Şimdi Ara

canon mx 340 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
7.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Forumda gördügüm kadarıyla mx320-340 için tank takılabiliyor ama tank takmak ve onu sağlıklı bir şekilde kullanabilmek her babayiğitin harcı değil. Şuan epsondada faxlı olarak piyasada dolabilen kartuşlu makinalar var örnegin bx300f veyahut bx-sx610 serisi ki 610 serisi efsane bi makinadir bulabilirseniz dolum setlerini alip cok rahatlıkla yok kartuş doldurmak için vakum aparitydi tanımamasıydı gibi problemlerle ugraşmanıza gerek yok tıpasını aç mürekkebi doldur içine tak kullan emin olunki makinada mx40a göre cok daha iyi bi makinadır.
  • arkadaslar ben evde 3 aydır kullanıyorum ve sayaç sorununu çözemediğinizden bahsetmişsiniz yazıcı içindeki kartuşla 200 küsür sayfa yazdırınca kartus bitti diye uyarı veriyor ama uyarıda belirtiyorki bu uyarıyı dikkate almak istemezzseniz yani devam etmek isterseniz yazıcıdaki iptal tusuna 5 sn basılı tutun diyor ve bos göstersede sorunsuz yazdırmaya devam ediyor.ben şimdiye kadar bi kere kartus dolum merkezinde sonra evde set alıp kendim doldurdum fakat aldığım mürekkepten kaynaklanan sorundan dolayı sanırım siyah baskıda renk açık renkte tam siyah olmuyor. bu da yazıcıdan kaynaklanan sorun değil.yani adf özellikli bu yazıcıyı düşünmeden alın derim ve bana bu soluk çıktı ile ilgili yardımcı olacak arkadaşların cevaplarını bekliyorum.herhangi bir konuda bana ihsanayna@hotmail.com dan mail atabilirsiniz.
  • arkadaşlar ben bu yazıcıyı aldım dolum yapıyorum ancak sayaçı sıfırlayamıyorum diğer canonlarda olduğu gibi bu yazıcıda herhangibi sıfırlama yöntemi mevcutmu yardımlarını için şimdiden teşekkür ederim..
  • mx 340 kartuşları dolum olmuyor diye biliyorum.ve fiyatları biraz yüksek .eğer fakslı multifunction yazıcı arıyorsan hp 4500 önerebilirim.hp 901 kartuş kullanır.kartuşlarıda dolum oluyor üstelik.buradan inceleyebilirsin.http://bit.ly/e3XiD0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah1989 -- 22 Ocak 2011; 0:33:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigboygs

arkadaslar ben evde 3 aydır kullanıyorum ve sayaç sorununu çözemediğinizden bahsetmişsiniz yazıcı içindeki kartuşla 200 küsür sayfa yazdırınca kartus bitti diye uyarı veriyor ama uyarıda belirtiyorki bu uyarıyı dikkate almak istemezzseniz yani devam etmek isterseniz yazıcıdaki iptal tusuna 5 sn basılı tutun diyor ve bos göstersede sorunsuz yazdırmaya devam ediyor.ben şimdiye kadar bi kere kartus dolum merkezinde sonra evde set alıp kendim doldurdum fakat aldığım mürekkepten kaynaklanan sorundan dolayı sanırım siyah baskıda renk açık renkte tam siyah olmuyor. bu da yazıcıdan kaynaklanan sorun değil.yani adf özellikli bu yazıcıyı düşünmeden alın derim ve bana bu soluk çıktı ile ilgili yardımcı olacak arkadaşların cevaplarını bekliyorum.herhangi bir konuda bana ihsanayna@hotmail.com dan mail atabilirsiniz.

soluk çıkma sorununu da hallettim. sorunsuzca dolum yapabiliyorum. alacak arkadaşların şüphesi olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: djmehmetyk

arkadaşlar ben bu yazıcıyı aldım dolum yapıyorum ancak sayaçı sıfırlayamıyorum diğer canonlarda olduğu gibi bu yazıcıda herhangibi sıfırlama yöntemi mevcutmu yardımlarını için şimdiden teşekkür ederim..

sıfırlama yöntemi yok ama dolum yapınca sorun olmadan binlerce çıktı alabilirsin tecrübeyle sabittir.:d
  • dolum seti ne marka alıyorsun?
  • 3 Aydir bu urunu kullaniyorum gunde 1-2 sayfa cikti alirim daha yari olmadi zaten tam dolu kartusla satiliyor hp gibi bos kartus koyup insanlari bari kandirmiyorlar.çok memnunum.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Birçok Yazıcı Toneri ve Kartuşları web sitemzide kampanyalı olarak satılmaktadır. Sitemize üye olup alışveriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde ödemeler Kredi kartı , havale ve kapıda kredi kartı ve nakit ödeme şeklinde yapılmaktadır. Ayrıca diğer yazıcılar ve inkjet yazıcıların kartuş ve tonerleride çok uygun.

