Şimdi Ara

Antec'den yeni işlemci soğutucusu: KÜHLER Flow

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kasa ve güç kaynaklarıyla tanıdığımız Antec, yeni soğutucularını duyurmaya devam ediyor. Yakın zamanda KÜHLER Shelf isimli işlemci soğutucusunu lanse eden Antec, KÜHLER Flow isimli yeni modelini de pazara sunuyor. 122 x 157 x 108 mm boyutlarında ve 0.7 Kg ağırlığında olan yeni işlemci soğutucusu, Intel'in LGA775, 1156 ve 1366, AMD'nin ise Soket AM2, AM2+ ve AM3 işlemcileriyle kullanılabiliyor.

Üzerinde 7 adet Bakır ısı borusu ve 120mm çapında PWM fanla donatılan Antec KÜHLER Flow, Avustralya'da 65 dolar seviyesinden listelere girmiş durumda.

• fena deılmıs gıbı duruyor ama..
  • Isı boruları direkt işlemciye temas etmiyor galiba. Fotoğraflardan anlaşılan o. Bana kalırsa dengi soğutuculara göre performans olarak geride kalacak.
  • Direk ısı tabanlı olsa daha iyi olabilirmiş, gövdesi ( yaprakları ) çok cılız kalmış, bu kadar ısı borusuna bu genişlikteki yapraklar performansı etkiler diye düşünüyorum. 65$'da açıkcası biraz fazla geldi. Tabi ki son kullanıcı testlerini görmek gerekir.
  • Self versiyonundan sonra toparlamış, beğenmedim şahsen... Zamanla daha da iyileri gelir inşallah

http://forum.donanimhaber.com/m_41434765/tm.htm
  • Leon-x bana bir yardım etmen mümkünmü özelden msj atabilirmisin
  • güzele benziyo
  • arka tarafa bir fan daha takılabilse güzel performans verir.
  • RECEP ABİ DEN BUNU KULLANARAK İ7 YE OC YAPMASINI İSTİYORUM
    SONUÇLARA GÖRE SUNBEAM CORE CONTACT FREEXER VEYA AKASA NERO DAN DAHA İİ F/P ORANI SUNARSA KESİNLİKLE BİRÇOK KİŞİNİN TERCİHİ OLUR AMA SUNBEAM IMDAN ÇOK MEMNUNUM E8400 Ü 4.6 SÜREKLİ FULL STABİL ÇALIŞTIRIO1.3 V İLE
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

arka tarafa bir fan daha takılabilse güzel performans verir.

ekstra gürültü
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAYA

quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

arka tarafa bir fan daha takılabilse güzel performans verir.

ekstra gürültü

hava soğutmada performansı düşünen gürültüye aldırmaz. hem performans hem hem sessizlik istersen su soğutma alabilirsin
  • bir küle eksik yapmış adamlar ısı borularında yani malzemeden çalmışlar genede fiyatı yüksek tamamen bakır olsa manyak olurdu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.