Şimdi Ara

Evde Dambılla Çalışma(tüm hareketler gifli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
97
Favori
97.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GÖĞÜS

Dumbbell Bench Press

Dumbbell Flyes

Dumbbell Bench Press (Close)

Dumbbell Pullover

KOL

Dumbbell Curls

Hammer Curls

Dumbbell Preacher Curls

2.GÜN (OMUZ & Ark KOL)

OMUZ

Neck Dumbell Press

Latarel

Arnold Press

Dumbbell Lateral Raises

Arka Kol

Lying Dumbbell Extensions

Dumbbell French

Dumbbell One Kickbacks

Şuan için sırt programı ayarlıyamıyorum. Çünkü onun için evlerinizde tavana çakılmış bir bar olmalı.Onun dışında aşağıdaki resimlerdeki olayları yaparsanızda gelişme sağlayabilirsiniz.

ONE-ARM DUMBBELL ROWS

Bu aşağıda vereceğim tamamen ilkel olmasına rağmen birçok kişinin boş durmaktansa kullandığı harekettir.2 koltuk yada sandalye sırtları birbirine bakarak cevirilir.Üstüne sopa tarzı dayanıklı şeyler konulur. Yere yatılır sopa tutularak vücut yukarı çekilir.

Evde Dambılla Çalışma(tüm hareketler gifli)

ALINTIDIR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnlyAnanas -- 24 Nisan 2015; 20:16:07 >

• en sondaki saçmalıpa bakarmısın sen mi buldun onu o çöp adam ayağa kalksa kanepenin boyunu ikiye katlar yada yerde delikmi var??Önemli olan vücüdü komple kaldırmaktır
  • ibretlik paylasım
  • bozoklar
    Tamamı alıntıdır program yukarda zaten ona takılmayın
  • Teşekkürler
  • Guzel Paylasim

Haraketlere uzun sure bainca biraz komik gelmeye basladi
  • Bu arada yaş 17 forumda anlayan arkadaşlar vardır bunlardan yapmamam gereken hareket varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twilight Darkness

Bu arada yaş 17 forumda anlayan arkadaşlar vardır bunlardan yapmamam gereken hareket varmı?

Hepsini yapabilirsin ancak abartmadan. Günde 2x10 ile başla. 1-2 hafta sonra 2.x15 yaparsın. Sonra 3x20 ile devam edersin. Bide yeni başlıyorsan 2-3 kg ile başla en fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twilight Darkness

Bu arada yaş 17 forumda anlayan arkadaşlar vardır bunlardan yapmamam gereken hareket varmı?

üstten basmalı bir hareket olmadigi için hepsini yapabilirsin
  • Bunları yeni başlayanlar ilk hafta 3x8 şeklinde yapabilirler. 2. hafta 4x8. Her set arası 1 dakika dinlenin. Birde beslenmenize özen gösterin. Günde en az 3 yumurta yiyin. Sonraki aylar protein tozları suplementler vs kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuul Sıtori Bıro -- 30 Temmuz 2010; 16:19:31 >
  • evde çalışarak boşuna vakit kaybediyorsunuz. salona yazılın hem vakitten tasarruf edin hemde daha fit olursunuz.
  • O siteye biraz daha baksan farkederdin. 2x8 le başla birhafta fln devam et sonra uzun süre 3x8 daha sonra 4x8 yapabilirsin. Ağırlıkta arttırabilirsin.
  • Mjollnir
    Teşekkürler ama bunları aldığım başka bi sitede adam 15 yaşındaki çocuğa 3*15 yazmış hemde 5kg dambılla bide benimki 3kg ezik kalmasın diye 20*3 yaptım ilk 3 hareketi mahfoldum ya
    Revolutions
    Teşekkürler
    Kuul Sıtori Bıro
    Teşekkürler şimdi yapıyorum bitince sucuk yiyecem
    umutde
    teşekkürler kendime göre göre ayarlamaya çalışacam o siteden almadım bunları
  • Paylaşım için teşekkürler.
  • paylaşım için teşekkürler.
    Bende yeni başladım bu işe salona yazıldım.Oradaki hareketlerin çoğunu yapıyorum(1.70-59 kg yaş 17).3x12 li setler yapıyorum 40 sn molalı...hocalar öyle dedi.
  • kedidirokedi
    Sanada teşekkürler bende 3*12 başlayayım o zaman 40sn mola fln sonra arttırmatya bakacam .Bugün tam bilmeden biraz fazla kastım ama düzene sokarım heralde 1-2 güne
  • Beyler 1.gün bitti. 40-60 sn aralıklarla 12*3 yaparsanız çok zorlanmazsınız ben başta 20*3 yaptım biraz zorlandım. 1.gün için sorusu olan varsa sorabilir.
  • gif ler sakat
  • güzel paylaşım mesajım bulunsun
  • konu güzel ve faydalı fakat resimdeki eleman komik::::: elde 3kg ağırlık belde kemer
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.