Şimdi Ara

Shattered Dimensions'da 3. Örümcek Adam

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Spider-man: Shattered Dimensions'da daha önce Noir ve The Amazing Spider-man olmak üzere 2 farklı örümcek adamı yöneteceğimiz açıklanmıştı. Şimdi Spider-man 2099 da bu ikiliye katıldı. Daha önce 2099'un olacağı yönünde haberler gelmişti, ama bu video oynanabilir olacağını kanıtı.

Oyunun E3 2010 videosunda Noir ve The Amazing Spider-man'in yanı sıra 2099 Spider-man'e de rastlıyoruz. Noir her zamanki gibi karanlık atmosferi ile ilgi çekerken, The Amazing'de ise klasik Spider-man'le karşılaşıyoruz. 2099'da ise bambaşka atmosfere sahip uzay çağının tasarımlarına şahit olmak mümkün.

Özellikle Noir ve 2099'un atmosferi bana The Amazing'e göre çok daha sağlam gözüktü. Batman: Arkham Asylum'un başarısından sonra doğru düzgün çizgi roman oyunları oynayacağız gibi görünüyor.

• bence videoya gore dördüncü de gelecek...
  • Spawn a benzetmişler
  • evet dördüncüsü zaten açıklanacak...one more will be revealed diyor en başından beri ilk başta two more will be revealed diyordu şimdi sadece son eleman kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Isaac We Trust -- 8 Haziran 2010; 13:11:40 >
  • Aynen 4 tane yayınlanacagı oyunun ilk videosu çıktığında söylenmişti zaten. 4. yü büyük merakla beklemek kaldı şimdi.
  • Bu oyun için xbox alırım işte
  • Son Spider oyunlarından sonra konsol alınırmı emin değilim CodeMachine.
  • Arkadaşlar,ben videoları izleyemiyorum.Video'nun kodu çıkıyor.Neden acaba?
  • ana sayfa üzerindenwww.bolumsonucanavari.com adresinden izlemelisin.
  • 4.sü de Carnage Spiderman büyük ihtimalle,videonun sonunda gözüküyo.Ama oyun malesef bişeye benzemiyo yine noir spiderman hariç
  • EN İYİ SPİDER-MAN OYUNLARI

1-SPIDER-MAN 3 PC-PS3-XBOX360
    2-SPIDER-MAN:WEB OF SHADOWS PC-PS3-XBOX 360
    3-SPIDER-MAN THE MOVİE tüm plartformlar
    4-SPIDER-MAN 2 PS2-XBOX360
    5ULTIMIATE SPIDER-MAN PC-PS2

BU 5 OYUNU MUTLAKA OYNAYIN ÖZELLİKLE İLK ÜÇÜ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.