Şimdi Ara

DSLBroadband hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arkadaşa sesleniyorum ve tanıyan varsa bekliyorum. Bu kişiden geçen hafta yüz yüze alışveriş yaptım ama malzemelerin çoğu bozuk çıktı. Hotmail'den mesaj attım ama cevap vermedi.
    Bu kişiden ya da tanıyanlardan cevap bekliyorum.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• gecen hafta alışveriş yapamazsınız ki!!!!!
  • http://forum.donanimhaber.com/m_4070555/tm.htm

konunun açılış tarihine bakarsanız!
  • 5/9 ile 11/9 Arası sizce HANGİ hafta oluyor???????Konuda bu hafta açılmış 13/9 tarihinde
    quote:

Orjinalden alıntı: blacksk

gecen hafta alışveriş yapamazsınız ki!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: atlantis957

5/9 ile 11/9 Arası sizce HANGİ hafta oluyor???????Konuda bu hafta açılmış 13/9 tarihinde
    quote:

Orjinalden alıntı: blacksk

gecen hafta alışveriş yapamazsınız ki!!!!!

hocam bugün 5inci gün ben ben konuyu açalı..
    zaten benim demek istedigim alış verişin bu hafta içinde yapılıp yapılmadıgı deil zaten beni ilgilendirmez..
    sadece bu hafta içinde maillere filan neden cvp gelmediği..

sonuçta bir olay varsa çıkacaktır
  • bırak bu ayakları kardeş, dsl denen kişiyi bidaha görmicez bunu artık kabullenelim...yerini kime bıraktı acaba..._?
  • quote:

Orjinalden alıntı: @diL

bırak bu ayakları kardeş, dsl denen kişiyi bidaha görmicez bunu artık kabullenelim...yerini kime bıraktı acaba..._?

ne demek bu şimdi!!!!!!!!!
  • şu demek: bana gönderi dediği malı ve senin de bana PM ile tehit ettiğin malların içinde 1 adet 17" monitor vardı..mitac marka. Şimdi senin bir ilanında aynı monitor görüyorum...artık sen anlarsın ne demek istediğimi.? Bana gelen tüm SMS ler ve PM ler kayıtlı. Cep tel, hesap bilgileri var. sana hayatında başarılar dilerim.
  • adam gelirse apışıp kalırsınız
  • quote:

şu demek: bana gönderi dediği malı ve senin de bana PM ile tehit ettiğin malların içinde 1 adet 17" monitor vardı..mitac marka. Şimdi senin bir ilanında aynı monitor görüyorum...artık sen anlarsın ne demek istediğimi.? Bana gelen tüm SMS ler ve PM ler kayıtlı. Cep tel, hesap bilgileri var. sana hayatında başarılar dilerim.

hocam bendede 17" monitör var hemde mitac hatta istersen bi arkadaşa vermiştim gider sorarsın..

nickini sana özelden pmlerim ara konuş..
    sonra guven35 ile konuş istesen sana resmimi yollarım bakalım o alış veriş yaptıgı kişi ile yanı kişimiyiz...

pls bilip bilmeden insanları karalamayın
  • valla ben ardıgımda teli var bende abisi ile konuştum.ameliyet oluyordu.artı şimdi msni açtı ayıptır adamı hasta yatagından kaldırdınız.haber vermişler yuhh diyorum.şuçlama yerine sorsaydınız bilenler size yardımcı olurdu.yaptıgınız harbiden ayıp inanın.
  • niye ki? parayı PEŞİN ödeyen BEN..malları gönderdim deyip GÖNDERMEYEN O.
    hocam sanma ki butun bildiklerim bunlar, buz dağı gibi, yazdıklarım buz dağı gibi, görünmeyen kısmı görünen kısmından kat kat daha çok.
  • ne oluyor yaw burda hiç bir şey anlamadım kim kime ne yaptı yaw
  • arkadaşlar 10 sk internete girmek için izin aldım herkese gerekli açıklamayı yapıcam

@guven35

eer parçalarda sorun çıktı ise aldıgım paranızı veririm...hangi parçaların sorunlu çıktıgını belirtmeniz benim için yeterli..
    yada şöyle diyim..
    bende iken parçalar çalışıyordu ama ugraşmak istemiyorum ister hepsini istersenizde sadece arızalı parçaları değiştiririm...önemli degil..

