İç ve dış ortamı ölçer TERMOMETRE 9,90 TL
31 Cevap4448 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

202 Mesaj
Katılım Zamanı:
19 Mart 2006;
Durum:
Forumda değil
2 Ağustos 2010; 13:02:20 

Bu gün ROSSMANN dan iç ve dış ortamın sıcklaığını ölçer termometre aldım . Fiyatı bana çok uygun geldi. Paylaşmanın yararlı olacağını düşündüm.

markası ideen welt , kalem pille çalışıyor, saatli. Birazdan resminide koymaya çalaışacağım.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

132 Mesaj
Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
26 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
2 Ağustos 2010; 13:32:02 

Dostum ROSSMANN'dan aldım derken , mağazadanmı aldın? Yoksa internet sitesinden mi aldın? Site ise adı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helldancer -- 2 Ağustos 2010; 13:33:09 >

236 Mesaj
Katılım Zamanı:
22 Haziran 2004;
Durum:
Forumda değil
2 Ağustos 2010; 13:35:05 

Kişisel bakım ürünleri marketi Alman Rossmann, Türkiyeye iki mağazayla giriş yaptı.
Marka, Ankarada Antares ve Kentpark alışveriş merkezlerinde başkentli tüketiciyle buluştu. TRossmann, Ankara, İzmir ve Bursa hattında genişlemesini sürdürecek. Şirket, 2015 yılı sonuna kadar 250 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. 3500 ürün çeşidi var
Kendi alanında Almanyanın üçüncü büyüğü olan Rossmann, Türkiyeyi kendi ülkesi dışında yatırım yaptığı beşinci ülke olarak seçti. Türkiyedeki sermayesini 5 milyon euroya çıkaran şirketin k…

M.iyigün
Referanslar (alış+satış) :
ezorla, force be with you,goofy17, kültigin, milyondabir, peugeot206WRC, schavelle, Waves, askerdem, jackiechan, drekeskin, Redstar, CoMiSeR, tdanisma, meneme2002, visor, parenthesis (+20 kişi daha..)

189 Mesaj
Katılım Zamanı:
2 Ekim 2005;
Durum:
Forumda değil
2 Ağustos 2010; 13:41:52 

fotoğraf görmek ve özellikleri bilmek istiyoruz..

202 Mesaj
Katılım Zamanı:
19 Mart 2006;
Durum:
Forumda değil
2 Ağustos 2010; 13:42:02 

Rossmann Ankaa anteras dan aldım. Bende mağazayı görene kadar ismini hiç duymamışdım.

'iyigun' çok güzel açıklama yapmış. sağolsun.

Kışın yada yazın evin içinde bazen dışarının ısısını bilmeden sokağa çıkıyoruz. Bence o yüzden yararlı bir cihaz diye düşündüm.

resimlerini de koyuyorum

0

Ekteki dosya (1)

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

202 Mesaj
Katılım Zamanı:
19 Mart 2006;
Durum:
Forumda değil
2 Ağustos 2010; 13:44:25 

kalem pille çalısıyor, saat var, alarm var,

0

Ekteki dosya (1)

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Ağustos 2010; 13:45:08 

bunların alayını yanyana koyuyorum herhangi ikiside aynı sıcaklığı gösterse dişimi kırıcam arkadaş.

markalar haricinden çoğu yalan yanlış gösteriyor. 1 derece bile büyük bir ısı (yoksa sıcaklıkmıydı bir türlü anlamadım gitti zaten) farkıyken bunlar 2-3 derece farklı gösteriyor.

imkanı olan varsa bundan bir kaç tane yanyana koyup denesin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihfx -- 2 Ağustos 2010; 13:46:18 >

438 Mesaj
Referanslar: 10

Katılım Zamanı:
29 Eylül 2005;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
2 Ağustos 2010; 14:00:06 

Rossmann aslında kişisel bakım ürünleri marketi değil, Almanya'da çok yaygın olan bir zincir eczane marketidir. Bakmayın siz, Türkiye'de mevzuat izin vermiyor da ondan kişisel bakım ürünleri marketi ismi altında satış yapıyorlar.
İçimizde hatırlayanlar olur, başbakan çıkıp da "ilaçların marketlerde satılması için yasal mevzuat üzerinde çalışma yapıyoruz" demişti.

