişisel tercih tabii ki....

HP yazıcılarının,özellikle de mürekkep kartuşlu olan yazıcıları kullanmak ve kartuşlarını KENDİNİZİN doldurması çok kolaydır.Mürekkep bittiğinde,anında doldurup,baskıya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Alacağınız yazıcının kartuş numaralarını öğrenip,dükkanımızda bu kartuşlarla ilgili dolum seti bilgilerine,dolumla ilgili doğru-yanlışlara ULAŞABİLİRSİNİZ.

ALIŞVERİŞ YAPAN VEYA YAPMAYAN HERKES,GEREK BURADAN GEREKSE GİTTİGİDİYORDAKİ DÜKKANIMIZDAN BİZE MESAJ YOLUYLA ULAŞABİLİRSİNİZ.

MESAJ MERKEZİMİZ GÜNÜN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNDE SÜREKLİ OLARAK AÇIKTIR.

İYİ BAYRAMLAR DİLERİZ

...Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

• Eyvallah ya çok saolun, şimdi yeniden ürün araştımak zor gelicek bana ve mx340 da çok hoşuma gitti, dediğiniz gibi kartuşlarıda doldurulabiliyorsa sorun yok o halde mx340 ı almam konusunda...
  • Tekrar merhaba,

Forumdaki bazı kullanıcılar,bazı kartuşlar dolsa da dolmasa da,sayaç sıfıra düşünce kartuşun doldursak da yazmayacağını söyleyerek bazı modellerin numaralarını bize gönderdiler.Bu yazıcılarla ilgi bir araştırma yaparak durumu bildireceğiz.

Dediğim gibi,size de tercihinizi yaparken" DOLUM SETİ BİZDE VAR,O YÜZDEN BUNU ALIN" demiş olmayalım...

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...
  • Hp olarak şu ürüne baktım HP OFFICEJET J4500

fakat mx 340 da wifi olması bu üründen daha öne çıkarıyor sanırım mx 340 ı ...
  • HP J4500 wifi olan modeli de mevcut,aralarında 20-40 TL arası bir fiyat farkı var sanırım,yanlış olmasın...
  • Hocam mx340 ı tavsiye etmiyormusun artık , ben iş için bir haftadır şehir dışındaydım..Bugun geldim bu hafta içi alıcam ne diyosun almayayım mı mx 340 ı?
  • Arkadaşlar mx 340 konusunda durum nedir kartuşları doldurulabiliyor mu?
  • KARTUŞ ALACAK KADAR PARAN VARSA
    AL GİTSİN
  • Tekrar merhabalar,

Öncelikle hoşgeldiniz.

Sizin de genel olarak takip edebileceğiniz gibi,CNON MX340 hkkında kimse kötü söz söylemiyor,tek sıkıntı kartuş dolumunda sıkıntı yaratması.

Herkes kendi yaşadığı tecrübeyi burada paylaşıyor elbette.MX340 şu aralar çok revaçta bir yazıcı ancak ben,kişisel olarak,biraz HP fanatiğiyim desem yalan olmaz herhalde yazıcı konusunda.

Dedğim gibi,eğer kartuşu kolay doldurualbilsin istyorsanız,kullanım amacınıza göre tabii ki,HPJ4500 MULTIFONKSIYONEL YZAICI(FAXLI) veya HP C4680 MULTIFONKSIYONEL PHOTOSMART YAZICI almanızı tavsiye ediyorum halen.

Mürekkeplerimiz kullanan bazı fotoğraf stüdyosu sahipleriyle görüştük.Dolum setlerini satmış olduğumuz bazı müşterilerle görüştük.Herkes sizin gibi sevgiyle bakıyor CANON MX340 YAZICI hakkında kötü bir dedikodu duymadık.

Ancak HOBAR isimli kullanıcının bazı önemli uyarıları oldu bu konuda.Bazı yazıcılarda sayaç sistemi olduğunu ve kartuşu kusursuz doldursanız bile,yazıcının kartuşu boş görebilme ihtimalinin bulunduğunu söyledi. Biz de bu konuda kişisel olarak araştırmaya başladık.Çok yakında sonuçları buradan paylaşacağız.

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

• quote:

Orijinalden alıntı: NOKTA ATIŞI

Tekrar merhabalar,

Öncelikle hoşgeldiniz.

Sizin de genel olarak takip edebileceğiniz gibi,CNON MX340 hkkında kimse kötü söz söylemiyor,tek sıkıntı kartuş dolumunda sıkıntı yaratması.