@
    @dil abi..

size parçaları yollarken çıkan sorunlar tamamen benim bilgim dışında gelişti..
    isteyen ve inanmayan arkadaşlara ege üniversitesinde yattıgım 6 günün hastane kayıtlarını isterseniz faxlarım isterseniz dh ye upload yaparım yarın..

ama ayıptır tamamı ile suçsuz bi arkadaşı suçlamasaydınız keşke..
    çünkü arkadaş sadece beni msnden tanıyor...
    zaten forumada onu ben üye yaptım...

sadece iyi niyetli bir arkadaş...evet ikimizin elindede 17" analog bir monitör olması normal bence..ama insan yargısız infaz yapmadan önce keşke alıcı gibi model nolarını filan sorsaydınız..
    kargoda çıkan sorundan dolayı gerekli özürü ben diliyorum ama şu aşamadan sonra sizinle ticaret yapmam olası deil yarın

bana yollamış oldugunuz(halen hesapta) 175 ytl yi size geri yolluycam umarım bu bişeyleri anlatmaya yeterli olur...

foruma verilen rahatsızlıktan dolayı özür dilerim...

@
    Corny

arkadaşım çok saol...senden para filan istemiycem yarın senin fanları veriyorum kargoya allah razı olsun senden..bu arada adres bilgilerini bana msnden fila verirsen çok sevinirim..

şimdi netten çıkmıyorum 10 dk içinizde ne varsa dökün....sizde rahatlayın..

@zafer666
    nickli arkdaşla takas yaptık..onada birkaç parça yolluycaktım onunki halen evde kutulanmış şekilde duruyo..
    bana gösterdigi ilgilden dolayı tşkür eder...

tüm dhdeki arkadaşlara iyi iyetlerinden dolayı teşekkür ederim..

herkese iyi akşamlar ..

• ben de diğer arkadaşlar gibi olumsuz düşünüyordum.çünkü daha önce bu forumda bir üye tarafından dolandırıldım ve işi çözemeyince başka kanallara başvurdum.artık yetkililer internette attığı her adımı takip ediyorlar.

dslbroadband arkadaşımıza gelince,
    kendisiyle benim de bir alışveriş anlaşmam oldu ve ben aleti gönderdim. fakat onun bana göndereceği aletler biraz büyük ve mesafe uzak olduğundan kargoya vermedi.msn de konuşup anlaştık daha hesaplı başka bir nakliye çözümü bulduk. 2-3 gündür nette göremeyince pm mail falan attım cevap gelmeyince aklıma gelenerden biri aynen sizin iddia ettiğiniz gibi dolandırılmış olma ihtimaliydi. daha sonra dayanamayıp telefon ettim.bana ameliyat olduğunu ve forumda bu konuyla ilgili bir başlık açıldığını söyledi. az önce msn de online dı kendisi.

arkadaşlar bence olayı zamana bırakmalısınız.nasıl olsa çok yakında herşey çıkacak ortaya.

bu arada dslbroadband arkadaşımız az önce msnde ayak başparmağını kaybetmiş olduğunu söyledi.
    kendisine Allahtan acil şifalar dilerim. umarım herşey tatlıya bağlanır.

not: internet ortamında dolandırma mevzularıyla ilgili çok geniş araştırmalar yaptım. artık internet ortamındaki her belge mahkemede delil olarak kullanılabiliyor. zaten alışveriş nedeniyle alınan ev adresi telefon banka hesap bilgileri gibi şeyler de kişiye ulaşmanızı kolaylaştırıyor.sizlere tavsiyem bu tarz alışverişerde bu tarz bilgileri bilgisayarınızın bir köşesinde saklamanızdır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• geçmiş olsun arkadaş.burada çok kişiyiz.her an birimizin başına bir şey gelebilir.

sorunun tatlılıkla çözümlenmesine sevindim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ftangel

geçmiş olsun arkadaş.burada çok kişiyiz.her an birimizin başına bir şey gelebilir.

teşşekür ederim...ben şimdilik yatmaya gidiyorum..
    bu konununda burda kapanmasını ve yorum yapılmamasını rica edicem..

biz @dil bey ile konuştuk msnden ve anlaştık herkese ii akşamlar..

beraat kandiliniz mubarek olsun
  • umarım bu resim birilerine cvp olur..

bundada ikimzde aynı karadeyiz.

modlar ip tracking yaparlarsa bi yanlış anlama ortadan kalkıcaktır...

herkese iyi akşamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksk -- 19 Eylül 2005, 0:57:58 >
  • evet dostum sizi bekliyorum ?

Saygılar
    @diL

quote:

Orjinalden alıntı: DSLBroadband

quote:

Orjinalden alıntı: ftangel

geçmiş olsun arkadaş.burada çok kişiyiz.her an birimizin başına bir şey gelebilir.

teşşekür ederim...ben şimdilik yatmaya gidiyorum..
    bu konununda burda kapanmasını ve yorum yapılmamasını rica edicem..

biz @dil bey ile konuştuk msnden ve anlaştık herkese ii akşamlar..

beraat kandiliniz mubarek olsun

• quote:

evet dostum sizi bekliyorum ?

Saygılar
    @diL

nooldu çözülmedi mi problem?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.