Şimdi Ara

DIGITUR'ünü İptal Eden Mutlu Aileler Kulübü (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
1
Favori
39.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

ewet arkadaşlar bende size katılmak istiyorum ve digitürkümü iptal etttiriyorum ama sorun şu. aylık 22 lira ödüyürom. şu hd 2 paketli olan abonelik. nisan 2011 de abone olmuştum ve 24 ay sözleşme. sizce ne kadar öderim ve kutu bende mi kalıcak ??? veya dikkat edeceğim hususlar varsa sevinirim.

Ne kadar ödemen gerektiğini ve sözleşme koşullarını müşteri hiizmetlerinden öğrenebilirisniz.
  • ya tamam iptal ettirdik sonra naapıcaz?
    o konuda karar veremediğimden 8 aydır hala kullanıyorum. :)
  • Digiturke ilk abone olduğumda 1 ay tüm kanallar açıktı o ay hayatımın en iyi günleriydi penthouse hd vs.vs hepsi açıktı 2. ay geldi sıkmaya başladı Belli bir süresi vardı o süre dolsun kapatıcam
  • D-smart'ımla mutluyum, hatta belki inanmayacaksınız ama tivibu ile de mutluyum.
  • digitürk zırtpırt donup kalıyodu kartı falan tanımıyordu en sonunda kafam attı tivibu ya geçtim gayet mutluyum
  • benim taahhüt kasımda bitiyor şimdi iptal ettirsem ne kadar öderim
  • Arkadaşlar bugün geçen haftadan beri 3. fax çekişim ... 1. faxı çektiğimde yok efendim dilekçe ile nufus cüzdanı fotokopisi aynı kağıtta olacakmış ben ayrı ayrı gönderdim . bu hafta başı yani 16 .07 .2012 pazartesi gübü neyse 2. cektim mesaj filan gelmedi telefona !!! bugün aradım kardeşim fax'ım gelmişmi bakın dedim neden işleme almıyorsunuz dedim bağırdım çağırdım bugün yine 3. faxı çektim !!! yeter artık mahkemeye vereceğim gına geldi bu soygunculardan

• D-Smart eski üyelerine kolaylık sağlıyor,DigiTürk de yeni üyelerine kolaylık,eskilere tam tersi yani
  • en adi türk DİJİTÜRK
  • konu süpermiş :)
    geçen hafta bi akrabamı dijitürkten kurtardım. Bıktım dedi her ay para her ay para. Gittik 35 liraya bi uydu alıcı 10 lirayada bi lnb aldık. Çevirdik diji çanağı türksata.
    Kanalları görünce aradı dijitürk ü iptal edicem diye :)
    çok eski üye tahminim 4 yıldır felan izliyormuş. Herşey kapalı sadece türksat kanalları açık aylık 30 lira ödüyormuş nasıl iş anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ailenin yeni üyesi olarak herkese hayirli olsun diyorum:)

• 1 dakika geçirmeden benimde 3 kasım da kapandı digiturk

bu uydu alıcıyı iade edene kadar yararlanmak istiyorum

dt9102 hd olan cihaz

evde turksat kablo var taktım ama bir türlü kanal bulamıyorum şifresiz

böyle kullanan var mı hiç aramızda
  • müşteri hizmetlerini arayıp cihazı türksata açık olmasını isteyeceksiniz. yoksa aslında kanalları buluyor ama yokmuş gibi gösteriyor. mode tuşu da aktif değil.

uyducuda oluyor mu bilemem.
  • arkadaşlar merhaba,

1 yıllık digiturk tahhütüm bu ay sonunda bitiyordu. acaba ne yapsam diye düşünürken bir telefon geldi ve 24 ay boyunca lig tv haricinde herşeyin açık olduğu özel bir kampanya olduğu ve istersem ilk 4 ay %50 sonra aylık 34 tl'ye üye olabileceğimi söylediler. telefonda satıcı arkadaşla 15 dk konuştuk defalarca teyidleştik inanamadım ama bu paketin gerçekten böyle olduğuna beni ikna etti ben de üyeliğim bitmeden iptal ettim.

gelen paket HD bile olmayan sadece sinema paketi olarak çıktı. aradım kurulum yapan ekibe durumu anlattım özür dilediler ama yapacak birşey yok digiturk merkezi arayın dediler aradım şikayet ettim arayan yok....