Herkes kendi yaşadığı tecrübeyi burada paylaşıyor elbette.MX340 şu aralar çok revaçta bir yazıcı ancak ben,kişisel olarak,biraz HP fanatiğiyim desem yalan olmaz herhalde yazıcı konusunda.

Dedğim gibi,eğer kartuşu kolay doldurualbilsin istyorsanız,kullanım amacınıza göre tabii ki,HPJ4500 MULTIFONKSIYONEL YZAICI(FAXLI) veya HP C4680 MULTIFONKSIYONEL PHOTOSMART YAZICI almanızı tavsiye ediyorum halen.

Mürekkeplerimiz kullanan bazı fotoğraf stüdyosu sahipleriyle görüştük.Dolum setlerini satmış olduğumuz bazı müşterilerle görüştük.Herkes sizin gibi sevgiyle bakıyor CANON MX340 YAZICI hakkında kötü bir dedikodu duymadık.

Ancak HOBAR isimli kullanıcının bazı önemli uyarıları oldu bu konuda.Bazı yazıcılarda sayaç sistemi olduğunu ve kartuşu kusursuz doldursanız bile,yazıcının kartuşu boş görebilme ihtimalinin bulunduğunu söyledi. Biz de bu konuda kişisel olarak araştırmaya başladık.Çok yakında sonuçları buradan paylaşacağız.

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

+1

• Eyvallah saolasın... şimdi diyorum biraz daha para verip başka bişey mi alsak o zaman da diyorum ki lazer multifonksiyonel fiyatlarına yaklaşıyor o halde lazer multifonksiyonel alamm..........Amannnnnnn kafam karıştı kardeş yavv :):) Yav mx 340 ında özellikler filan harika yaa wifi olayı çok guzel bişey...Ya bu mp 250 filanda aynı kartuş sistemini kullanıyor heralde onlar doldurulabiliyor gibi gorunuyor arada bi farkmı var ? Bide bu mx 340 ı bitmeyen kartuşlu fiyatlrını gordum 300 civarı fiyata bunların olayı nedir acabaa.....

Eyvallah yaa kusura bakmaaa gece gece bi suru sordum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes38

Eyvallah saolasın... şimdi diyorum biraz daha para verip başka bişey mi alsak o zaman da diyorum ki lazer multifonksiyonel fiyatlarına yaklaşıyor o halde lazer multifonksiyonel alamm..........Amannnnnnn kafam karıştı kardeş yavv :):) Yav mx 340 ında özellikler filan harika yaa wifi olayı çok guzel bişey...Ya bu mp 250 filanda aynı kartuş sistemini kullanıyor heralde onlar doldurulabiliyor gibi gorunuyor arada bi farkmı var ? Bide bu mx 340 ı bitmeyen kartuşlu fiyatlrını gordum 300 civarı fiyata bunların olayı nedir acabaa.....

Eyvallah yaa kusura bakmaaa gece gece bi suru sordum :)

Selamlar..

BURSA KARTUŞ olarak 2 yıldır kartuş çözümleri konusunda ithalat yapıyoruz ve bu sistemleri uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Daha önce Ciss sistemleri olarak bilinen tanklı sistemler için marka tescili aldık ve "bitmeyen kartuş" markası ile satışa sunduk. 2 yıl içerisinde bu sistemleri takılı va hazır halde olan yaklaşık 3000 adet yazıcı sattık. Bu sistemler, Kullanıcılara ekonomik çözümler sunduğu gibi ; aynı zamanda bir çok konuda da kolaylıklar sağlıyor.

- Mesela; mürekkep bittiğinde kolayca tanklardaki tıpaları açıp, kolayca dolduruyorsunuz. Ayrıca kartuşçu aramanıza gerek kalmıyor. Kendi işinizi kolayca hallediyorsunuz.

- 4 tank kullanan modellerde 4 renk mürekkep var. her bölüm 100 ml mürekkep alıyor. Mürekkebiniz bittiğinde Toplam 400 ml mürekkep size 40 TL'ye maloluyor. Bu 400 ml mürekkep ile ECONOMY baskı kalitesinde ve %5 doluluk oranı ile 3000-5000 sayfa arasında çıktı alıyorsunuz. Bu sayde çok uzun süre mürekkep ihtiyacınız olmuyor.

