Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (631. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.793
Cevap
44
Favori
1.976.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amon35

arkadaşlar bu gps programını nerden bulabilirim..(daha önceden kullanan biri varmı?)http://www.google.com/mobile/navigation/gallery/full/street-view3.jpg

street view yazıyor adında. google maps in sokak görünümü olabilir ama zaten o da türkiyede çalışmıyor. çünkü bizim şehirlerin fotolarını çekmemiş google. avrupa ve abd nin ayrıntılı olarak bu şekilde var ama bizim yok.
  • gps demişken bugun ndriver i kurdum cok begendim. uydu bulma olayı da copilot ve igo ya gore daha hızlı. gps programı kullanan arkadaslara tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: igtx

Gowalla'yı kurmuştum telefona. Etrafınızda ne var ne yok gösteriyor. Oldukça da başarılı.

===>  SAMSUNG GALAXY S  ANA KONU  <===

abi o ne ya herşey açık ne kadar gidiyor şarj bu arada türkiyedeyim gidince gene bi rahatsız edicem seni abicim
  • Birşey farkettim. Klavye olarak swype seçildiğinde, bir mesaj, bir yazı yazmak istediğimde klavye çok çabuk ekrana geliyor.
    Samsung klavyeyi kullanacağım diye seçtiğimde, bir mesaj yazacağım diye girdiğimde samsung klavyesi ekrana az da olsa bir gecikmeyle çıkıyor.
    Bunda kurmuş olduğum çoğu programın ve oyunun etkisi büyüktür eminim. Ama çalışan programlara baktığımda swype klavyesi o an çalışıyor görünüyor.
    Yani hafızada tutuluyor. Bu yüzden bir yazı yazacağım yada mesaj yazacağım diye tıklattığınızda ekrana çok cabuk çıkıyor.
    Samsung klavyesi bence daha iyi. Ekrana daha hızlı çıkması için ne yapılabilir ? Ya da Samsung klavye ayarında sonradan yükleyebileceğim hızlı bir klavye uygulaması varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: doa15

quote:

Orijinalden alıntı: hiboduman

quote:

Orijinalden alıntı: doa15

Sorun değil bu. oraya .nomedia diye bir klasor olusturup çözüyorduk heralde.

tam olarak ne yapmam gerek? şimdiden teşekkürler...

Chatin_62 arkadaşımız burda anlatmış:

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Bilgisayarda boş bir metin dosyası oluşturun. (Masaüstü, sağ tık, Yeni, Yeni metin belgesi)
    Bu dosyayı winrar ile rar'layın. (Dosyanın üzerinde sağ tık, Arşive ekle "Yeni Metin Belgesi.rar"
    Oluşturduğunuz rar dosyasını Winrar ile açın. (Rar dosya üzerinde çift tık)
    Winrar içinde metin dosyasının adını .nomedia olarak değiştirin. (Yeni Metin Belgesi.txt üzerinde sağ tık, Yeniden adlandır)
    Rarlı dosyadan .nomedia dosyasını çıkartın. (Rar dosyası üzerinde sağ tık, Buraya çıkart)
    .nomedia adlı dosyanız masaüstünde hazır vede nazır olarak telefona kopyalanmaya hazırdır.

birşey sormak istiyorum bu .nomedia dosyasını telefonun özel bi yerine mi kopyalıyıcaz? yoksa direk ana menüye(sd card, android gibi klasörlerin bulunduğu yere yani telefonun kendi hafızasını açtığımızdaki ilk yere) mi kopyalıyıcaz??

Bu dosyayı attığınız klasör ve altındaki klasörlerde olan hiçbir media dosyası gallery yada müzikçalarda gösterilemez. Yani bu dosyayı görünmesini istemediğiniz klasöre koymanız gerekiyor. Mesela ben Android, Data, Gameloft v,b gibi klasörlere koydum. Dolayısıyla yeni bir oyun falan da yükleyince buralara yüklendiği için otomatik olarak medya dışı kalıyor. Ama tutup hafızanın en üst dizinine koyarsanız bu sefer diğer dosyalarınızı da göstermez. Bulunduğu klasör ve altındaki klasörler diye yeniden belirteyim.
  • arkadaşlar size bir duyuru yapacağım. Özellikle de çift batarya kullanan arkadaşlar dikkat etsin.
    Bugün sarjim bittigi icin bataryami degistirirken, telefonu kapattim ama titremesini beklemeden bataryami çektim. Diğer ini tatim ve telefoN u açtığımda kurulum ekrani geldi ve ekranda 3-5 tane widget vardi.neyseki uygulamalarım menüden silinmemisti. Bu konuda dikkat edin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy
    abi o ne ya herşey açık ne kadar gidiyor şarj bu arada türkiyedeyim gidince gene bi rahatsız edicem seni abicim

bugün kendimce test yapıyorum da pil mevzusunda. Herşeyi açtım sabahtan beri %30 düşürebildim ancak. Ne zaman istersen rahatsızlık söz konusu değil
  • Samsung iyice cıvıttı ya her telefonuna Galaxy S ismini verip yanına ya 2 koyuyor yada aşağıda ki linkte görüldüğü gibi Wİ-Fİ koyuyor..Ey gidi samsung seni ayağa kaldıran bu telefona ihanet edipte desteğini çekersen tepetaklak olursun inşallah

GALAXY S Wİ-Fİ 4.0 - GALAXY S Wİ-Fİ 5.0
  • @Dexxter

cyanogen'i kurdun mu?nasıl izlenimlerin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h.ozgur -- 20 Şubat 2011; 2:25:31 >
  • Hadi uyuyun dostlar. Geç oldu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