Dün akşam sinirlenip tekrar aradım 20 dk görüştük merkezden bir arkadaşla tüm şikayetlerimi aldı ve hem 1 yıllık olanı hem de yeni üyeliği iptal etmek istediğimi söyledim. Bana tamam iptal edin merkezden sizi arayıp açıklama yapacaklar belki maduriyetinizi telafi ederler dedi arasın açıklama yapsınlar dedim.

bugün aradılar telefondaki arkadaşa da derdimi anlattım tabiki bana ne mantıklı bir açıklama ne de maduriyetimle ilgili bir seçenek sunulmadıki sunulsa da iptal edecektim kafaya koymuştum. görüşme esnasında arkadaş "belki siz anlatılanı tam anlayamadınız" gibi bir cümle kurunca iyice sinirlendim ve bunu kabul etmediğimi kayıtlı numaram üzerinden tüm görüşmelerin kayıtlı olduğunu gerekirse araştırmalarını söyledim. yani ben 15 dk boyunca konuşucam satıcı ben ne desem evet öyle diyecek sonra ben anlamamış olacağım.

herneyse iki üyeliğimi de iptal ettim. şimdi bana 6 günlük yeni üyeliğim için 10 tl'yi geçmeyecek bir fatura geleceğini söylediler lanet olsun gönderin dedim.

şimdi okuyorumda faks falan diyorsunuz. bildiğim kadarıyla faks çekmek zorunda değiliz artık ve benden de faks çekmemi istemediler şimdi telefonuma hediye verdikleri 1 aylık lig ve 6 aylık yetişkin üyeliğinin iptal olduğuna dair mesaj geldi asıl üyelik için gelmedi ama arayıp soracağım bakalım ne olacak diye.

anlayacağınız ben de şimdilik bunlardan kurtuldum.

içimide burada döktüm rahatladım şimdi bir de btk'ya şikayet edeceğim. :)

• 3 kasım da kapatıldı üyeliğim

19 ekimden sonra 3 kasım a kadar zorunlu abonelik yaptırdılar sonra 3 kasımda kapandı yayınlar

şimdi bir açayım dedim hd kanallar hariç lig tv filan

tüm kanallar açık

show beyaz tv star ntv vb..

neden açık arkadaşlar önceleri sadece trt ve sky açık kalırdı
  • 3 ay hediye

9 ay 61 tl ödeme koşulu ile yine arandım digi tarafından

maç olmayan aylarda da 35 düşüreceklermiş faturayı hd içerik de hediye

bakalım en son ne yapacaklar
  • Benim bir yakınım ilk üç ay 17tl geri kalan aylar 35tl gibi bir rakamla sinema + ligtv HD paket...vs ( anlamıyorum şu paket bu paket işte hepsi var) üye olmuş DT ye.

Ben ise 66lira ödüyorum! ligtv HD paket başka da bir şey yok.

Durumla ilgili aradım bambaşka bir şey öğrendim. 1 senelik taahhütümü yenilemişler!! benden habersiz. Neymiş bana bilgi vermişler faturamda yaziyormuş filan... Nasıl kurtulucam bu durumdan bilmiyorum

Şimdi uğraş dur bu ....lerle

Hadi iptal ettik diyelim maçları nasıl izliyicem?! Elim mahkum bu adamlara

Başlık tam olmuş MUTLU Aileler... beni DT üyesiyim ve mutlu değilim.
  • Biz iptal ettik mutlu degiliz. 83 kurus borcumuz kalmis. Ama sacmaliga bakin ki borcu olan seyi iptal etmediler gidip 11 lira 15 kurus borc odedim. Haziran ayında...

Bu sabah babami aramislar 83 kurus borc 600 lira olmuş. Ne yapicaz yardim edin. Lutfen

• Digitürk mü bir daha asla.
    5 ay sonra 24 aylık taahhütüm bitecek, resmen boşuna para verdim şerefsizlere...
    Bozuk kutuyu taktılar değiştirmeye servis parası istiyorlar
    primetime yayınların kopma oluyor, yeterli seviyede hizmet alamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.