Bitmeyen Kartuşlu Canon MX 340 yazıcı ile ilgili Tüm detaylar için aşağıdaki linke bakabilirsiniz,,,

Diğer Tüm Ürünlerimizi bitmeyen Kartuş online alışveriş sitemizden yada Gittigidiyordaki Satışlarımızdan GG için burayı tıklayarak BANKA HAVALESİ yada Kredi kartınıza taksitle satın alabilirsiniz.

Tüm kargoları firmamız ödüyor,
    sitemiz üzerinden 7/24 online destek veriyoruz.
    Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili olup, ürün fiyatlarına KDV dahildir.

Her türlü soru ve sonlarınız için bize kolayca ulaşabilirsiniz,

Saygılar..
    Sevgiler..

Yaşar ASA
    BitmeyenKartus.com.tr
    0538-6591750 (7/24)

• iyi de kartuşu tanımama sorunu var canonlarda. kartuşu tanımadıktan sonra üstten mürekkep pompalamak ne işe yarayacak?
  • Hocam aldın mı yazıcını ne aldın bilmiyorum ancak ben 2 aydır canon mx340 kullanıyorum harika bi yazıcı kesinlikle tavsiye ederim ofise kurdum wifi özelliği harika bir şey fax ı bazı üyeler usb ye yazıyor çıktı vermiyor gibi yorumlar yapmışlar böyle bir şey söz konusu değil fax geldiğinde anında kendisi işini hallediyor bana bırakmıyor bile, kartuş olayına gelince bir sürü çıktı aldım halen full gösteriyor daha değiştirmek yada doldurmak nasip olmadı.Mx340 orta seviyedeki şuan en iyi yazıcıdır görüşündeyim.
  • quote:

Tekrar merhabalar,

Öncelikle hoşgeldiniz.

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI..

hocam bu sayaç sistemiyle ilgili bir bilgiye ulaşabildin mi bende yarına alacam MX340'ı ama bu konu kafamı karıştırdı. Cevabın bekliyorum valla almak için

• quote:

Orijinalden alıntı: cxaner

quote:

Tekrar merhabalar,

Öncelikle hoşgeldiniz.

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI..

hocam bu sayaç sistemiyle ilgili bir bilgiye ulaşabildin mi bende yarına alacam MX340'ı ama bu konu kafamı karıştırdı. Cevabın bekliyorum valla almak için

Merhabalar,

Valla bu cevabınız bizi de terletti inanın...

Şimdiye kadar bizim denediğimiz 10 adet SIFIR makianadan 7 sinde halen bir sorun yok,2.dolumlarını yaptık.Diğer 2 sinde dolumdan sonra biraz sorun yapar gibi oldu ama düzeldi,2.dolumda ne olacak diye bekliyoruz.1 tanesinde de dolum yapılan kartuşu boş gösterdi.

Bu tabii ki rastgele bir sonuç.Hikaye tam tersi de olabilirdi.Belki 20 makinada denesek 15'inde sorun çıkabilirdi.

Gerek Teknosa,Vatan gibi yerlerde "sayaç var,dolmaz,demo kartuş" denmekte,ki onlar da bildiklerini söylüyorlar müşteri mağdur olmasın diye,ama bazısında kartuşa dolum yapılıp işleme devam etmekte,bazen de olmamakta...Bunun mürekeple,dolum setiyle bir ilgisi yok,yazıcıdan kaynaklanan bir durum...

Biz prensip olarak kimseye "ŞU YAZICIYI AL"diyemeyiz.Ben kişisel olarak HP FANATİĞİYİM ve kullandığım yazıcı şu anda piyasada olmayan,benim de yalvar yakar çok zor bulduğum HP F4180 PHOTOSMART MULTIFONKSIYONEL YAZICI ...Piyasada olsa da,prensip,kural dinlemeyip size "gözünüzü kapatıp alın " diyebilsem ama diyemiyorum maalesef..

Siz bizi vurmadan biz kararı size bırakalım yine de:D

Bize ggidiyordan da mesaj atabilirsiniz.Mesaj merkezimiz günü büyük bir çoğunluğunda sürekli açıktır.

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/NOKTA_ATISI/

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

• skywalker hocam yok vallaa alamadım daha, Ya özellikler filan herşeyiyle harika yazıcı ama kartuş bitince dolduramassak kaldır çöpe at çünkü kartuşları yazıcı fiyatında nerdeyse .....Ben biraz daha para versemde mp560 mı alsam diye duşunmeye başladım bu yüzden vallaa onun kartuşları doluyor sanırım...

Bu gidişle lazer yazıcıya kadar çıkıcam heralde :):):)
  • Ben de almayı düşünüyorum Canon MX340 u
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.