Şimdi Ara

Teknosa'da 10*15 Fotoğraf Baskı Sadece 10 kuruş! Ocak ayındayız hala devam!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
1
Favori
60.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İstinye Parkın içindeki Teknosa mağazasında gördüm ama sanırım hepsinde geçerli.EYLÜL sonuna kadar 10*15 baskı 10 kuruş bir büyüğünün de (sanırım 13*18 veya 15*20 )baskısı 20 kuruşa....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersyno -- 24 Ocak 2011; 14:29:03 >

• heralde sen önce açtın hemen 2 üstündede bir arkadaş aynı konuyu açmış
  • Aynen dostum.
    İnsanlar hiç araştırmadan konu açıyorlar.Buna ne denir bilmiyorum....
  • Tam aradığım olay baya resim birikmişti makinede bilgi çin teşekkürler.
  • diğr konu kapandığı için burdan tekrar sorayım,
    teknosadan baskı alan var mı? kalitesi nasıl? fotoları usb de mi götürmemiz gerekiyor?
  • heveslenmiştim çankirida yokmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plenus

diğr konu kapandığı için burdan tekrar sorayım,
    teknosadan baskı alan var mı? kalitesi nasıl? fotoları usb de mi götürmemiz gerekiyor?

Baskı kalitesi gayet başarılı.Resimleri usb ile getirip orada hemen yükletiyorsunuz.Ben gittiğimde sıra yoktu hemen resimleri basıp verdiler....
    Bence bu fiyata biriken resimlerinizi hiç beklemeden bastırın derim...
  • G.Antep'te var Adana'da yok.
  • Daha önce baskı almıştım Teknosa'dan. Baskı kalitesi gayet iyi idi. Bu anlamda tavsiye ederim. Fiyat zaten çok uygun.

Daha önceki kampanyada, bulunduğum yerdeki Teknosa'da baskı makinası yoktu. Fotoğrafları DVD ile verdim. Onlar kargo ile başka bir şubeye gönderip fotoğraflarımı çıkarttırdılar. Siz de rica edebilirisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogge

Daha önce baskı almıştım Teknosa'dan. Baskı kalitesi gayet iyi idi. Bu anlamda tavsiye ederim. Fiyat zaten çok uygun.

Daha önceki kampanyada, bulunduğum yerdeki Teknosa'da baskı makinası yoktu. Fotoğrafları DVD ile verdim. Onlar kargo ile başka bir şubeye gönderip fotoğraflarımı çıkarttırdılar. Siz de rica edebilirisiniz.

çok iyi fikir
  • Mediamarkt'ın fotoğraf baskısıyla kıyaslayabilecek bir arkadaş var mı?
  • teknosanin web sayfalari goruntulenemiyor su anda
  • elimde ne kadar foto varsa goturcem:)) bu firsat pek gelmez:)
  • Sivas listede yok

Niye biz bu teknolojinin nimetlerinden yararlanamıyoruz nerde kampanya var hep 3 büyük ilde azda buralara gelsin böyle şeyler yahu.
  • İstanbul Bayrampaşa dayım aradım forum daki teknosayı varmış sabah 260 adet foto baskı yaptırıcam :)
  • Tr deki en büyük teknosa adanada diyolar ama bu kampanya orada yok
  • baskıyı teknosanın içindemi yapıyorlar acaba yoksa bir yere mi yolluyorlar? öyle değilse şube dağılımı saçma olmuş. şişli - mecidiyeköy civarlarında 3 şubede de imkan var ama fatih historia avm de yok. yine de gidip şansımı denicem belki başka şubeye yollayıp çıkarttırırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !XiR

baskıyı teknosanın içindemi yapıyorlar acaba yoksa bir yere mi yolluyorlar? öyle değilse şube dağılımı saçma olmuş. şişli - mecidiyeköy civarlarında 3 şubede de imkan var ama fatih historia avm de yok. yine de gidip şansımı denicem belki başka şubeye yollayıp çıkarttırırlar.

gittiğiniz anda şubede basıyorlar ama gene de belki basan bir şubeye yollayıp işiniz halledebilirler...
  • Bu fiyatı bir daha zor bulurum. Gidip Aile resimlerinin hepsini bastırayım. Teşekkürler haber verdiğiniz için
  • Aşağılara inmiş...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.