Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.040
Cevap
89
Favori
467.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: renof1

Bütün işaretler oppo'yu gösteriyor.
    Şu fiyatları biraz daha araştırayım bakalım.

Oppo yu kafanda ilah yapmadan
    iyi bir bluray ve media player aldığını düşünürsen
    Ve cok az da olsa Dac ve cd player olarak kullanmak için alacaksan
    zaten tek cikisi yolu 95 ve 105 ama 95 fan sesi var az da olsa. 105 te o ses yok ve daha hızlı bir cihaz

sinema sisteminiz in diğer bileşenleri de bu seviyede ise alın yoksa her sey açıkta ve alt seviye ise buna bu parayı vermek ayip olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 29 Mayıs 2014; 19:43:35 >
  • Sistemin diger bilesenleri pioneer vsx 921, dali zenzor7+zensor vokal+dali zensor5+pioneer sub hoparlör grubu. Harici diskteki kaynaklari(ses video) usb den görüp amfiye aktaracak 3d bluray lazim. Daha cok film izleme amacli. Oppo 105 bu bilesenlere fazla gibi.
  • quote:

Sistemin diger bilesenleri pioneer vsx 921, dali zenzor7+zensor vokal+dali zensor5+pioneer sub hoparlör grubu. Harici diskteki kaynaklari(ses video) usb den görüp amfiye aktaracak 3d bluray lazim. Daha cok film izleme amacli. Oppo 105 bu bilesenlere fazla gibi.

Hepsinin toplam rakamı 105 etmiyor
  • Oppo 105 su an icin hayal. Giris seviyesi bir player yeterli olacaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Sistemin diger bilesenleri pioneer vsx 921, dali zenzor7+zensor vokal+dali zensor5+pioneer sub hoparlör grubu. Harici diskteki kaynaklari(ses video) usb den görüp amfiye aktaracak 3d bluray lazim. Daha cok film izleme amacli. Oppo 105 bu bilesenlere fazla gibi.

Hepsinin toplam rakamı 105 etmiyor

+1
  • 921in usb girişinden ancak mp3 formatında müzik çalınabiliyor diye biliyorum. 320kbps bile flac track la karşılaştırınca tat vermez. Bence sacd ve dvd audioya yönelmeli. Nacizane fikrim. İyi akşamlar ve forumlar
  • Lx 87 için 7785 tl fiyat aldım. Normal fiyatı 9981 tl. Nasış sizce fiyat?

Edit: kk tek çekimde 7.500 tl olur dendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 30 Mayıs 2014; 12:19:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Lx 87 için 7785 tl fiyat aldım. Normal fiyatı 9981 tl. Nasış sizce fiyat?

bence gereksiz, 2. el uygun fiyatlı bir avr bakın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Lx 87 için 7785 tl fiyat aldım. Normal fiyatı 9981 tl. Nasış sizce fiyat?

bence gereksiz, 2. el uygun fiyatlı bir avr bakın derim

Ne açıdan gereksiz? Biraz daha açıklar mısınız?
    Araba dışında 2.el eşya düşünmüyorum. O yuzden 2.el bana uymuyor.

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Dışardan getirebilirseniz daha iyi olur 4 buçuğa bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Dışardan getirebilirseniz daha iyi olur 4 buçuğa bulabilirsiniz

Hocam farkındayım da maalesef getirecek bi yakınım yok.

• Hocam ben senin yerinde olsam o kadar bir para gözden çıkardıysam amfi için sahibinden de iki cihaz var ikisinden birine talip olurdum hatta satan arkadaşlarda takip ettiğim kadarıyla bu forumda onların sattığı cihazlardan birine talip olurdum çok daha profesyonel cihazlar

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-hi-fi-ses-sistemleri-rotel-rsx-1562-av-receiver-sitede-tek-165237770/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-hi-fi-ses-sistemleri-vincent-pre-power-oppo-bdp-95-hediyeli-166448784/detay

