Şimdi Ara

İFTİRANIN BELGESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar @dil beyin bana dolandırıcı vs demesine ragmen ben bugün parasını yatıracaktım irsaliye fişini bulamadıgımsan sözlerim sadece muallakta kalıyodu bugün akşamda saolsun @dil bey akşamda msj çekmiş ya bugün hallolur yoksa yarın bir daha aramıycam(tehtitkar bi tavırla)

ben parasın kendi hesabımdan yatırdım yarın alır..
    hayırlı olsun ama en azından ben kendimi temizliyim......

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• durumu az çok biliyorum ve dolandırıcılıkla suçlayan arkadaşları sağ duyuya çağırıyorum...

DSLBroadband

keşke hastahane kayıtlarını yayınlasaydın belki inanmayanların yüzleri kızarırdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

durumu az çok biliyorum ve dolandırıcılıkla suçlayan arkadaşları sağ duyuya çağırıyorum...

DSLBroadband

keşke hastahane kayıtlarını yayınlasaydın belki inanmayanların yüzleri kızarırdı

@kentendoo

sagolasın onlarıda yarından sonra yayınlıyabilicem..bazı işlemlerden dolayı elimde belge yok(hastane islerinden dolayı)

yarından sonra yayınlarım ozaman belki kızarır..birşey demiyorum..

adil bey konusunda benim mallarımın nereye gittiğide belli deil..

2 adet kasa

1 celeron 1200 cpulu bir system full
    1 celeron 28d olan full(yazıcı dahil)
    bir system ve ben ödemede sorun olmasın karşı taraf kasmasın zorlanmasın diye
    dedim ki..

abi sen bana 1inci sistemin parasını yolla..ikinci sistemin parasını eline gecince..ve elinde olunca yolla..

dolandırıcı olsam yollayın ikisinin parasınıda size kargolayım derim..

ayıptır insanın biraz düşünmesi lazım

• VAYBE İNSANLAR NE KADAR DEİŞİK DAVRANIYOR CANLI BİR UZVUNU KAYBEDİYOR VE İLK ÖNCE SAGLIGINI SORGULAMAK YERİNE MALIMIZI VE PARAMIZI SORGULUYORUZ.TABİ SORGULICAZ SORGULAMICAZ DEMİYORUM AMA BİR ADABI OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM.
    DSLBroadband ARKADAŞIMLA HİÇ ALIŞVERİŞİM OLMADI ŞİMDİYE KADAR AMA DOLANDIRICI ADAM SES ÇIKARMAZ AKLINIZDA OLSUN PİYASADAN KAYBOLUR VE ONA DOLANDIRICI DENİR.
    DSLBroadband BENCE HİÇ AÇIKLAMA YAPMANA GEREK YOK HERKEZ GERÇEGİ ÖGRENDİKTEN SONRA VE SENİN DOLANDIRICI OLMADIGI KANITLANDIKTAN SONRA BELKİ BURDA BİR BAŞLIK AÇILIR VE SANA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİ GELİR.
    YANLIŞ DÜŞÜNEN BEN MİYİM YOKSA DİYE DÜŞÜNMEDENDE DURAMIYORUM......
  • DSLBroadband KEŞKE DOLANDIRSAYDIN BUKADAR UGRAŞMAZDI KİMSE
    BİKERE YAZILIRDI SONRADA UNUTULURDU.
  • Cevabın için sağol Corny. Gerçek yüzünü gösterdiğin için de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven35 -- 20 Eylül 2005, 21:12:14 >
  • NE GERÇEK YÜZÜ YA NEDEN BAHSEDİYO BU KONU GERÇEK YÜZÜM DEİL AMA UNUTMAYINKİ GERÇEK BU.
  • DSLBroadband arkadaşım..hiç takma kafaya... sen en güzelini yaptın...şimdi bırak o biraz utansın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat134

DSLBroadband arkadaşım..hiç takma kafaya... sen en güzelini yaptın...şimdi bırak o biraz utansın....

tşkür ederim arkadaşım...

forum halkından böyle olaylara şahit oldugu için özür diliyorum..hepiniz kendinize çok ii bakın

• Güzel kardeşim,
    bknz. hala sana bu şekil hitap edebiliyorum.
    ben isterdim ki PM den SMS den halledelim, ama SİZ buraya taşımakla ısrarlısınız.
    sadece tek soru soracağım size. yukarda cekilen resimde okuyamadım hiç bir şeyi bunun için özür dilerim. Lütfen bana NET olarak YAZARMISINIZ SERİ: VE FATURA NO VE REF NO. LARI LÜTFEN?

