Şimdi Ara

Lost Planet 2 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
19.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

E.D.N III gezegenine dönüş vakti geldi. Devasa boss ve korsan savaşlarına hazır olun. Yeni nesilin ilk dikkat çeken yapımlarından biri olan Lost Planet’in ikinci versiyonu sonunda çıkışını yaptı. Bakalım Capcom'un çok daha iddialı ve yenilenmiş özellikler ile karşımıza çıkan oyunu, bu iddiasında ne kadar başarılı olmuş?

• sn. Ersin Kılıç bu ruh gibi video oyunu anlatımınizdan dolayi sizi tebrik ediyorum dinlerken resmen uykum geldi daha oyunu xbox'da oynamadan oyundan soguttunuz beni tebrikler
  • Kanca bana nedense Just Cause 2'yi hatırlattı.
  • İncelemelerinizi izliyorum. Teşekkürler.
    Ancak embed kodlarınızda bir sorun var sanırım web siteme ekleyemiyorum. Düzeltilirse sevinirim...
  • quote:

sn. Ersin Kılıç bu ruh gibi video oyunu anlatımınizdan dolayi sizi tebrik ediyorum dinlerken resmen uykum geldi daha oyunu xbox'da oynamadan oyundan soguttunuz beni tebrikler

Kimse sana zorla izle demiyor arkadaşım. Başka hangi türk oyun sitesinde video inceleme yapılıyor bir bak. 1 gün içinde 2 video inceleme yaptılar ve kalkıp şikayet ediyorsun. Düzgün bir dille söylesen gene neyse. İnceleme için teşekkürler bu arada.
  • embed kodunda bir sorun varmı bende var
  • quote:

Kimse sana zorla izle demiyor arkadaşım. Başka hangi türk oyun sitesinde video inceleme yapılıyor bir bak. 1 gün içinde 2 video inceleme yaptılar ve kalkıp şikayet ediyorsun. Düzgün bir dille söylesen gene neyse. İnceleme için teşekkürler bu arada.

böyle inceleme yapacaksan hiç yapma ruh gibi anlatmış, ginx tv izle biraz bak orada da tr tanıtım yapılıyor en azından ruh gibi değil
  • quote:

böyle inceleme yapacaksan hiç yapma ruh gibi anlatmış, ginx tv izle biraz bak orada da tr tanıtım yapılıyor en azından ruh gibi değil

Niye ruh gibi olsun ki gayet iyi bence. Yazılı incelemeden iyidir en azından. Ne olsun ki basbas bağırsın mı yani. Tabi senin kendi görüşün ve diğer arkadaşa da dediğim gibi biraz daha iyi dille söylesen daha iyi oludu arkadaşım. Neyse ne ben beğeniyorum sen beğenmemişsin ne yapalım.
  • By_e niye anlatmadi ?
  • Ersin Bey İnceleme için teşekkürler emeğinize sağlık. İyiki PC'ye çıkmamış bende keşke çıksaydı diyordum malesef beklentileri boşa çıkaran bir yapım olmuş.
  • Öncelikle sizi tebrik ediyorum bütün oyunlar için her zaman puanlamalarınız tam yerinde oyun hakkında size bi sorum olucak split screen olarak arkadaşınla beraber oyarak sarmazmı ?
  • İncelemeye göre konuşursam Capcom'dan bu kadar kötüsünü beklemiyordum. İlk çıkan tanıtım videosunda o kadar ballandırmışlardı bir de. Yine de ilk oyunun hatrına sonbaharda PC sürümü çıkınca oynayacağım.
  • quote:

herkes ginx tv veya onun gibi bir kanallara sahip degil özellikle benim gibi Turkiyede yasamayan bir insan icin bu siteki haberler benim icin tek Turkce oyun ve teknoloji haber kaynagi o yuzden biraz baska insanlarida dusun yorum yaparken.
  • Arkadaşlar daha fazla video inceleme istiyorsunuz ama bu işte yetişen arkadaşlara sabır göstermiyorsunuz. Bizim için çok değerli olan eleştirilerinizi, biraz daha yumuşatarak yapmanızı rica ediyorum.
  • Valla kolay kolay yorum yazmam genelde de .. ersin hocanın sesini beğeniyorum .. ff 13 yaptıgı incelemede çok güzel anlatmıştı aynı şekilde burda da güzel anlatmış ..

sırf bazılarının uykusu geliyor diye bunu anlatıcıya bağlaması hoş değil hele ki böyle bir kaba söylemle hiç hoş değil .. en azından yaptıgı fedakarlıklardan dolayı insanla yada insanlarla biraz daha saygılı konuşabilirsin..

inceleme için teşküre
  • Teşekkürler ama hoşlanmıyorum bu LP den
  • cok güzel inceleme olmuş emeğine sağlık
  • Video incelemeyi izledim de birşey dikkatimi çekti. Oyun kötü puan almış onu anladık da, sanki kötü oyunları Ersin Kılıç'a veriyorlar gibi

Şaka bir yana da, gayet güzel bir sunum olmuş. Detaylı ve akılda beliren soruları çözümleyici olmuş her zamanki gibi.

d:kırıcı olmasın diye düzeltme yapayım da şirket içi kriz çıkmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 22 Mayıs 2010; 13:56:23 >
  • Hit oyunları Erdinç İyikul inceliyor zaten. Gerçi Ersin Kılıç'ın anlatımını da çok seviyorum ben, özellikle RPG oyunlarını çok güzel inceliyor. Başarılarınızın devamını dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xerias -- 22 Mayıs 2010; 12:31:06 >
  • Erdinç hocamın videolar çok iyi olduğu için kim anlatsa yaman kalıyor. :) Zamanla arkadaşta kendini geliştirecektir. Açıkcası BSC videolarından sonra normal yazılı incelemeleri takip edemez oldum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.