Şimdi Ara

silindi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
8
Favori
22.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az Yapmadım
  • Olmaz arkadaş. Aşk meşk boyutunu geç işin. Kızla erkek hiç bir koşulda uzun süre anlaşamaz. En sonunda birisi mktri çeker.
  • Valla kanka ayağına kızı götürüyordum.Öpüşmeler, elleşmeler falan o biçimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhMeT.

Valla kanka ayağına kızı götürüyordum.Öpüşmeler, elleşmeler falan o biçimdi

ulan çakal şerafettin ahmet sendeden de bu beklenirdi
  • quote:

Zaaaaa

• quote:

Yürü be Ahmet
  • Kisiden kisiye degisir ornegin benim olur 1-2 ay sonra bi baktin cikiyoruz baskasinin olur 12 yildir kardes gibiler
  • kanka olur ama finalde şampanyayı patlatırsın
  • Ya erkeğin ya da kızın alımsız bir takım özelliği olması lazım kanka olabilmeleri için.Bu kesin bir kural gibidir.Eğer cidden kız kankalarınız varsa bunu bir düşünün.Alımsız olan içten içe diğerine mutlaka ama mutlaka platonik aşk beslemektedir.Eğer bununla ilgili herhangi bir belirti yoksa bunun tek sebebi alımsız olanın gururu ve sevdiğine ulaşmasının imkansız olduğunu düşünmesindendir.

2 alımlı farklı cinsin kanka olma ihtimali çok çok azdır.İkisi de evli ve ortak alanı varsa(iş arkadaşı veya sosyal etkinlik arkadaşı) ve eşleri de önceden birbirlerini tanıyorsa (üniversite gibi) ancak olabilir.
  • tabiki de olur...şimdi bir bayanlar kanka olmak demek ,konuşurken sözlerini biraz daha tartmak demektir ama zmanla alışır bir çok konu aşılır.bi bakmışssın yolda yürüuor... kız kankası ma..a bak yavrum bile derse şaşırmamak lazım. nette bir çok video var kızların farklı şekilde gaz çıkartırken ve bu gaz kaçagını degerlendirip eglenceye dönüşmesi ateşleyin mi dersin kü..ür eden mi dersin...bir çok örnek görebilirsiniz.

İnanın kısa zmanda olsa kanka olmayı denemiş olmanız gerçekten çok farklılıklar doguracaktır.
    No aşk No DIr dır Online makara online gırgır...
  • Bir kızın hiç bir zaman dostu olmaz. Sevgilisi olur Ailesi olur ama Dostu olmaz. Onlar farklı Biz Erkekler gibi değil Kız arkadaşları ile bile aralarında asla bizimkilerde olduğu gibi sağlam dostluk yoktur. Bir Erkekle hiç olmaz. Tecrübe ile sabittir.
  • Yaklaşık 5 yıldır var aramızdan su sızmaz.Tabii arada bi seviyede var mesela hiç cinsellik konuşmayız.
  • Biyolojik olarak zor; olmaz gibi , ...

olabilir de ama cok samimi ve yakın kankalık olmaz , hormonları napcaklar o zaman ?
  • Bal gibi olur.

9 yıl oldu olacak kardeşim gibidir kendisi.Bir kere bile öyle bir hayvanlık düşünmedim.

Kısacası insansan olabilir ama hayvansan zor cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armitage

1 ERKEK DEGIL 3 ERKEK LE BILE OLUR,OFF HEMDE NASIL OLMUSLAR BAK!

/>

Ekranda sağa sola uçan beyaz şeyler ne acaba
  • Kesinlikle olmaz diye birşey yok.Ama çok ufak bi ihtimal

Benim de zamanında oldu.Ama sewgilimin öyle bi kankası olsa ben kıskanırım izin wermem orası ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

Bal gibi olur.

9 yıl oldu olacak kardeşim gibidir kendisi.Bir kere bile öyle bir hayvanlık düşünmedim.

Kısacası insansan olabilir ama hayvansan zor cidden.

hayvanlık değil , nefis var herkes de ve cinsel dürtü olması gayet doğal . Nefsime ne kadar hakimim diye hava at ama ben insanım siz hayvansınız deme bi zahmet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: @DaY_WaLkeR

Erkek yumuşaksa olur. Benim tanıdığım bir arkadaşım var kız tabiatlı biraz. Bütün kızların kankası, hep kızlarla geziyor. :D

O arkadaşlarınla çok dolaşa dolaşa böyle oldun sen herhalde,yazık biraz heteroseksüel erkeklerle takıl
  • kanka manka demem kayar... bırak müdahale etme ya
  • Abi kız arkadaşımın arkadaşı vardı kankamdı yemin ederim aklımın ucundan bile kötü bişe geçmiyor...Tabi kız arkadaşım dediğme baya baya aşığım ben ondan olsa gerek :). Gönül eğlendirmek için bi kız arkadaşım olsa kankaymış falan vız gelir :D ne demiş atalar Önce bacım sonra ihtiyacım :D
    Kısaca sorunun cevabı evet Bir erkeklı bir kız kanka olabilir ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 7 Ağustos 2010; 19:27:30 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.