SAYGILAR
  • böylece herkes aras kargo dan bakabilir bilgilere.!!!!!!!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: @diL

böylece herkes aras kargo dan bakabilir bilgilere.!!!!!!!!!!!!

hocam bakın halen yalancılıkla suçluyan bir ifade kullanıyorsunuz...!
    neyse artık sizi kargo mslsi ilgilendirmiyo..yarın sabah 8den sonra para hesabınıza gecer..alırsınız hayırlı olsun..kendinize iyi bakın..
    sizin iyi niyetinizden bir şuphem yok..
    ama keşke sizde benim iyi niyetimden biraz şüphe etmeseydiniz..
    neyse..önemli olan insanlık..ve insanın başına nerde ne gelecegi belli olmuyor..

size ve tüm dh deki arkadaşlara ii akşamlar..artık bazı konuların konuşulmasını istemiyorum..sadece bu bi ibrazdı MOD arkadaşlar tüm msj içerigini silebilir..
    bu konu hakkında yorum vs yapılmamasını rica edicem...

dslbroadband
    dslbroandband@hotmail.com

benim adreslerimdir...isteyen arkadaşlar istedikleri gibi düşünebilir...ama ben halen forumda alış veriş yapmaya devam edicem bana güvenen arkadaşlar bana yeter..güvenmeyenlerinde canı sağolsun..
    kendinize ii bakın hoşçakalın..

• güzel kardeşim bak 1 yanlış yaptın hala 1 yanlışı kapatmak için yanlışlara devam ediyorsun. başında bir hata yapıldıgını ve paranın iade edileceğini söylesydin böyle olmazdı. şimdi sıkıştın kaldın, ve beni de başkalarını da üzdün, değermiydi 3 günlük dünyada kalp kırmaya?

ŞİMDİ YANLIŞ YAPMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ AMA BEN SİZİ DOGRU YOLA DAVET EDİYORUM.

NOT: BU YAZIYI EDİT YAPTIM GONDERMEDEN ONCE, SANIRIM SİLDİĞİM KISIMLARI TAHMİN EDERSİNİZ, YUKARDAKI KARGO FİŞ İLE İLGİLİ KISACA. :)
    SANA 1 ŞANS DAHA TANIYORUM GENÇ DOSTUM.
  • adil kardesi anlıyorum bence haklı.
    cünkü aralarında gecen muhabbet verilen sözler bize ne kadar dogru yansıtıldı bilemeyiz. kimse kimsenin bu kadar üstüne gitmez cünkü süphe gercek gibi kesin olabiliyor.

artık kime güvenecegini bilemiyor insan. kargo havale cek vs bunlar sakat iş elden bilirim elden anlarım. bin selam
  • adil kardeş şu olayı ayrıntılı bir şekilde yazarmısın olaylar askıda kalmasın..?(İstersen PM den) ayrıca arkadaş kendini aklamak için okunmayan kargo fişi fotosu koyacağına seri nolarını yazsa daha doğru iş yapardın..! Bu arada Güven35 doğru tespitlerin için kutluyorum...

Ayrıca alış-veriş yaparken telefonlarınızı almıyormusunuz..! madem böyle bir durum var telefonlardan ulaşın buraya taşıyorsanız sonuna kadar açıklama yapmak zorundasınız..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikneyime -- 21 Eylül 2005, 1:18:49 >
  • Asıl bomba burdaymış http://forum.donanimhaber.com/m_4129799/mpage_1/key_//tm.htm#4130690

Yalnız genelde avukatlar aynı tipler..

Yalnız dikkat edin 18 eylül gecesi 23:40 - 00:00 arası tartışılıyor.. hasta yatağında ameliyat olan abisi ulaşıyor anlatıyopr hemen izin alığp nete giriyor.. 19 Eylül 2005, 0:09:01 mesaj yolluyor yolladıgı mesajı 5 dk da yazsa corny nin mesajından sonra 14 dk içinde kalkıp internete girip msn açıp forumda bravoo tebrik ederinm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikneyime -- 21 Eylül 2005, 1:28:35 >

• Arkadaşlar blacksk arkadaşımızın mesajlarını inceledim..!

burada >http://forum.donanimhaber.com/m_4110554/mpage_1/key_//tm.htm#4112680 gönderdiği mesajda çekilmiş fotograf makinesi kalitesi vede masa üzerindeki ilave örtü küçük olan.. nesne 2 fotograftada aynı gibi
    kargo fotosu

blacksk fotosu

2.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikneyime -- 21 Eylül 2005, 2:59:22 >

• Alın size bir tesadüf daha

Blacksk 9 eylülde üye oluyor yazdığı ilk mesaj >http://forum.donanimhaber.com/m_4028866/mpage_1/key_//tm.htm#4028866

pentium 3-500 cpu
    azza i810 board
    o\b vga
    o\b ses
    128mb sd pc-133

hepsi için istedigim fiyat 60ytl

izmir

Ertesi gün DSLBroadband >http://forum.donanimhaber.com/m_4031408/mpage_1/key_//tm.htm#4031408

CPU : İNTEL P3 -- 500 (ORJ FAN DEİL AMA DAHA GÜÇLÜ FAN :)
    ANAKART : AZZA 810DMC
    SES \OB
    VGA \OB
    RAM : 128 SD PC 133

Yorum size kalmış...?

• her ikisinde de satılık MSI KT4AV-L

Anakart var.. tesadüflere bakk...

1 -http://forum.donanimhaber.com/m_4082807/mpage_1/key_//tm.htm#4082880

2 -http://forum.donanimhaber.com/m_4034687/mpage_1/key_//tm.htm#4034711

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikneyime -- 21 Eylül 2005, 2:18:59 >

• Nikneyime dedektif gibisin valla ...Savulun hırsızlar , tırsın dolandırıcılar Nikneyime geliyorrrr
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.