Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.201
Cevap
642
Favori
2.765.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sitesinde de reklamı olduğuna göre tüm şubelerdedir.
  • vatan gunun fırsatı ...

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=47055

cazip midir ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: laguns

vatan gunun fırsatı ...

cazip midir ???

bence değil.mediamarktta ps3 konsol ve bir kol zaten 599 tl(izmir deki gördüğümü söylüyorum diğer şubelere bakmak lazım).vatan konsollarda doğru düzgün hiçbir indirim yapmıyor ben mediamarkt ve best buy takip ediyorum.inş olur güzel bir indirim alırız.ayarlayabilirsem ve kaldıysa ps3+2 kol + pes 11 725 tl idi.bu kampanyada stok nasıl bilen varmı şuan için(izmir)?bahsettiğim yarın bitecek sanırm 4.de diğer kampanya olacağına göre??

• quote:

Orijinalden alıntı: v88

quote:

Orijinalden alıntı: laguns

vatan gunun fırsatı ...

cazip midir ???

bence değil.mediamarktta ps3 konsol ve bir kol zaten 599 tl(izmir deki gördüğümü söylüyorum diğer şubelere bakmak lazım).vatan konsollarda doğru düzgün hiçbir indirim yapmıyor ben mediamarkt ve best buy takip ediyorum.inş olur güzel bir indirim alırız.ayarlayabilirsem ve kaldıysa ps3+2 kol + pes 11 725 tl idi.bu kampanyada stok nasıl bilen varmı şuan için(izmir)?bahsettiğim yarın bitecek sanırm 4.de diğer kampanya olacağına göre??

589 LİRA GAYET SICAK GİBİ NEDEN DEĞİL?

• arkadaşlar vatanda ps3 te günün fırsatı var pek fazla bilgim yok eski kasa falan olduğundan mı yada başka bir çakallığı mı var da bu kadar indirim yapmışlar ?

hızlı bi yardımda bulunabilirseniz sevinirim bugün bitmeden alacağım

• SONY PS3 120 GB H Chassis Oyun Konsolu yazıyo. H Chassis ne demek acaba. bide vatandakiler sony garantisindemiydi.

@dranov

ilk ilanlarında 670 tl gibi bi rakamdı ona göre yazmış arkadaş. şuan fiyat 589 a gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydemir52 -- 2 Kasım 2010; 21:22:04 >
  • Arkadaşlar mediamarkt fiyatı 120gb konsol + 1 kol 549 TL... Stokta 1000 tane olacakmış...
  • kdv siz hali o yalnız
  • Elimdeki broşürde +kdv gibi bir ibare yok. Taksitte de 10x54.9 TL yazmışlar. KDV dahil sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: feverfire

Elimdeki broşürde +kdv gibi bir ibare yok. Taksitte de 10x54.9 TL yazmışlar. KDV dahil sanırım...

dostum bu 4 aralıktaki kampanyadan bahsediosun dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: v88

quote:

Orijinalden alıntı: feverfire

Elimdeki broşürde +kdv gibi bir ibare yok. Taksitte de 10x54.9 TL yazmışlar. KDV dahil sanırım...

dostum bu 4 aralıktaki kampanyadan bahsediosun dimi?

4 Kasım... Yani yarından sonra.
  • Arkadaşlar ürün tüm mediamarktlarda perşembe gününden itaberen geçerli olacak. MM deki tüm ürünlere kdv dahildir. Ayrıca sony eurasia garantili ürünlerdir. EW açılışındaki fiyatdan sonra en iyi fiyat denenebilir..
  • tam olarak ne veriyorlar?

120gb konsol + 2 kol mu ? 549 TL..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teken -- 3 Kasım 2010; 0:29:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teken

tam olarak ne veriyorlar?

ikinci ds3 yok
  • vatan 589tl yapmış mm deki indiri görünce harekete geçmişler anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

vatan 589tl yapmış mm deki indiri görünce harekete geçmişler anlaşılan

ben vatana üyeyim.sabah mail geldi 665 ti.simdi 589 olmus.ne adamlar ya.gün içinde fiyat deiştiriyolar.
  • Arkadaşlar ben açıkçası konsol dünyasına uzak birisiyim. Oyun oynarım ama aklıma estikçe ve uzun süre değil. Bluray player alacaktım ama bluray player yerine ps3 alayım arada sırada oyun da oynarım dedim. Sonuçta bluray playerlarla ps3 fiyatları oldukça yakın. Ancak bu ps3lerin harddisklerine göre farklı versiyonları var aralarında yazılım farkı var mı bilmiyorum. Bluray film oynatma önceliğiyle hangi versiyonunu almam daha akıllıca olur?

Yardım edecek olanlara şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

quote:

tam olarak ne veriyorlar?

ikinci ds3 yok

sıcak mı sence secret_spy? bayram yada yılbasını beklemeye deger mi?

bu arada slim mi bu kampanyadaki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Arkadaşlar ben açıkçası konsol dünyasına uzak birisiyim. Oyun oynarım ama aklıma estikçe ve uzun süre değil. Bluray player alacaktım ama bluray player yerine ps3 alayım arada sırada oyun da oynarım dedim. Sonuçta bluray playerlarla ps3 fiyatları oldukça yakın. Ancak bu ps3lerin harddisklerine göre farklı versiyonları var aralarında yazılım farkı var mı bilmiyorum. Bluray film oynatma önceliğiyle hangi versiyonunu almam daha akıllıca olur?

İçlerinde yazılım farkı yoktur..Tek farkları boyutlarıdır... 120Gb - 320GB gibi.. yani tek fark sadece donanımsal olarak var..

bu arada, yeni cıkan "move paketli ps3lerde 3D film oynatma olayı var" bişeler demişti satış elemanı.. ne derece dogru bilen arkadaslar cevaplarsa aydınlanırız.. bunu bilmiyorum tam olarak çünkü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Arkadaşlar ben açıkçası konsol dünyasına uzak birisiyim. Oyun oynarım ama aklıma estikçe ve uzun süre değil. Bluray player alacaktım ama bluray player yerine ps3 alayım arada sırada oyun da oynarım dedim. Sonuçta bluray playerlarla ps3 fiyatları oldukça yakın. Ancak bu ps3lerin harddisklerine göre farklı versiyonları var aralarında yazılım farkı var mı bilmiyorum. Bluray film oynatma önceliğiyle hangi versiyonunu almam daha akıllıca olur?

İçlerinde yazılım farkı yoktur..Tek farkları boyutlarıdır... 120Gb - 320GB gibi.. yani tek fark sadece donanımsal olarak var..

bu arada, yeni cıkan "move paketli ps3lerde 3D film oynatma olayı var" bişeler demişti satış elemanı.. ne derece dogru bilen arkadaslar cevaplarsa aydınlanırız.. bunu bilmiyorum tam olarak çünkü
    3d özellıgı güncelleme ile geldi burdan çıkarabilceğimiz sonuç yeni ps3 ler sonn yada sondan bir önceki sürüme ait 120lıkler ise 3.41 altı yada 3.41 dir

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.