Şimdi Ara

VODAFONE 'AVANTAJLI SMS PAKETLERİ' *HEM FATURALI HEM FATURASIZ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
0
Favori
117.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: ruicosta

arkadaslar benim merak ettigim birsey var bu super maxi pakette gunluk 100 sınırı var mı istedigimiz kadar atabiliyor muyuz bir gun icinde?su an cepdolusu var bende bitmedi deneme sansım olmadı da

100 sms sınırı yok.

cep dolusunda var günlük limit.

tesekkur ediyorum cevabın icin. cep dolusunun bir anlamı kalmadı artık benim icin o zaman:) 500 u gecmez diger yonlere mesajım, sebeke ici yuksek kullanımım var. tam bana gore paket olmus.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

arkadaslar benim merak ettigim birsey var bu super maxi pakette gunluk 100 sınırı var mı istedigimiz kadar atabiliyor muyuz bir gun icinde?su an cepdolusu var bende bitmedi deneme sansım olmadı da

100 sms sınırı yok.

cep dolusunda var günlük limit.

tesekkur ediyorum cevabın icin. cep dolusunun bir anlamı kalmadı artık benim icin o zaman:) 500 u gecmez diger yonlere mesajım, sebeke ici yuksek kullanımım var. tam bana gore paket olmus.

diğer yönlere 500 den fazla atanlar için cep dolusu ideal,
    3.000 sms heryöne..

• 15 mayıs günü midi sms paket basvurusu yaptım,bugün itibariyle hala talebiniz alınmıştır bekleyiniz v.s uyarısı veriyor.
    Ne yapmalıyız arkadaşlar?

NOT: Daha evvel mini paket almıstım sorun cıkmamıştı,bu arada kullandıgım hat baskasının üzerine yani açık hat :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodur
    15 mayıs günü midi sms paket basvurusu yaptım,bugün itibariyle hala talebiniz alınmıştır bekleyiniz v.s uyarısı veriyor.
    Ne yapmalıyız arkadaşlar?

NOT: Daha evvel mini paket almıstım sorun cıkmamıştı,bu arada kullandıgım hat baskasının üzerine yani açık hat :))

paketler 28 nisanda çıktı..
    aynı ay ikinic paketi nasıl almayı düşünüyorsunuz
  • mini sms paketindeki 50 sms bitirdim zaten,midinin aktif olması için 1 ay beklemelimiyim yani?
  • Her Yöne Maksi sms paketi kullanmak için diğer kullandığım cepdolusu paketini iptal etmek için "IPTAL CEPDOLUSU" yazıp 7999'e SMS atıyorum ama msj gönderilemiyor. bakiyem 0.

ama 7999a sms atmak ucretsiz zaten.. ne yapmak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

Her Yöne Maksi sms paketi kullanmak için diğer kullandığım cepdolusu paketini iptal etmek için "IPTAL CEPDOLUSU" yazıp 7999'e SMS atıyorum ama msj gönderilemiyor. bakiyem 0.

ama 7999a sms atmak ucretsiz zaten.. ne yapmak lazım...

10tl kredi yukledim. yine cepdolusu sms paketi yenilendi. şimdi 1 ay daha bunu kullanmak zorundamı kalıcam yaaa...
    offf
  • Basri Mutaf güzel paket cep dolusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Basri Mutaf güzel paket cep dolusu

ben memnunum cep dolusu sms paketinden. ama 30 gun içerisinden en az 10 gun gunluk limitim bitti.
    vodafone ağırlıklı sms atıyorum. ama tabikide diğer yonede atıyorum. 100 sms gunluk limiti her zaman doldurmuyorum tabiki ama diğer sms paketinde bu daha rahat olacak. 5000 VF içi olması benim avantajım.
    neyse bu ay böyle devam edices
  • Adam gibi iş yap Vodafone. Artık sabır falan bırakmadın. Lanet olsun sana!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

Adam gibi iş yap Vodafone. Artık sabır falan bırakmadın. Lanet olsun sana!

noldu yine
  • Tam 4 gündür her yöne maksi mesaj paketini kız arkadaşıma almaya çalışıyorum. Her mesaj gönderdiğimde sistemde bir hata oluştu daha sonra tekrar deneyiniz diye mesaj geliyor bana.

