Şimdi Ara

....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
10.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satcell -- 31 Mart 2012; 14:07:22 >

• Vayyy hemen hatlarimizi avea ya tasiyoruz bu ŞOK tan sonra. !!!
  • Orijinalden alıntı: Noxco

Vayyy hemen hatlarimizi avea ya tasiyoruz bu ŞOK tan sonra. !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyeniceli -- 6 Mayıs 2010; 21:48:41 >
  • Gerçekten buhara mı dönüşüyor
  • whats going on meeennn
  • quote:

Orijinalden alıntı: satcell

Vodafone dan 50 kurusa alınan günlük sınırsız internette tl buhar etmeye başladı.

naptın gece12den diğer gece12 ye kadar download mu yaptın 2 gün deneme amaçlı kullanmıştım ilk çıktığında birşey olmadı ilk şikayet eden sensin sistemsel sorun olabilme ihtimalini düşünmedin mi hiç.ararsın m.temsilcisini hallederler eğer sen haklıysan düşme mevzusunda.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis
    Gerçekten buhara mı dönüşüyor

50 kuruş a sınırsız internet aldıysan şuan bi 5 mb geç te bi bak buhar nasıl oluyor

Paket kullanımında değişiklik olsa smsle bilgi gelir ki baktım sitesinde değişiklik yok.Dediğinde haklıysan ararsın müşteri hizmetlerini iade ederler yani piri reis ben yada s.volkan yapmıcaz iadeyi sistemden kaynaklı hatadır.Bende başlığı görünce haydaa vodafone bunudamı değiştirdi dicektim herşey aynı bir ara istersen çok önemsediğine göre en net cevabı onlar verir.

• Vodafone'da şu sistemsel hatalar git gide artıyor mu? Yoksa bana mı öyle geliyor?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Vodafone dan 50 kurusa alınan günlük sınırsız internette tl buhar etmeye başladı.

naptın gece12den diğer gece12 ye kadar download mu yaptın 2 gün deneme amaçlı kullanmıştım ilk çıktığında birşey olmadı ilk şikayet eden sensin sistemsel sorun olabilme ihtimalini düşünmedin mi hiç.ararsın m.temsilcisini hallederler eğer sen haklıysan düşme mevzusunda.

ilk çıktığında sorun olmaya bilir ama şuan tl buhar ediyor.

Eee ne dedi müşteri hizmetleri sorun neymiş :)

• iki hattan toplan 6 tl'mi yediler. vodafone ne yapmaya çalışıyor.
  • bende bugün bir deneyeyim dedim. Telefonu ayarlamak için epey uğraştım. Günlük cepnet aldım. Hattınız internete açıldı dedi 1. mesajda 2. mesajda günlük limitsiz cepnet paketiniz tanımlanmıştır dedi. bende daldım sayfaları falan güzel açtı. Bir deneme yapalım dedim 20 kb civarı dosya indiriyordum ki durdu.

10 tl lik kontürümü bitirmiş. böylece internette kesilmiş. Müşteri hizmetlerini aradım. Birşey indirmişsinizdir. diyo bana. bende indirmenin ne olduğunu sordum data transferinden ücret ödersiniz diyor.günlük limitsiz diyorum. anlatamıyorum sanırım dedim.
    Günlük 5 MB sonra hızın düşmesi gerektiğini fakat internetin olması gerektiğini anlatırken kız bana 5 MB ın hız olduğunu söyledi.
    Bende bana yanlış bilgi veriyorsunuz bu konudan anlayan başka biriyle görüşmek istiyorum dedim. Başkasına bağladı beni.
    Kayıt aldılar. Üye falan olmadıysanız ücretli içerik indirmediyseniz. kontürleriniz iade edilir dedi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_80 -- 6 Mayıs 2010; 23:59:34 >

• Sinirsiz paketim var ama hakikaten paralar buharlasiyor arkadaslar !!!!
  • Ya yıllar geçti bi kampanya gördük 2 günde buhar etttiler demek.Tl yüklemeyi düşünüyordum iyi oldu öğrendiğim
  • Aynı şekilde bizim kuzen aylık paket aldı. 3. günü bugündü.3. gün itibariyle 2,38gb lik internet kullanmış. Bugun hesaptaki 0,90tl uçunca havaya hemen müşteri hizmetlerini aradı ne oluyor diye. Para yükleyin düzelir gibi bişey demiş hattın ucundaki müşteri hizmeti temsilcisi. Yükledik 4 lira az önce. 4 liradan da 35-40 kuruş uçunca tekrar aradı. Bu ay çok kullanmışsınız gibi birşey dedi. Sordu sınırsız değilmi lan bu. Adam cevap veremedi. (Kuzen bayağı sert konuşuyor. Çünkü bugunlerde bayağı tl'si havaya uçtu bu internetten dolayı. ) Hızınız düşüyor falan dedi. Ben kaydınızı aldım biz size döneriz gibi birşeyle telefonu kapattı.

Vadofone bizi kaldıramadı herhalde. 8 liramızı+uçan paraları geri istiyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @bdullah -- 7 Mayıs 2010; 0:47:33 >

• Turkcellin farkı bir kez daha çıkıyor ortaya millet. Ben diyordum zaten vodafone bunun altından kalkamaz diye. Avea heryöne sınırsız olayına döndü işte...
  • Bu paketlerin sonu pek hayırlı gibi durmuyor bakalım zaman ne gösterecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Turkcellin farkı bir kez daha çıkıyor ortaya millet. Ben diyordum zaten vodafone bunun altından kalkamaz diye. Avea heryöne sınırsız olayına döndü işte...

Niye ki aylık paketi 100 mb olarak gör 100 mb 8 tl :) turkcell faturasızda 12 tl.Evet sınırsız olayı açısından kötü olmuş inşallah iade edilir bakiyeleriniz yoksa ileriye yönelik kötü imaj olacak vodafone açısından ve bu paket açısından.Ama smsle bilgilendirilme yapılmadan sistemi değiştiremezler bence bir saçmalık var enkötü ihtimal şuan giden bakiyeleriniz iade edilmeli sistem değişecekse sonra değişmeli
  • benden de günlük 50 kurusa aldıgım günlük sınırsız faturasız hattımdan 20 tl eksildi, 2 sefer aradım MT yi inceleyip geri doneceklermiş, sabırsızlıkla bekliyorum
  • Vodafoneda bu ara gariplikler sitesinden belli..

Ancak SINIRSIZ İNTERNET 7,99 TL..Bu konu kesinidir..

Hata alanlar bize ulaşından ulaşssınlar ..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.