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#36684479

132 Mesaj
Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
26 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda

2 Ağustos 2010; 14:05:45 

quote:

Orijinalden alıntı: fatihfx

bunların alayını yanyana koyuyorum herhangi ikiside aynı sıcaklığı gösterse dişimi kırıcam arkadaş.

markalar haricinden çoğu yalan yanlış gösteriyor. 1 derece bile büyük bir ısı (yoksa sıcaklıkmıydı bir türlü anlamadım gitti zaten) farkıyken bunlar 2-3 derece farklı gösteriyor.

Dediğinde haklısın, işim gereği OREGON SCIENTIFIC hava istasyonu almıştım diğer sıcaklık ölçerler ile fark oluyor.

http://ecx.images-amazo...mages/I/417TW8P9QXL.jpg

Bunun bir değişik versiyonunu kullanıyorum, oldukça memnunum.

52 Mesaj
Katılım Zamanı:
27 Ocak 2005;
Durum:
Forumda değil
2 Ağustos 2010; 14:23:32 

quote:

Orijinalden alıntı: fatihfx

ısı değil sıcaklık

bu arada benzer özelliklerde istanbul bahçelievler carrefour da vardı. fiyatı 10tl idi. hala var mı bilmem. 30küsürden düşmüştü.

19 Mesaj
Katılım Zamanı:
14 Ağustos 2006;
Durum:
Forumda değil
2 Ağustos 2010; 17:34:53 

Arkadaşlar Bende Evimin Odasına Sıcaklık nem veya basınç gösteren kadranlı yada dijital bi termometre arıyorum ama 3 ü biarada gösteren bişi arıyorum ama tavsiye edebileceğiniz yer yada site adresi veya model tavsiye edermisiniz

¤ۣۜ..¤The History Writen Nigths...¤ۣۜ..¤:

535 Mesaj
Referanslar: 51

Katılım Zamanı:
2 Mart 2002;
Durum:
Forumda değil

2 Ağustos 2010; 18:54:35 

Hamanın yanında 30 metre kapasiteli wifi dış sensörüde olan saat, termometre ve takvim özellikli hava istasyonu %5o indirim kampanyasında 18tl...kargo ücretsiz...

http://www.mymemory.co....Weather-Station-EWS-100

Alış Veriş Yaptıklarım;
@jedah - @Neo59 - @bilader007 - @aodabas - @thisrock - @com.tr - @colinkazim - @keops - @painkiller004 - @exurtcies - @mendiss - @enclave - @cabbas - @maximushh - @neemelo - @Rakavuz - @AlemdarRize - @ArmaganT - @Soickan - @aRşİmET - @G.F.B - @manjimurai - @uynus - @netrex2 - @ogel -@Kitty - @haldor - @muratbekar - @Penryn - @theraptorx - @abutx - @serden - @yusufozgiray - @dirkpitt19788 - @istceko - @smarkbil06 - @metintekin - @tubul - @fifa_05 - @efndy @hsnyvz - @civalı sokak lambası - @rockinlife - @Méchatronic - @aristokrat06 - @nervium - @Revolutiøn - @alfa147 - @berkaygumus - @huso - @nbispf - @Ossyle - @dj.trust.06 - bungee20 - @kralmali21 - @atoxi - @aksa_ - @Noxco - @wertyon - @sebenlim - @Shinning Star - @X-Slim - @paradox1026 - @lost_38 - @bigmucit34 - @belalan52 - @apollo963 - @husobaba- @HiRsCH -@TheMarjinaLs - @isoterk - @orkan_pp.1 - @romantik83 - @icemanF1

1284 Mesaj
Katılım Zamanı:
17 Mart 2007;
Durum:
Forumda değil

2 Ağustos 2010; 20:01:16 

150 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Nisan 2008;
Durum:
Forumda değil

2 Ağustos 2010; 20:12:41 

Linkini vermiş olduğunuz üründeki £14.99 olan fiyat 18 TL'ye mi karşılık geliyor ?. Yoksa farklı bir indirim kodu filan mı gerekli ?.

