Şimdi Ara

Mafia II - PhysX Trailer (Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
12.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mafia II PhysX Videosunun Türkçe altyazılı versiyonu karşınızda

• harikulade
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri
    harikulade

Okan Bayülgen tarzı doğru bir yorum.

Daha önce hiçbir oyununu oynamadım ama videoyu hazırlarken,bunca zamandır neredeymişim diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 21 Temmuz 2010; 16:11:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri
    harikulade

Okan Bayülgen tarzı doğru bir yorum.

Daha önce hiçbir oyununu oynamadım ama videoyu hazırlarken,bunca zamandır neredeymişim diye düşündüm.

Hiç yakıştıramadım sana çabuk mafia 1 i bul ve oyna, türkçe yamasıda var

• iyide PhysX ps3 de yok ki?
  • apex için dedikleri en düşük kart gtx 470 galiba acaba oyunu oynayanların yüzde kaçında gtx470 olacak ?
  • Güzel ya pc e ayrı bir 3d modelleme yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan1511 -- 21 Temmuz 2010; 16:31:45 >
  • video çok geç yükleniyor HD kısmındada bi problem var yo*tube gibi bi siteye upload edebilirmisin ?
  • Video aylar öncesinden kalma; ancak çeviri hizmeti için elbet teşekkürler.

Konunun PS3 ve Xbox 360 bölümünde de gözükmesi anlamsız olmuş. Konsolculara bir mesaj verilmeye çalışılıyor galiba Aslında kafama takılan başka şeyler de var, ama bölüm cezası riski olduğu için yazmıyorum.
    PS3'te PhysX olanağı vardı ancak kullanıldı mı bilmiyorum. Mafia 2'de de olmayacaktır sanırım(olsa da PC'dekiyle ilgisiz olur zaten.)

Oyunun sistem ihtiyaçları, PhysX-Apex söz konusu olduğunda felaket.

physx/apex için:
    en düşük: geforce gtx 260 + physx için ayrıca: geforce 9800 gtx
    önerilen: geforce gtx 470

physx/apex high iken:
    en düşük: geforce gtx 470 + physx için ayrıca: geforce 9800 gtx
    önerilen : geforce gtx 480 + physx için ayrıca: geforce gtx 285

Oyunun daha güncel videoları var mı acaba? O eski video'da GTX 480+GTX 285'lik bir şey göremedim ben. Gerçi geniş mekânda geçen hareketli bir oyun; ancak ben oyunun son hâlinde de 480+285 gibi abuk bir şeyin hakkını gerçekten verecek anların olacağından şüpheliyim.
    En iyisi konsolda hiç PhysX falan olmadan oynamak En iyi kurtuluş yolu bu. Boşuna "oyun konsolda oynanır" demiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 21 Temmuz 2010; 16:49:59 >

• nvidia nvidia deyip duruyorlar bu oyunda şimdi biz ps3 te böyle oynayamayacak mıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mj 23

iyide PhysX ps3 de yok ki?

Hocam camlar kırıldığında muntazam dağılıyormuş PhysX sayesinde. Varsın dağılmasın çok önemli bir detay değil bence oyundan zevk alalım yeter
  • Aslında PC bölümünde bile görünmesi yanlış, forumdaki kullanıcıların %60 ı ATI erkan kartı kullanıyor. Geriye kalan %40 ın %30 u anca 30 fps de stabil olarak physX ile oynayabilecek sisteme sahip
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: calyente

quote:

Orijinalden alıntı: mj 23

iyide PhysX ps3 de yok ki?

Hocam camlar kırıldığında muntazam dağılıyormuş PhysX sayesinde. Varsın dağılmasın çok önemli bir detay değil bence oyundan zevk alalım yeter

olsa iyi olurdu ama playstation bölümü bu konunun yeri değil bence...
  • çok iyi ya sabırıszlıkla bekliyoruz
  • Altyazı için teşekkürler.
  • bu muhteşem bi şey yaaa...
  • şimdi ben bu oyunu 9600 GT ile oynayamayacakmıyım
  • gerek yok bu kadar detaya benim için, oyundan zevk alayım yeter. Parası olan alır tabi son model kart oynar
  • çok güzel bi oyun gibi duruyo valla pc için sabırsızlıkla bekliyorum hayırlısı :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.