Brother HL-2040 modeli için tonerimizin linki aşağıdadır.

http://www.kartuscum.net/Products/BROTHER-TN350-TN2000-TN2025-TN2050-TN2075-Ithal-Muadil-Toner.html

Ayrıca Epson marka yazıcıların kartuş fiyatlarıda dolum tip ve bitmeyen kartuş tiplerinden bile ucuza gelmektedir. Örnek vermek gerekirse ; Epson T0711-0714 tipi kartuş kullanan yazıcıların 4'lü kartuş setleri tek alımda 14TL 3'lü set alımında 36TL yani set fiyatı 12TL'ye gelmekte... Satmış olduğumuz ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Satış sonrası tam destek ve %100 müşteri memnuniyeti ilk sıradadır. Sormak istediğiniz bir husus var ise gerek buradan , gerek PM göndererek , gerekse sitemiz üzerinde bulunan Canlı Destek hattından ve iletişim numaralarından 24 saat bilgi alabilirsiniz. Sizleride aramızda görmek çok isterim. Epson kartuş seti ile ilgili ürün linkimiz aşağıdadır.

http://www.kartuscum.net/Products/Epson-T0711-0714-Ithal-Muadil-Kartus-Seti-4-Adet-T0715.html

Saygılarımla ,

Deniz Reyhan

• quote:

Orijinalden alıntı: kartuscum.net

Merhaba Arkadaşlar,

Birçok Yazıcı Toneri ve Kartuşları web sitemzide kampanyalı olarak satılmaktadır. Sitemize üye olup alışveriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde ödemeler Kredi kartı , havale ve kapıda kredi kartı ve nakit ödeme şeklinde yapılmaktadır. Ayrıca diğer yazıcılar ve inkjet yazıcıların kartuş ve tonerleride çok uygun.

Brother HL-2040 modeli için tonerimizin linki aşağıdadır.

http://www.kartuscum.net/Products/BROTHER-TN350-TN2000-TN2025-TN2050-TN2075-Ithal-Muadil-Toner.html

Ayrıca Epson marka yazıcıların kartuş fiyatlarıda dolum tip ve bitmeyen kartuş tiplerinden bile ucuza gelmektedir. Örnek vermek gerekirse ; Epson T0711-0714 tipi kartuş kullanan yazıcıların 4'lü kartuş setleri tek alımda 14TL 3'lü set alımında 36TL yani set fiyatı 12TL'ye gelmekte... Satmış olduğumuz ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Satış sonrası tam destek ve %100 müşteri memnuniyeti ilk sıradadır. Sormak istediğiniz bir husus var ise gerek buradan , gerek PM göndererek , gerekse sitemiz üzerinde bulunan Canlı Destek hattından ve iletişim numaralarından 24 saat bilgi alabilirsiniz. Sizleride aramızda görmek çok isterim. Epson kartuş seti ile ilgili ürün linkimiz aşağıdadır.

http://www.kartuscum.net/Products/Epson-T0711-0714-Ithal-Muadil-Kartus-Seti-4-Adet-T0715.html

Saygılarımla ,

Deniz Reyhan

Kardeşim sen onu bırak ta bu başlığa uygun olarak mx 340 çözümleri varmı örneğin kartuş fiyatları dolum önerileri v.s. brother hp v.s. her yerde bulunuyor.
    canon mx 340 kartuş fiuyatı ne kadar mesela.

• Merhaba,

Canon ve HP firmasının son yıllarda yaptığı bir sınırlamadan dolayı kartuşlar bir kaç dolumdan sonra bozulmaktadır.Kartuşlarınızı daha uzun süre kullanabilmeniz ve binlerce baskı alabilmeniz için yazıcınıza bitmeyen kartuş tankları montajı yapıyoruz.Sistem direkt olarak orijinal kartuşlarınızı kullanarak çalışmaktadır.Böylelikle kartuşları hiç yerinden çıkartmayacağınız için herhangi bir bozulmada söz konusu olmamaktadır.Eğer kartuşalara dolum yapma niyetindeyseniz bir kaç dolumdan sonra kartuşlar bozulduğunda,kartuşların ücreti yaklaşık 100 TL dir.İki kartuş fiyatına bu sistemi kullanarak içerisindeki mevcut mürekkepler ile 3000 sayfa siyah ve renkli baskı alabilirsiniz.Mürekkepler bitiğinde ise 4 tankın toplam dolum ücreti 40 TL dir.Konu ile ilgili bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz.Saygılar.

Bitmeyen Kartuş Tankı

http://www.kartusnet.com/product/8/canon-mp-mx-yada-ip-serisi-bitmeyen-kartus-tanki-400-ml-dolu-set.html

Canon Yazıcıya Uygulanmış Şekilde Videosu

http://www.dailymotion.com/video/xgs974_bitmeyen-kartuylu-canon-mp320-faxli-yazici-tanytym-videosu_tech

• İşte aradığımız cevap bu.
    canoncular olarak böyle net çözümler istiyoruz bu arada özgürbaskı yı facebooktan da takip ediyoruz.
    hayırlı işler.
  • Teşekkürler.Yardımcı olabildiysek ne mutlu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.