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Hamanın yanında 30 metre kapasiteli wifi dış sensörüde olan saat, termometre ve takvim özellikli hava istasyonu %5o indirim kampanyasında 18tl...kargo ücretsiz...

535 Mesaj
Referanslar: 51

Katılım Zamanı:
2 Mart 2002;
Durum:
Forumda değil

2 Ağustos 2010; 21:01:10 

quote:

Orijinalden alıntı: sancez

Linkini vermiş olduğunuz üründeki £14.99 olan fiyat 18 TL'ye mi karşılık geliyor ?. Yoksa farklı bir indirim kodu filan mı gerekli ?.

sepete attığınızda fiyatı otomatik olarak 7.49£ a düşüyor...

Alış Veriş Yaptıklarım;
@jedah - @Neo59 - @bilader007 - @aodabas - @thisrock - @com.tr - @colinkazim - @keops - @painkiller004 - @exurtcies - @mendiss - @enclave - @cabbas - @maximushh - @neemelo - @Rakavuz - @AlemdarRize - @ArmaganT - @Soickan - @aRşİmET - @G.F.B - @manjimurai - @uynus - @netrex2 - @ogel -@Kitty - @haldor - @muratbekar - @Penryn - @theraptorx - @abutx - @serden - @yusufozgiray - @dirkpitt19788 - @istceko - @smarkbil06 - @metintekin - @tubul - @fifa_05 - @efndy @hsnyvz - @civalı sokak lambası - @rockinlife - @Méchatronic - @aristokrat06 - @nervium - @Revolutiøn - @alfa147 - @berkaygumus - @huso - @nbispf - @Ossyle - @dj.trust.06 - bungee20 - @kralmali21 - @atoxi - @aksa_ - @Noxco - @wertyon - @sebenlim - @Shinning Star - @X-Slim - @paradox1026 - @lost_38 - @bigmucit34 - @belalan52 - @apollo963 - @husobaba- @HiRsCH -@TheMarjinaLs - @isoterk - @orkan_pp.1 - @romantik83 - @icemanF1

1284 Mesaj
Katılım Zamanı:
17 Mart 2007;
Durum:
Forumda değil

2 Ağustos 2010; 23:38:46 

dışarısı ve içerisini gösteren bu şekilde başka ne önerirsiniz?

202 Mesaj
Katılım Zamanı:
27 Kasım 2005;
Durum:
Forumda değil

3 Ağustos 2010; 0:05:17 

carrefour unkinden şaşmam :D

100 Mesaj
Katılım Zamanı:
11 Kasım 2007;
Durum:
Forumda değil

3 Ağustos 2010; 0:58:40 

Ben aşağıdaki ürünü aldım, çok memnunum İç-dış sıcaklık ve nem göstergeleri mevcut.(Kocaman da bir ekranı var.) Paypal ile aldım, 7-8gün sonra elime ulaştı
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.29192
quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

dışarısı ve içerisini gösteren bu şekilde başka ne önerirsiniz?

205 Mesaj
Katılım Zamanı:
22 Mayıs 2005;
Durum:
Forumda değil
3 Ağustos 2010; 1:33:42 

quote:

Fiyat düşmedi %50 indirim bitti mi?

27 Mesaj
Katılım Zamanı:
5 Aralık 2006;
Durum:
Forumda değil

3 Ağustos 2010; 9:26:42 

quote:

wifi'ı 300 mbit destekli mi acaba?

245 Mesaj
Katılım Zamanı:
31 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda
3 Ağustos 2010; 9:30:15 

Bunlara benzer bir ürünü carrefourdan almıştık.12 TL idi galiba.Hala kullanıyorum.

41 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Aralık 2004;
Durum:
Forumda değil
3 Ağustos 2010; 11:22:57 

quote:

teşekkürler ben aldım bir adet...

65 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Ağustos 2007;
Durum:
Forumda değil
3 Ağustos 2010; 12:05:23 

quote:

Orijinalden alıntı: digitbook

teşekkürler ben aldım bir adet...