Müşteri hizmetlerini aradım ve mail attım. İlgili birime iletmişler sorunu. Dünden beridir de bunların sorunu düzeltmesini bekliyoruz. Daha önce de benim paketi almamla ilgili sorun oluşmuştu. O zamanki başka bir hataydı şimdiki bambaşka bir hata. Paketler çıkalı ne kadar zaman geçti Vodafone. Artık yeter, şu sorunları hallet artık. Avea'da bile bu kadar sorun yok. Gözünü seveyim Vodafone ya. 1 aydır edebildiğin kadar mağdur ettin bizi. Biraz da yüzümüzü güldür ya!!!!
  • quote:

Tam 4 gündür her yöne maksi mesaj paketini kız arkadaşıma almaya çalışıyorum. Her mesaj gönderdiğimde sistemde bir hata oluştu daha sonra tekrar deneyiniz diye mesaj geliyor bana.

Müşteri hizmetlerini aradım ve mail attım. İlgili birime iletmişler sorunu. Dünden beridir de bunların sorunu düzeltmesini bekliyoruz. Daha önce de benim paketi almamla ilgili sorun oluşmuştu. O zamanki başka bir hataydı şimdiki bambaşka bir hata. Paketler çıkalı ne kadar zaman geçti Vodafone. Artık yeter, şu sorunları hallet artık. Avea'da bile bu kadar sorun yok. Gözünü seveyim Vodafone ya. 1 aydır edebildiğin kadar mağdur ettin bizi. Biraz da yüzümüzü güldür ya!!!!

Hımm valla bende senle beraber aldım sorunum yok hatun faturalı hata geçirip öyle aldı onda da sorun yok.

Peki nedicem m.hizmetlerini aramışken deseydin ya onlar aktif etsinler denedi mi onlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

Hımm valla bende senle beraber aldım sorunum yok hatun faturalı hata geçirip öyle aldı onda da sorun yok.

Peki nedicem m.hizmetlerini aramışken deseydin ya onlar aktif etsinler denedi mi onlar ?

Paket talebimiz alınmış zaten. Sadece onaylanması bekleniyormuş. 3 gün önce yani ayın 17'sinde paket talebi alınmış. Ancak hattan para düşülmesi ve onay mesajının gelmesini bekleyecekmişiz. Durumu ilgili birime iletmişler. Talep alındığı için bir şey yapamıyorlarmış. Onay mesajını beklemek zorundayız yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 20 Mayıs 2010; 12:48:27 >
  • arkadaslarinizi tlfnda msn kullandirmaya tesvik edeceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: canuygar

arkadaslarinizi tlfnda msn kullandirmaya tesvik edeceksiniz

Niye nerden çıktı şimdi mesaj atmak varken onla kim uğraşır.hele hareket halindeysen yazıların giidp gitmediğinden emin olmayacaksın falan riske gerek yok sms varken :)
  • quote:

Kız arkadaşımla zaten hareket halinde olmadığımız zamanlarda ya da uzun konuşmalarımızda telefondan msn'i tercih ediyoruz. Ama konunun bununla bir alakası yok.
  • quote:

quote:

Kız arkadaşımla zaten hareket halinde olmadığımız zamanlarda ya da uzun konuşmalarımızda telefondan msn'i tercih ediyoruz. Ama konunun bununla bir alakası yok.

konunun alakasi var maksat yazişmak benimkisi bi öneri salla gitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the show must go on -- 20 Mayıs 2010; 16:39:11 >
  • quote:

quote:

quote:

konunun alakasi var maksat yazişmak benimkisi bi öneri salla gitsin

Önerin için teşekkür ederim. Yanlış anlama terslemek amaçlı söylemedim. Onu kullanıyorduk zaten ama mesaj da şart oluyor.
  • smsin sesi bile güzel :)
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.