Şimdi Ara

PowerColor tek slot tasarımlı Radeon HD 5770 modelini resmi olarak duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• PowerColor tek slot tasarımlı Radeon HD 5770 modelini resmi olarak duyurdu. Referans tasarımlı Radeon HD 5770'ten farklı olarak sahip olduğu özel soğutucu sayesinde tek slot yer kaplayan DirectX 11 destekli ekran kartı, 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Juniper XT GPU'sundan güç alıyor. Grafik işlem birimi 850MHz'de, bellekleri ise 4800MHz'de görev yapan kart, 800x paralel işlem birimi, 128-bit bellek veri yolu ve 1GB GDDR5 bellek kapasitesine sahip.

Crossfire X ve Eyefinity teknolojilerine destek sunan ekran kartı, görüntü aktarımı için DVI, HDMI ve DisplayPort ara birimlerini kullanıyor. 13 Ağustos'ta satışa sunulması beklenen tek slot tasarımlı PowerColor Radeon HD 5770 için henüz açıklanmış fiyat bilgisi bulunmuyor.

• sonunda birisi akıl etti ama soğutma sistemi çok cılız geldi bana ....
  • ucuz olsun alınır bu , fan önemli değil elimde fazladan zalman var saten
  • Soğutucuyu tüm kartı kaplayacak şekilde yapsalardı keşke..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neg9

Soğutucuyu tüm kartı kaplayacak şekilde yapsalardı keşke..

Tüm karttan kastın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

ucuz olsun alınır bu , fan önemli değil elimde fazladan zalman var saten

diğer 5770 gpu'i barındıran markalardan pek bir fiyat farkının olacağını sanmıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neg9

Tüm karttan kastım buradaki gibi

http://www.pckoloji.com/attachments/haberler/40168d1276267716-triplex-firmasindan-tek-yuva-kaplayan-radeon-hd-5770-ve-5830-single-slot-radeon-3.jpg

Görsel açıdan çok daha iyi duruyor bence

VRM - Ram ve gpu yu örtmüş gerisi boş ... görünümüne bir şey diyemem elbet

• Ben tasarım hastasıyımdır :P
  • Böyle bir kartta sessizlik için daha büyük boyutlu bir fan kullanmalarını beklerdim.
  • pci slotları dolu olup güçlü ekran kartı lazım olanlar için iyi bi kart, ama tek slot soğutucular malesef pek yeterli olmuyor, 3850'lerle iyi olmayan tecrübelerim var. hem daha çok gürültü hem de daha yüksek sıcaklıklar demek.
  • Tamamını örtemez kondansatör yüzünden diye anladım hapocod hocamın yazdığını.Ondan öyle dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

Tamamını örtemez kondansatör yüzünden diye anladım hapocod hocamın yazdığını.Ondan öyle dedim

• powercolor un soğutmasını hafife almamak lazım. acaba en fazla 4 way crossfire mı destekliyor. ud9 un üstüne 7 tane döşenebilirse süper olur.
  • valla bukadar basit dizaynı bir soğutucu olur ..nebiçim dizayn böyle..sıfır .....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.