• benim kişisel görüşüm bir avr için 7500 lira kesinlikle gereksiz, temiz kullanılmış 2.el lx76 3000tl bulmak mümkün, satış stratejisi olarak firmalar ürünü ilk çıkardıklarında yüksek fiyattan satıyor, 6 ay - 1 sene sonra bir bakın bakalım o avr ne kadar olacak ve size lx76dan daha fazla olarak ne verecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

benim kişisel görüşüm bir avr için 7500 lira kesinlikle gereksiz, temiz kullanılmış 2.el lx76 3000tl bulmak mümkün, satış stratejisi olarak firmalar ürünü ilk çıkardıklarında yüksek fiyattan satıyor, 6 ay - 1 sene sonra bir bakın bakalım o avr ne kadar olacak ve size lx76dan daha fazla olarak ne verecek

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Di Renovatio

Hocam ben senin yerinde olsam o kadar bir para gözden çıkardıysam amfi için sahibinden de iki cihaz var ikisinden birine talip olurdum hatta satan arkadaşlarda takip ettiğim kadarıyla bu forumda onların sattığı cihazlardan birine talip olurdum çok daha profesyonel cihazlar

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-hi-fi-ses-sistemleri-rotel-rsx-1562-av-receiver-sitede-tek-165237770/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-hi-fi-ses-sistemleri-vincent-pre-power-oppo-bdp-95-hediyeli-166448784/detay

Vilcent Ler @ersinclk arkadasın forum dan arkadas temiz güvenilir insan tabi ticaret baska ama cihazlar cok iyi

• ne güzel işte, lx87e o kadar para vermektense pre-power + oppo daha mantıklı, en azından müzik keyfi de yaparsınız, tabi bütçe uygunsa
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın mesajında belirttiği diğer ilanda benim cihazmış şimdi gördüm, açıkçası bende aynı düşüncedeyim 7500 lira ciddi bir bütçe hangi cihazı veya cihazları tercih edersiniz tabiki o sizin bileceğiniz iş ancak o seviyelerde seçim yaparken daha dikkatli irdeleyip dikkatli karar vermek lazım az bir paradan bahsetmiyoruz, şahsen bende asla o paraları yamaha,onkyo,denon,pioneer cihazlara vermezdim zira fiyatları arkadaşlarında dediği gibi çok çabuk çakılıyor her sene yenisi çıkıyor, tabi susanoyu ayrı bir kefeye koyduğumu hemen belirtmek isterim :)
  • Avr olduktan sonra hepsi aynı al onu vur digerine küçük nuans farkları. Ersinin ürünler cok iyi zaten tr de bir tane var ve ayrıca. Bu iste cok daha iyi makineler var ama maddi kısmı da cok tabi

• Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Ancak ben avr, player, hoparlör vb ürünleri kesinlikle 2.el almayı düşünmüyorum. Muhakkak ki linklerini verdiğiniz cihazlar çok iyidir. Ben aldıktan sonra tekrar sat-tekrar al yapmak istemiyorum. Kusursuz bir sistem kurmak gibi bir düşümcem de yok. Zira ne yaparsak yapalım ne bir sinema salonu ne de bir canlı konser salonu yapamayacığımın farkındayım ki öyle bir stratejim de yok. Maddi gücümün el verdiği ölçüde kendi çapımda sizlerin de yorumlarını harmanlayarak bişeyler yapmak istiyorum. Şu an mobilden ancak yazabildm. İmla hataları varsa affola.

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Avr olduktan sonra hepsi aynı al onu vur digerine küçük nuans farkları. Ersinin ürünler cok iyi zaten tr de bir tane var ve ayrıca. Bu iste cok daha iyi makineler var ama maddi kısmı da cok tabi

Hepsi aynı derken mesela pio için konuşursak lx 86 ile vsx 320 arasında sadece çok küçük farklar mı var?
    Neden o zaman 600 tl.lik avr ile 9000 tl.lik avr arasında bu jadar büyük fark var, neden insanlar sürekli bir üst model avr alıyor da biZ hep "hayırlı olsun çok guzel ampli" falan diyoruz? Ben bu yorumunuzu çok anlayamadım.
    Bu işlere yeni yeni bulaşmaya başlayan beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.