Şimdi Ara

Lost Planet 2 Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
19.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BUNU ALMAKTANSA BİZİM KOVBOY DAHA BİR HAVALI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Video incelemeyi izledim de birşey dikkatimi çekti. Oyun kötü puan almış onu anladık da, sanki kötü oyunları Ersin Kılıç'a veriyorlar gibi

Şaka bir yana da, gayet güzel bir sunum olmuş. Detaylı ve akılda beliren soruları çözümleyici olmuş her zamanki gibi.

d:kırıcı olmasın diye düzeltme yapayım da şirket içi kriz çıkmasın

GTA IV' ü Ersin abi inceledi

• Arkadaşlar incelemede beğenmediğiniz kısımlar olabilir ama bunu uygun ve güzel bir dille eleştirmelisiniz.
    Yoksa
    Daha iyisini yapabiliyorsanız buyrun birde sizi görelim...
  • Şahsen puanlamanıza katılmıyorum lost planet 1 i ilk oynadığımda bu oyun hangi oyun ne güzel yaa gayet sürükleyici bir oyun demiştim ve puanlamaları gördükten sonra oyun dergilerinden şaşırmıstım .
    Lp2 Yİ de denedim ve gayet iyi olduğunu gördüm
    bol silah eğlenceli yapı büyük bosslar vb. eğlence faktörünü iyi desteklemiş bence
    iyi günler
  • arkadaşlar burda şunu anlamak istiyorum.istediğiniz oyun hakkında bilgi edinmekmi yoksa tv şov mu istiyorsunuz.adam en ince ayrıntısına kadar incelemiş öncelik olarak bunu almış yani işin şov kısmını verin bi radyo dj sine allaya pullaya anlatır yani çok bi mevzu deil hani öle dinlemek isteyenler oluoor onun için dedim.bilmem kusurmu ettik efendime söliyim:)saygılar
  • megatron sızden vıdeo ıncelemeler beklıyorum
  • sizede oyun beğendirilmez adamlar daha ne yapsın fıstık gibi oyun
  • türkçe video inceleme bulmuşta beğenmiyor arkadaş :D bence inceleme güzel, bsc güzel, ersin arkadaş güzel (oyun biraz kötü :D). aynen devam diyor red dead redemption incelemesi bekliyoruz.saygılar.
  • oyun kötü ama ginede biraz iyi. bu arada red dead redemptionun incelemesini bekliyoruz
  • Ersin abi kimseye takma abi gerçekten iyi sunuyorsun.
  • Zaten ilk oyunda bi cacığa benzemiyordu
  • arkadaşımız gayet güzel anlatmış Beğenmeyen kendisi yapsın
    Ama oyunu beğenmedim
  • Shank gibi dandik bir oyuna BSC puanı 7,3 veriliyor. ama lost planet 2 gibi müthiş bir oyuna 6,5 verilmesi şaşırtıcı. lost planet 2 yi beğenmeyenler ya oyunu oynamadı ya da bitirmedi.
  • 13 gb lık bi felaket kesinlikle önermiyorum.Oynanabilirlikten eser yok.Videodaki tüm anlatılana katılıyorum.Verdiginiz punlar bile cok sayilir.Keske videoyu oyunu almadan önce izleseydim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venom[TR]

sn. Ersin Kılıç bu ruh gibi video oyunu anlatımınizdan dolayi sizi tebrik ediyorum di vik vik

Böyle kalitesiz kişililkte insanların ne var bu site de? bilen varsa anlatabilir mi?
    Burada bedava video inceleme izliyorsun kıçının üstünde ve sen bundan şikayet mi ediyorsun utanmadan bozuk bir agızla?
  • mükemmel anlatım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkuzeyli

mükemmel anlatım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.