Şimdi Ara

****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.452
Cevap
228
Favori
651.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GKMDGN

satıcı disputeyi kabul etmiş, paran 10 gun içinde geri yatar, merak etme

Hocam vallahi içime su serptin. Adamlara da helal olsun vallahi ürünü geri istemeden parayı iade etmeleri çok şık.
  • fuk_18 F kullanıcısına yanıt
    tablette sıkıntı olurmu hocam? peki olmaz sanırım 60 $ yazdırsam ustune
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    gözünaydın kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant_34

gözünaydın kardeşim.

Sağol dostum. Az bir şey olsaydı fiyatı içim yanmıyacaktı ama 150 lira olup da paranın geri yatacağını duyunca seviniyor insan.
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    1999 dan bu yana var aliexpress yamuk olmaz onda ya kardes bende tablet alcamda biri cevap yazsa kimse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkant_34 kullanıcısına yanıt
    tablet malum 75 euroyu gecmicekse takilma gibi bir sorun olmayabilir sonucda elektronik urun telefon yasak ve bazi elektronik esyalarda yasaka ama tablet alanda var sitede gormustum ve asagida verdigim linki incelerseniz ayrintili bilgi ordada mevcut

http://forum.donanimhaber.com/m_37627330/mpage_113/tm.htm
    75 dolardan dusuk yazdırsam 50 dolar yazdırsam sıkıntı olmaz demi linki inceledim teşekkür ederim başka bır sey yapmam gereklımı?
  • berkant_34 kullanıcısına yanıt
    sans isi gumruktekiler gercek fiyatini biliyorlar 75 euro gecmesin yeterli fatura falan isteyebilirler yada kredi karti ekstrasi isteyebilirler hani isi kurcalarsalar her turlu bulurlar senin daha fazla para odedigini denemek lazim
    Hocam o zaman riske gerek yok trden almak mantikli

• merhaba arkadaşlar aliekpess hafıza kartı alacam bu fiyata buldum 64gb ama fiyatı bana cok düşük geldi tam anlayamadım bu konuda yardımcı olurmusunuzhttp://m.aliexpress.com/item/1594696173.html

• asi.orhan kullanıcısına yanıt
    bu sekilde cok var ucuzada calisirmi calismazmi bilinmiyor belki alirsin calismaz yada 1 hafda sonra elinde kalir yada 1 sene kullanirsin elektronikde sans isi birazda fiyati birsey degil istersen al dene bi
  • iyi bir satıcı bulmak gerekiyor aliekpess saglam satıcı ismini verirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: asi.orhan

merhaba arkadaşlar aliekpess hafıza kartı alacam bu fiyata buldum 64gb ama fiyatı bana cok düşük geldi tam anlayamadım bu konuda yardımcı olurmusunuzhttp://m.aliexpress.com/item/1594696173.html

paranızın çöpe gitmesini istiyorsanız alın :-) o hafıza kartları üretim sırasında sıkıntılı olan hafıza kartları ben aldım 32gb bir işe yaramıyor. türkiyeden garantili alın 3-5 kuruşa bakıp paranızı çöpe atmayın
  • Arkadaşlar şimdi bu aliexpresde 60 dolara falan ayakkabı var ben ondan atıyorum 5 tane almak istiyorum. Aynı sepete ekleyip sipariş verirsem 300 dolar olacağı için muhtemelen gümrükte takılacak. Hepsini ayrı sepetlere ödeyip parasını ayrı ayrı ödesem yine de takılma muhabbeti olur mu ya da gümrükde şüphelenilir mi isimden dolayı. Hepini farklı isimlere mi alayım ? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
  • AlfaRomeo147 kullanıcısına yanıt
    ayrı ayrı alırsan sıkıntı olacagını sanmıyorum
  • AlfaRomeo147 kullanıcısına yanıt
    Bir tane al önce satıcı kargo yapsın, arkasından diğerini al kargo yapsın, sonra diğerine geç. Ben bu taktikle alıyorum ürünlerimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

Bir tane al önce satıcı kargo yapsın, arkasından diğerini al kargo yapsın, sonra diğerine geç. Ben bu taktikle alıyorum ürünlerimi.

Anladım hocam kargo takip noyu alınca yeni siparişi vereyim o zaman
  • Merhaba Forumdaşlar öncelikle herkese iyi geceler diliyorum. İnternette aliexpress ile ilgili bilgiler ararken bu konunun karşıma çıkması çok iyi oldu ve bende üye oldum. Üye olalı bir kaç saat oldu ve maalesef yorumların hepsini okuyamadım. Okuduğum kadarıyla güvenilire benziyor ama yine de tam emin olamıyorum. Onun için size sormak istediğim bir kaç şey var.
    Küçük yeğenim var(erkek) 9 yaşında ve oyuncaklara çok meraklı. 2 ay sonra da doğum günü var. Öyle bir oyuncak beğendi ki Türkiye'de bulmak maalesef mümkün değil. Türk oyuncak sitelerinde bulamadım. İnternetten araştırma yaptığımda aliexpresste oyuncağın olduğunu gördüm. Ha bir de oyuncak amazon.com da da var.
    Link şu:
    http://tr.aliexpress.com/item/Bandai-D-arts-Digimon-Adventure-War-Greymon-Action-Figure/1598817121.html
    Veya:
    http://www.aliexpress.com/item/Bandai-D-arts-Digimon-Adventure-War-Greymon-Action-Figure/1598817121.html
    Bu da amazom.com dan
    http://www.amazon.com/Digimon-DArts-Action-Figure-Wargreymon/dp/B003YC1Y1U

Burada bazı arkadaşlar şöyle şöyle durumlara dikkat edilmesi gerek demiş. Ben genelde internetten alış-veriş yapmadığım için böyle konulara yabancıyım. Bu linklere bakarak oyuncağın güvenilir olup olmadığını ve nelere dikkat etmem gerektiğini söylerseniz çok sevinirim 2 siteyi karşılaştırıp bana bilgi verirseniz çok müteşekkir olurum. Tekrardan iyi geceler herkese...

• Corasprin C kullanıcısına yanıt
    Aliexpressteki satıcıdan bu oyuncağı alan kişi yorumunda harika demiş, amazon.com da da 99 dolara var aynı oyuncak. Aliexpresstekini bence alabilirsin orijinal gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LahmacuN38

Arkadaşlar anneler günü hediyesi olarak Gökkuşağı Gülü tohumu aldım. Gümrüğe takılır mı?

Gökkuşağı Gülü

Çiçekler gerçekten gözüktüğü gibi mi çıkacak?
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.