Şimdi Ara

****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.452
Cevap
228
Favori
651.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    url linkini at dedim hocam nickinden bulunmaz satıcı şöyle bir link oluyor tarayıcı çubugunda onu kopyala yapıstır buraya okey ;)
    http://www.aliexpress.com/store/product/---/214486_1662378611.html?spm=5261.7132366.1996734146.25
  • http://www.aliexpress.com/snapshot/6069798631.html bASKETBOL BU AYAKKABI TURKİYEDE 430 TL

http://www.aliexpress.com/snapshot/6066412829.html KOŞU ayakkabsı bu ayakkabı turkiyede 385 tl
  • kazem32 kullanıcısına yanıt
    biliyorum hocam trde çok uçuk bende bu aksam bunu sıparıs verdım nasıl hocam?

http://www.aliexpress.com/item/size-38-47-new-2014-Suede-genuine-leather-shoes-men-s-oxfords-casual-Loafers-sneakers-for/1683820141.html

türkiyede yok olan yerlerdede 180 tl hakıkı ınek derısı
  • güzel görünüyor ver bakalım sipariş beğenirsen buraya paylaş bizde alırız bakarsın :)
    ,koşu ayakkabısını verdim siparişini 1 hafta oldu gelsin sonra basketbol ayakkabısını vericem
  • kazem32 kullanıcısına yanıt
    verdim siparişi hocam bugun satıcı kargoya verır 1-2 güne alan arkadaş var memnun üründen arkadasın attıgı fotoları paylasayım bak ****ALİBABA VE ALİEXPRESS *****
     ****ALİBABA VE ALİEXPRESS *****

• arkadaşlar bir sorum olacak 2000 bin parça ve ağırlığı 7 kg olan bir ürünün türkiyeye sıkıntısız girme ihtimali varmıdır..?ödeyeceğim fiyat 350 dolar civarı..

Fedex IE kargo ile 4*7 gün de elimde olacakmış..riske değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkmat40

arkadaşlar bir sorum olacak 2000 bin parça ve ağırlığı 7 kg olan bir ürünün türkiyeye sıkıntısız girme ihtimali varmıdır..?ödeyeceğim fiyat 350 dolar civarı..

Fedex IE kargo ile 4*7 gün de elimde olacakmış..riske değer mi?

%100 gümrüğe takılır.
  • ne yapmak lazım gümrüğe takılmaması için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkmat40

ne yapmak lazım gümrüğe takılmaması için?

O kadar çok ve ağır olan kargo, siz ne yaparsanız yapın gümrüğe takılacaktır. Sizin tek yapmanız gereken ürün gümrüğe geldiğinde gidip vergisini ödeyerek teslim almanız.
  • Arkadaşlar daha önce gümrüğe ürünü takılan oldu mu?illa ki istanbuldan mı almak gerekiyor?bulundugunuz şehirden vergisini yatırıp teslim alma gibi bir durum var mı?
  • ilkmat40 kullanıcısına yanıt
    Bulunduğun ile en yakın gümrükten alıyorsun, mesela ben Hakkari'deyim paketim takıldı mı, gidip Van'dan alıcam.
  • Arkadaşlar anneler günü hediyesi olarak Gökkuşağı Gülü tohumu aldım. Gümrüğe takılır mı?

Gökkuşağı Gülü
  • quote:

Orijinalden alıntı: LahmacuN38

Arkadaşlar anneler günü hediyesi olarak Gökkuşağı Gülü tohumu aldım. Gümrüğe takılır mı?

Gökkuşağı Gülü

takılmaz için rahat olsun al.
  • siteden şu telefonu almayı düşünüyorum, gümrükte sıkıntı yaşar mıyım acaba?

http://www.aliexpress.com/item/Pre-sale-Original-Oneplus-one-5-5-qualcomm-snapdragon-801-quad-core-2-5GHz-1920x1080-13/1826716940.html
  • farfar63 F kullanıcısına yanıt
    yuzde yuz sikinti yasarsin telefon eline ulasmadan geri bile gidecektir yasakli ürünlerden cunku telefon.
  • Merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım. Aliexpress'den panel siparişi vermiştim. Geçenlerde geldi bugün deneme fırsatı buldum. Panelde beyaz çizgi çıkıyor bir tane dikey. Şimdi iade etmek istiyorum. Yapacağım işlemler nelerdir. Ekranı taktıktan sonra sıkıntılı kısmın resmini çektim.
  • arkadaşlar aliexpress'ten ürün almıştım. şimdi farkettim il kısmını değişitirmeyi unuttum. ankara yazıyor. ama adresin içinde kayseri diye yazdım. sizce nereye gelir ürün? ankara'ya gelirse kayseri'ye getirtme şansım var mı ptt'yle.
  • Selamlar arkadaşlar bana bir yardımcı olun. Aldığım ürün sorunlu geldi şimdi iade etmek istiyordum ama yardımlarınıza ihtiyacım var. Öyle az buzda değil fiyatı 150 liraya geldi. Yukarıdaki mesajımda da yazdım dispute açtım dün. Bugün böyle bir mesaj gelmiş "You need to add the tracking details for Order No. 61737743736975 before ${timeoutTimeForBuyer}. If no tracking information is added, this order will be automatically closed and the payment will be released to the seller. If the system shows that the seller has received the returned products, you will receive your refund within 7-10 working days. If there is a delay, please check with your issuing bank or contact us for help" Burada herhalde gelen bozuk ürünü tekrardan geri göndermemi istemiş. Dispute listemde adresi falan çıkmış yollayan kişininde ben bu ürünü ptt kargo ile mi yollayacağım ve kargo parası ne olacak? Gelirken ben ödemiştim fiyata dahildi. Ayrıca dispute liste bir de bu var.

Status: Seller cancel return goods

Reminder: The seller has declined to have the item returned. The dispute will be settled according to the agreement.

Bunların anlamı ne? Ayrıca yukarıdaki mesajda zaman dolmadan geri yollayacağım ürünün tracking no'sunu gir demiş herhalde de. Bunu bulamadım sitede. Acaba tamamıyla yanlış mı anlıyorum. Tecrube arkdaşlar yol göstersin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix_88 -- 27 Nisan 2014; 12:08:15 >

• Satıcı ile konuştuk. Bana geri yollamana gerek yok paran zaten geri yatırıldı dedi. Hesabı kontrol ettim bir şey yok. Sitede 7-10 gün içinde yatar diyor. Acaba satıcının dediği doğru mudur? Dispute sayfamda böyle gözüküyor.

• phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    satıcı disputeyi kabul etmiş, paran 10 gun içinde geri yatar, merak etme
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.