Bende 7.49£ a düşmedi.
Edit: Düşmesine gerek kalmadı 5 dk.sonra stok bitti. Böyle şansın içine....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aessoydan -- 3 Ağustos 2010; 12:11:41 >

41 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Aralık 2004;
Durum:
Forumda değil
9 Ağustos 2010; 11:12:02 

bu arada ben ayın 3 ünde sipariş verdim. 9 unda posta geldi.
daha denemedim cihazı...

357 Mesaj
Referanslar: 5

Katılım Zamanı:
18 Şubat 2007;
Durum:
Forumda değil

9 Ağustos 2010; 11:58:46 

Bu kablolu galiba, öylemi?

quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s
Ben aşağıdaki ürünü aldım, çok memnunum İç-dış sıcaklık ve nem göstergeleri mevcut.(Kocaman da bir ekranı var.) Paypal ile aldım, 7-8gün sonra elime ulaştı
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.29192

Alışverişlerim profilimdedir

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

100 Mesaj
Katılım Zamanı:
11 Kasım 2007;
Durum:
Forumda değil

9 Ağustos 2010; 13:54:50 

Evet ince bir kablo ve ucunda alıcısı bulunuyor. Pencereden dışarı salınıyor, bu şekilde dış sıcaklığı veriyor
quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Bu kablolu galiba, öylemi?

357 Mesaj
Referanslar: 5

Katılım Zamanı:
18 Şubat 2007;
Durum:
Forumda değil

9 Ağustos 2010; 15:39:31 

@musti2004s cevap için teşekkürler,
aynı özelliklere sahip wireless model varmı acaba, baktım ama göremedim

Alışverişlerim profilimdedir

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

1 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Aralık 2008;
Durum:
Forumda değil
20 Şubat 2013; 0:09:09 

TF-Belair olan modeli aldım evin sıcaklığını ve balkondaki sensör sayesinde dış hava sıcaklığını gösteriyor
hatta evin içinde olması gereken nem değerlerle yani ibreyle de gösteriyor çok memnunum.
Nem % 25 falan seviyesine gelince dudaklar kuruyor 70 üzerine çıkıncada insan sağlığı için uygun olmuyormuş.

http://www.sanayimalzem...3-isi-ve-nem-olcer.html

733 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Haziran 2003;
Durum:
Forumda değil

20 Şubat 2013; 0:37:59 

Başlıktaki cihazı 2 yıla yakındır kullanıyorum. kombi oda termostatı üzerine monte ettim fakat her ne kadar doğru sıcaklığı vermese de kendi içinde tutarlı olduğundan en azından sıcaklık iniş-çıkışını takip edebiliyosun.

Alışverişlerim: sajender (ram), java (ses kartı), baron11 (ram), pcbuilder(ram), vur (pinpon masası), ZimKont (ekran kartı),ercant35 (monitör), refereemre (ekran kartı), sunucum (cep telefonu), sinan70 (K750i), cukleski (vestiyer), plcmn (termosifon), ajinco (cep telefonu aksesuar), wotn (tv), t_tunccan (mach3), sky__walker (2 TB HDD)

1158 Mesaj
Referanslar: 13

Katılım Zamanı:
14 Nisan 2004;
Durum:
Forumda değil

20 Şubat 2013; 0:44:51 

3 yıllık hort olmuş!!! ben de diyorum mymemory hangi ara tekrar gönderime başladı!!!

902 Mesaj
Referanslar: 3

Katılım Zamanı:
14 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda değil

20 Şubat 2013; 1:07:14 

içersini anladıkta dışarsını nasıl ölçüyor bu 0 liralık cihaz.

10 Mesaj
Katılım Zamanı:
28 Ocak 2006;
Durum:
Forumda değil
20 Şubat 2013; 7:44:03 

hortlamış başlık
bu arada bahsi geçen termometre hala 10 tl
hatta acity rossmanda %10 indirim vardı, orada varsa 9 tl ye gelir

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Biten Sıcak Fırsatlar » İç ve dış ortamı ölçer TERMOMETRE 9,90 TL
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.500