Samsung iyice cıvıttı ya her telefonuna Galaxy S ismini verip yanına ya 2 koyuyor yada aşağıda ki linkte görüldüğü gibi Wİ-Fİ koyuyor..Ey gidi samsung seni ayağa kaldıran bu telefona ihanet edipte desteğini çekersen tepetaklak olursun inşallah

Samsung Galaxy S WiFi 5.0 specifications:
    5-inch WVGA TFT LCD screen
    1GHz processor
    GPS
    2500mAh battery (pretty impressive)

Süper toparlamışlar. Yakın bir zamanda bunu 3G li olarak da görsek. Süper telefon olurdu. Tabiki Amoledli olsun
  • iyi geceler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: glos7777

Arkadaşlar Bi sorum olacak bilenler lütfen ilgilenebilirmi..

Ya bende samsung captivate var ve 2.2.1 yuklu.. su telefonun sesını nasıl yukseltebılırım ? telefon calınca yeterınce yuksek deıl ya.. hangı programı yuklemem gerekıyo veya nasıl bi ayar yapmam gerekıyo yardımcı olurmusunuz.

up :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

Samsung iyice cıvıttı ya her telefonuna Galaxy S ismini verip yanına ya 2 koyuyor yada aşağıda ki linkte görüldüğü gibi Wİ-Fİ koyuyor..Ey gidi samsung seni ayağa kaldıran bu telefona ihanet edipte desteğini çekersen tepetaklak olursun inşallah

Ürün çeşitlendirmesi yapıyorlar akılları sıra. Nokia da zamanında sonuna i koyarak bir sürü model yapmadı değil. Ama dediğinizde haklısınız.
  • v9.3 Beta 1

(only use Circle Battery in Beta 1, the normal gingerbread battery icon has s small graphical bug when charging )

Changelog >>http://bit.*****ly/darky93b1changelog
    Download >>http://bit.*****ly/darky93b1download

DarkyRom Configurator App v1.0.6 in Market

Guides/Info -http://goo.gl/2BwgP

Changelog [as backup]

Completely based on XWJS5
    ROM is faster / snappier & smoother [confirmed by many people]
    ROM is performing better in 3D Apps [Games etc.]
    ROM consumes less battery [I know, there are always people with battery issues]
    Added 2-Way Call Recording
    Fixed MVNO (Mobile Virtual Network Operator) Support which prevents high Roaming costs [this is the first ROM which fixed it]
    First ROM / Theme which is completely reworked on XWJS5 [took countless days...]
    Fixed some scripting bugs
    Updated the scripts
    Fixed possible /data bug

darky kardeşimiz 9.3 beta versiyonu için bunları iddia etmiş. şu an kullanıyorum gerçekten de 9.2 ye göre daha az batarya harcıyor sanki.
  • Günaydın. Bir kaç sayfa önce bir arkadaşımız telefon şarj olurken ekranda % ile gozukmesini isteyen bir program arıyordu. Lock 2.0 programi hem kilidi değiştiriyor hemde şarj olurken sag üst köşede % ile belir tiyor.
  • s.a pili çabuk biten arkadaşlar heseplar ve senkron da arka plan veriyi kapatın farkı görüceksiniz bende %50 fark etti 3. gündeyim %58 pil seviyesi var belki daha önce söylenmiştir ben yinede hatırlatayım
  • günaydın arkadaşlar ben telefonu kapalı şarj ediyorum %100 dedikten sonra şardan cekip telefonu acıyorum %99 olarak acılıyor 17 şubatta telefon istatistiğini silmek için sizden bilgi almıştım gece 23 cıvarında herneyse dün akşam saat 21 cıvarında şarj göstergesi %70 isi sabah baktım birden %8 e düşmüş bu durum bana bi hayli ilginç geldi acıkcası telefonun şarjın bitmesini bekliyorum bukez acık olrak şarj edecem ucak modunu alıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan

günaydın arkadaşlar ben telefonu kapalı şarj ediyorum %100 dedikten sonra şardan cekip telefonu acıyorum %99 olarak acılıyor 17 şubatta telefon istatistiğini silmek için sizden bilgi almıştım gece 23 cıvarında herneyse dün akşam saat 21 cıvarında şarj göstergesi %70 isi sabah baktım birden %8 e düşmüş bu durum bana bi hayli ilginç geldi acıkcası telefonun şarjın bitmesini bekliyorum bukez acık olrak şarj edecem ucak modunu alıp

ali arslan telefonunun pilini kalibre ettin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakss

quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan

günaydın arkadaşlar ben telefonu kapalı şarj ediyorum %100 dedikten sonra şardan cekip telefonu acıyorum %99 olarak acılıyor 17 şubatta telefon istatistiğini silmek için sizden bilgi almıştım gece 23 cıvarında herneyse dün akşam saat 21 cıvarında şarj göstergesi %70 isi sabah baktım birden %8 e düşmüş bu durum bana bi hayli ilginç geldi acıkcası telefonun şarjın bitmesini bekliyorum bukez acık olrak şarj edecem ucak modunu alıp

ali arslan telefonunun pilini kalibre ettin mi?

girdiğim menüde

no
    no
    no
    no
    no
    no
    no
    yes wipe battery stats
    no
    no
    no

yes wipe battery stats secili iken home tuşuna bastım bişeyler yazdı ama delete yada clear demedi sonra geri cıkıp telefonu yeniden başlattım
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.