Şimdi Ara

Türkiye'nin ilk Mat Kırmızı Spor Arabası!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
18.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaklaşık 2 ay önce aracımı kaplatmak istediğimi düşündüğümü söylemiş ve forumda paylaşmıştım. Ancak istediğim renk Mat Kırmızıydı ve protac dahil hiçbir yerde yoktu. Uzun bir araştırmadan sonra Fark oto kaplama'daki adamlarla birlikte tekstilkente gittik oracle yetkili dağıtımcısına. Daha önce hiç sipariş verilmediğini ancak istiyorsam bir sonraki sevkiyatta oracle 9000 serısı en kalıtelı ve en pahalı olan dıs cephe ve arac kaplaması 25 mtlik rulo getirtebileceklerini soyledıler. Aslında görmeden dokunmadan almak ne kadar mantıklıdır bılınmez ancak almış bulundum bir kere benı cezbeden sey kredı kartına 6 taksıt oldu

5 gün sonra folyomuz geldi gittik aldık. o gun ve ertesı gun kapladık. aracım 5 haftadır bu sekılde. forumla anca paylasmak nasıp oldu resımlerden ıstedıgım efekt okunmuyor gercekte cok basarılı gozukuyor. blackberry kamerası bı yere kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larkyn -- 19 Haziran 2010; 16:22:18 >

• gayet güzel olmuş,iyi günlerde kullanın,ben çok beğendim şahsen.
  • eskiden petrol mavisiydi sanırım
  • Bencede çok tatlı olmuş.
  • Sexy biliyosun senin araba beni çekiyor hep
  • way!
    Çok farklı olmuş, matlığından sanki eskiymiş gibi ama pürüzsüz olması başka bi hava katmış.Hem aracı korur.İiyi günlerde çiziksiz kullanmanız dileğimle
  • Keyfe keder komple boyalı.
    Güzel olmuş güle güle kullanın.
  • Yakışmış spidera. Bir de kaput içi fotoğrafı varmı görebileceğimiz, ben içe dönen kısımları merak ediyorum da eminim merakımı paylaşan birçok insan vardır.
  • cok cok ıyı olmus bence acıkcası bu kadar beklemıyodum.....

5 hafta mı oldu zaman ne cabuk gecıyor daha kaplatma konun hakkındakı sorun dun gıbı gelıyor....

sakıncası yoksa ne kadara mal oldu pekı..??
  • maliyet ne kadar hocam?
    Bende Beyaz Scirocco almayı düşünüyorum bu kaplama nasıl birşeydir?
    Beyaz'a olur mu acaba?
  • Keyfe keder komple boyalı.
    Güzel olmuş güle güle kullanın.
  • evet aslında kaplatma anlaşmalı gibi oldu a3ümü mat beyaz, bi arkın honda civicinide mat beyaz kaplattık 2 aracım ıcın toplam 2.500 gibi bir fiyat odedim bunun 1.500 u kredı kartına 6 taksıt 1000i nakit oldu. ayrıca 5er metrede evıme goturdum folyo ılerıde sorun cıkarsa dıye ilgilenen varsa garanti ediyorum piyasada işi çok duzgun yapan ve EN UYGUN fiyatı ceken dürüst bir firmayla yaptım özel mesajdan ilgilenen olursa yardımcı olurum. 2.500ün yarısından cogu kırmızı folyoya gitti cunku normallerden %40 fabrıka cıkıs fıyatı fazlaydı. kose donusler cok bassarılı olmadı kaput içi sonuna kadar gitmiyor kaputum range rover kaputundan buyuk oldugu ıcın 1 cım kadar ıcıne gıdıyor sonrasını cekemedık. foto ceker koyarım buraya.
  • Benim mesaj niye 2 kere çıktı anlamadım.
  • Tşk. Merak ettiğim birşey daha var, kalanı da eve götürdüm demişsiniz de, allah göstermesin ufak sürtmelerde folyoda ufak delinmeler ve yıpranmış bölgelerin tamiri hangi koşulda mümkün oluyor? lokal olarak uygulansa ek yeri izi kalır, bir türlü aklım almadı soriyim dedim siz mutlaka araştırmışınızdır.
  • Harika olmuş gerçekten.Çok tatlı bi araç ya bu spider.Ne yapsan yakışıyor
  • çok cici olmuş ::
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-focus-turkiye-de-tek/detay
    sanırım araç bunu gibi oldu dış olarak mükkemmel kapı içinde kalan kısımları bende merak ettim fakat o okadar mühim değil iyi günlerde kullanın
  • evet bu 5 haftada arka tampona kucuk bır yama yaptım. ütüyle ustunden gectım yakından bakmadıkca gozukmuyor

eger bır bolgede uzun delık olursa boya mısalı komple degısıyor ancak boyadan ucuza geldiği için tercih meselesi.

guzel yorumlarınız ıcınde ayrıca tesekkur ederım evet her goren super olmus dıyor yoldada soruyorlar nerde nası yaptırdın dıye
  • Pek sexi maşallah.
  • Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.