Şimdi Ara

win 7 starter'da masaustu resmini nasil ayarlarim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
15.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben win 7 starter kullaniyorum ama bir turlu masaustu resmeni degistiremedim. kisisellestirme secenegini bulamadim. bir de starter'da baslat menusu vs seffaf olamiyor mu?

• masaüstü resmi yalnızca bir program kullanılarak yapılabiliyor.prog linki ve nasıl kullanıldığı aşağıdaki linkte mevcut
    http://www.sevenforums.com/tutorials/47294-desktop-background-change-windows-7-starter.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whamx -- 9 Eylül 2010; 2:41:35 >
  • tesekkurler
  • http://rapidshare.com/files/418299031/Chancing_Wallpaper_For_Windows_7_Starter.exe programı kurduktan sonra chose diyip resmi seçiyoruz ardından ok doit diyoruz gelen uyarıya evet dedikten sonra bilgisayar kendini yeniden başlatıyor seçtiğiniz resim masaüstü resmi olarak bilgisayarınız açılıyor
  • starter bende kullandım çok saçma olmuş masaüstü resmini değiştirememek kadar saçma bir yazılım ilk defa gördüm şimdi ultimate mi ne öyle bir versiyonunu kullanıyorum memnun sayılırım sorunlarım var halledersem mükemmel olucak
  • Arkadaşım bende şuan lenovo bir laptop kullanıyorum sistem starter, bir masüstü resmi değiştirmek 4 ila 5 dakkamı alıyo ultimate dvd si war bende giriyorum gerekli bütün boot ayarlarını yapıyorum fakat dvd yi görmüyo sen bu sorunu yaşadınmı acaba ultimate'e yükseltirken
  • Hayır bende bir sorun olmadı direk dvdyi takıp normal yükledim ama önce starterı sildim yani startırı ultimateye yükseltmeye çalışmadım.
  • arkadaşım çok teşekkür ederim hallettim ben problemi ben iso dosyasının içindekileri ayrı bi dosyaya atıp onu yazdırıyodum meğersem ashampoo'dan iso dosyasını disk imajı oluştur seçeniğiyle yazdırmam gerekiyomuş
  • bende aldığım netbook da win 7 starter yüklü

masaüstünü değiştiremedim
  • Win 7 starterlerde özellik kısıtlı aero özelliği vs. birçok özellik kısıtlı. TAvsiye home premium veya Ultimate.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

Win 7 starterlerde özellik kısıtlı aero özelliği vs. birçok özellik kısıtlı. TAvsiye home premium veya Ultimate.

kısıtlı aero home basic te, starter da hiç yok
  • windows 7 starterde
    masaüstünü göster simgesini
    nasıl araç çubuklarının yanında gösterebilirim
    ( en atta başlat yazısının yanına)
  • Eski bi laptobum var Toshiba satellite a200 core duo falan filan ultimate win7 kurunca kasıyo starterda daha stabil bi çok şey kısıtlı yada eksik ama pc iş görür halde en azından diye avutuyoruz kendimizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.